rychlost,. odbornosť , skvelý tím

• Rýchlo dodané
    • Dobrá komunikácia

Boty jsem si objednala z ČR po internetu, zaplatila ihned převodem (jiná možnost nebyla, jinak bych vybrala dobírku) v korunách, ale boty neměli (klamavá reklama). Peníze mi sice vrátili, ale opět na účet v Kč a tudíž jsem nedostala ani boty a ani celou částku zpět. A to vše bez jakékoli omluvy i po měsíční korespondenci s obchodem přes email.

Dobrý deň pani Lena,
    mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť.
    Žiaľ tovar o ktorý ste mali záujem sa už dva roky nevyrába ako sme Vás informovali, ani sme ho nemali v ponuke. Rovnako bezprostredne po objednávke sme Vás niekoľkokrát telefonicky kontaktovali, no ani raz ste nám nezdvihli telefón. Peniaze sme Vám teda v plnej sume obratom zaslali naspäť a poskytli aj zľavu na ďalší nákup.
    Tvrdíte, že sme Vás obrali o peniaze, no žiaľ poplatky za prevod do inej meny si určuje Vaša banka v ktorej vediete svoj účet a my ich nevieme nijako ovplyvniť. Rovnako sme Vás žiadali, aby ste nám poslali potvrdenie o finančnej nezrovnalosti, kvôli prípadnej kompenzácii, ktoré ani po takmer mesiaci nie ste ochotná zaslať. :(
    Mrzí nás Vaša skúsenosť.
    Veríme, že nabudúce bude komunikácia s Vami pružnejšia a budete spokojnejšia.
    Prajeme všetko dobré
    Tím Obuvame.sk

• Rýchle dodanie, kvalitné topánky a vyzerajú presne ako na fotografii, alebo ešte lepšie.

• Nakupoval som v ňom prvý krát a budem nakupovať naďalej , nakolko na produkty Barefoot Be-Lenka maximálne oslovili .,

000000 nezistil som žiadne

neodporučúam nákup.

• Možnosť platby dobierkou
    • Zľavy na produkty

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme za spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa v prípade potreby na nás opäť obrátite.

S pozdravom tím Obuvame.sk

• Rychlosť a kvalita dodaného tovaru.

Dobrý deň pán Pavol,
    ďakujeme za spätnú väzbu. Ako uvádzate v hodnotení, že platba kartou pri dobierke nie je možná, je to omyl. Nakoľko platbu kartou máme u prepravcu GLS povolenú pre všetkých zákazníkov. Ak Vám táto možnosť nebolo umožnená, je to vina kuriéra, ktorý buď nemal zapnutý terminál, alebo ho nemal u seba, alebo akýkoľvek iný dôvod, ktorý je potrebné nahlásiť, aby sa podobné nepríjemnosti už v budúcnosti nestávali.
    Ospravedlňujeme sa v mene prepravnej spoločnosti a veríme, že v nabudúce to dopadne lepšie.
    tím Obuvame.sk

• Pomerne rýchle vybavenie objednávky

Vážený zákazník,

ďakujem za nákup aj hodnotenie. Tešíme sa Vašej spokojnosti a veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

tím Obuvam

Objednal som si ruksak Vans vo vínovo-čiernych farbách. Jedná sa asi o novinku, pretože nikde inde na československom trhu som ho nenašiel. Objednal som si ho do ČR, vzhľadom k tomu, že sa tu dlhodobo zdržujem. Jediná vec, ktorú môžem asi vytknúť je určitá pohodlnosť doručenia do blízkeho zahraničia a možnosť doručenia len kuriérom, čo mi príde trošku nepraktické, ak sa človek vrámci dňa musí pohybovať na viacerých miestach a nemôže si zásielku vyzdvihnúť v nejakej zásielkovni a podobne. Okrem toho som veľmi spokojný a určite by som si objednal znovu.

Vážený zákazník,

ďakujeme za komplexné hodnotenie aj vďaka podnetom od zákazníkov sa snažíme zlepšovať. Slovenskí zákazníci majú možnosť požiadať v prepravnej spoločnosti GLS o uloženie zásielky do najbližšieho parcelshopu odkiaľ si ju môžu vyzdvihnúť kedy potrebujú. V Čechách táto možnosť zatiaľ nie je.

• Som maximálne spokojná. Ďakujem

Vážený zákazník,

ďakujeme za cennú spätnú väzbu a vyzdvihnutie našich kvalít. Tešíme sa Vašej spokojnosti a veríme, že pri ďalšej potrebe sa opäť obrátite na nás :)

• promptná komunikácia

Vážený zákazník,

ďakujeme za cennú spätnú väzbu! Snažíme sa promptne komunikovať, aby bol každý zákazník vybavený čo najskôr a bol spokojný. Veríme, že sa spokojný aj Vy a opäť sa u nás zastavíte na nákup. :)

tím Obuvam

Rýchle dodanie, mne osobne nevyhovuje zasielka kurierom , ktorý nekomunikoval o zmene miesta doručenia, nedvíhal telefon....viac by som uprednostnila vyzdvihnutie v zasielkovni alebo na pošte

Vážená pani Jana,

ďakujeme za hodnotenie, ak Vám nevyhovuje doručenie kuriérom, môžte si vždy zásielku presmerovať do parcelshopu prepravnej spoločnosti GLS, kde si vyzdvihnete zásielku vtedy, keď budete potrebovať. Za správanie kuriérov žiaľ nemôžeme.

tím Obuvam

• Spokojná s komunikáciou aj doručením tovaru

Vážená pani Daja,

• Veľmi dobrá komunikácia.odporucam

Vážená pani Lenka,
    so zákazníkmi ako Vy, je radosť komunikovať. :) Ďakujeme sa cennú spätnú väzbu a tešíme sa na Váš ďalší nákup. :)

• Dobrý výber
    • Doba dodania

Vážený pán Miloš,

Som maximálne spokojná

Vážená pani Janka,

ďakujeme za cennú spätnú väzbu a Vaša spokojnosť nás nesmierne teší! Veríme, že sa u nás v prípade potreby opäť zastavíte :)

vsetko prebehlo vporiadku

Vážený zákazník,

ďakujeme za hodnotenie, tešíme sa, že ste si vybrali práve náš eshop na kúpu tovaru, ktorý ste potrebovali. Ďakujeme!

tím Obuvam

• Spokojnosť, vsetko prišlo v poriadku

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš čas ktorý ste venovali hodnoteniu pre náš eshop. Veríme, že ste s tovarom spokojný a zastavíte sa u nás opäť! :)

tím Obuvam

Vsetko bolo tak ako ma byt

tím Obuvame