• Obchod nekomunikuje

Dva týždne od objednania tovaru stále nemám

Dobrý deň, pán Gabriel,
    veľmi nás mrzí, že ste tovar nedostali, resp. ste sa sťažovali na nereagovanie z našej strany. Pravda je taká, že sme mali určitú dobu spadnutý systém, objednávky sme nemohli vybavovať podľa našich a samozrejme aj Vašich predstáv. My sme Vašu objednávku jednoducho nemali. Ale - na webstránke je uvedené tel. číslo, na ktoré ste mohli pokojne zavolať a objednávku sme tak mohli vybaviť. Niekedy veci nevieme ovplyvniť, ospravedlňujeme sa a dúfam, že aj Vy budete mať toľko pochopenia, aby ste nestratili v nás dôveru. Prajeme Vám rozhodne všetko dobré, príjemné leto a nekonečne veľa kilometrov.

Tovar bol doručený rýchlo a v poriadku.

• osobny pristup

Reakcia obchodu Olej Eshop

Ďakujeme, snažíme sa vždy vyhovieť. Prajeme Vám všetko dobré do nového roku 2018.

• Slabšia prehľadnosť Resp. Kategorizácia produktov na mobilných zariadeniach.

Odporúčam,ponúkajú kvalitný tovar, ktorý má na Slovensku podľa mna veľmi slabé zastúpenie aj napriek kvalite produktu.

Reakcia obchodu Olej Eshop

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ak máte na mysli responzívny dizajn, uvažovali sme o tom, ale keďže zatiaľ nebol ohľadom tohto žiaden dopyt, nechali sme to zatiaľ tak. Nebolo to nutné. Snažíme sa naozaj maximálne vychádzať v ústrety zákazníkom, ale zatiaľ sme túto inováciu nezvažovali. Možno niekedy v budúcnosti. Prajeme všetko dobré.

• mali čo som potreboval
    • štandard eshopov je inormovanie zakaznika o expedicii tovaru emailom,ale je to len vec zvyku.

ok.

Reakcia obchodu Olej Eshop

Zdravíme Vás a ďakujeme za konštruktívnu kritiku. My vždy zákazníka informujeme telefonicky, kedy tovar dostane, ale zariadili sme, aby zákazníci dostávali aj e-mail o expedícii tovaru. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.

• Firma ma kontaktovala a tovar pride dodatocne co sluzi ku cti.dakujem
    • Vsetko v pohode

Aj ked neskor..ake predsa..dakujem

Reakcia obchodu Olej Eshop

Ďakujeme za pozitívny feedback, dúfame, že ste s výrobkom ale aj nami spokojní a zostane to tak aj naďalej.

• Tovar som objednal neprisiel ani potvrdzujuci mail a ani tovar

Co vam poviem....

Reakcia obchodu Olej Eshop

Veľmi nás to mrzí, že Vaša objednávka nebola vybavená k Vašej spokojnosti, nie je to náš štýl jednania so zákazníkmi, ktorých si veľmi vážime. Avšak k chybe prišlo na našej strane a preto sa Vám týmto spôsobom ešte raz ospravedlňujeme. Potvrdzujúce maily neposielame, zákazníkov kontaktujeme osobne telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, ak sa vyskytne nejaká nepredvídateľná udalosť. V tomto prípade išlo naraz o niekoľko faktorov a bohužiaľ aj k následnej chybe.

Cez to všetko Vám prajeme v novom roku všetko dobré a mnoho šťastných kilometrov v nasledujúcej sezóne 2016.

S pozdravom a úctou
    Tím Kopáčik Moto

• Osobny pristup

Reakcia obchodu Olej Eshop

Ďakujeme za Váš názor. V dnešnom často neosobnom a pretechnizovanom svete sa snažíme vždy so zákazníkmi komunikovať osobne, pretože sme o takomto spôsobe komunikácie presvedčení a veríme, že aj pre našich zákazníkov najpríjemnejší.

• prehladny web

Skvele ceny a vyborny pristup k zakaznikovi

Reakcia obchodu Olej Eshop

Ďakujeme, snažíme sa vždy maximálne vyjsť v ústrety každému zákazníkovi.

• upresnenie uctov

Reakcia obchodu Olej Eshop

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Dodacia lehota - je niekedy závislá od dodávateľa, nie je možné, aby sme mali úplne všetko na sklade, alebo sa stane, že je niektorý produkt vypredaný a čakáme na jeho dodanie. Preto však komunikujeme so zákazníkmi, aby boli vždy informovaní. Je nám ľúto, ak ste museli čakať na Váš tovar, snažíme sa vždy o čo najrýchlejšie dodanie. Prajeme príjemný deň.