• Dostupnosť tovaru, ktorý inde nie je
    • Zároveň nedostupnosť tovaru, ktorý majú na webe a skoro žiadny nie je dostupný
    • Kuriér stál 16,50 €!!!
    • Poplatok za platbu kartou!!! Na ktorý ma vopred neupozornili. Zistila som až po platbe, kedy som si všimla, že mi odišlo viacej. Keby viem, tak neplatím kartou, ale prevodom.

• Nedodržali ponuku

Objednaná sada XXL mi prišla bez parafínu. Všetky ponuky sady XXL boli aj s parafínom u všetkých predajcov.

Tovar poškodený, "firma" nekomunikuje,nevedia poslať faktúru

Obchod neriesi reklamaciu a to ze dodaný tovar je poškodený.

Čakam viac ako týždeň

Vôbec so zákazníkom nekomunikuju, nedvihaju telefón a ani nezodpovedajú na maily.

Je 19.9. , objednávku jsem platila 7.9. , telefon je nedostupný, na email nikdo nereaguje, chápu, kdyby bylo napsáno dovolená...cokoli, ale zboží jsem potřebovala hned, objednala jsem někde jinde a uvidíme, jestli a kdy dorazí!!

Strašne dlhé dodanie tovaru

• Zlá skúsenosť s vrátením tovaru, tovar bol odoslaný do 6 dní spať neporušený , a Ok beuty mi poslali foto , že došiel poškodený a odrátali si 25% z pôvodnej ceny.

Tovar, ktorý bol uverejnený na internetovej stránky som objednal aj zaplatil. Následne mi mailom oznámili, že tovar bol na iclh stránke zverejnený ,,omylom" a jeho predaj sa ukončil.

• Obchod absolútne nekomunikuje
    • Tovar mal byt dávno doručený, neveim i balíku žiadne nové info, kde sa nachádza a pod..
    • Písal som email ani neodpovedali, volal som už 4x krát sú nedostupný..
    • Jedna veľká blamáž

• Neodporúčam

Čakať na tovar dva týždne nieje normlane. Keď prišiel nejaký email stále to isté tovar sa naskladnuje.

-objednávkovy proces má chyby...
    -pekne že má po odoslaním mailu s pripomienkou kontaktovali....ale v nedeľu večer? -
    -polozka balné 7,90....s očakávaním balíka čo to bude za specialne balenie....na palete dosky v krabici /stolík/ -balenie predpokladám originál od dodávateľa a ostatné veci položené na tom v obyčajnej čiernej fólii....no naozaj špeciálne zabalené
    -nerada to píšem,ale za mňa nespokojnosť bohužiaľ.

• nezmyselné poplatky, ako poplatok za platbu kartou. Ako chápem, pri dobierke, ale zaplatiť poplatok za to, že zaplatím kartou online, je trápne.
    • Poplatok za dopravu aj pri kúpe vo výške viac ako 100 eur, celé zle, žiadna motivácia.
    • Neodporúčam

Товар был возвращен в магазин на следующий день, а деньги за товар так и не вернули

• tovar bol doručený poškodený

Napísal som sťažnosť, ale nikto ani nereagoval

Reakcia obchodu okbeauty.sk

pravdepodobne ide o omyl, nakolko tovar z tejto obj. Vám nemohol byť doručený poškodený, nakoľko táto objednávka bola po odkomunikovani so zakaznikom zrušená z dôvodu nedostupnosti tovaru .

okbeauty.sk

• Dlhá doba doručenia. Doba dodania tovaru na stránke je zavádzajúca.

dlho cakam a nic

Je velmi ťažké niečo a niekoho hodnotiť, ked mi tovar stále nebol dodaný ani žiadne informácie nemám.