• Rýchle spracovanie objednávky, rýchle doručenie tovaru

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za vyzdvihnutie našich kvalít, aj vďaka Vášmu hodnoteniu a pripomienkam sa snažíme neustále zlepšovať . Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

• Som spokojná

Dobrý deň pani Zuzka,
    ďakujeme krásne za čas strávený pri vypísaní recenzie. Obzvlášť nás teší Vaša pozitívna skúsenosť.
    Ďakujeme za objednávku a veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

Obuvame.sk

• Spokojnosť s tovarom, dobrá kvalita za rozumnú cenu

Dobrý deň pani Štefánia,

ďakujeme za spätnú väzbu a za vyzdvihnutie našich kvalít. Vaša spokojnosť nás nesmierne teší a preto veríme, že pri opätovnej potrebe k nám opäť zavítate.

• Na výmenu len 14 dní.
    • Neochota

Objednala som si krátky overal značky Ellese s krátkym rukávom. Dorazili o 5 dní, ale medzitým som odišla na dovolenku. Kolegyňa to prevzala. Doteraz to prebiehalo bez problémov. Keď som sa vrátila z dovolenky tak som balík ihňeď otvorila. Šortkový overal s krátkymi rukávmi bol z látky ako hrubý nekvalitný uterák. Nie je to tam nikde napísané že krátky overal je zo zimnej látky (a k tomu z hroznej na dotyk), tak som sa neznervôzňovala nad tým a posala to naspäť.
    Čakala som že mi prídu peniaze možno o 2-3 týždne. Peniaze neprišli, ale balík sa vrátil asi o 20 dní. Volala som na eshop že aký bol problém. Pani odmerane že to neprevzala lebo je 14 dní na vrátenie a ja som to vrátila na 16. deň.
    Nie som spokojná.
    Tomuto eshopu nezáleží na spokojnosti zákazníka. Jednak preto lebo ani toľko námahy si nedala tá pani, aby na pošte môj balík odmietla prevziať aby sa mi to ihneď vrátilo(ona sa nato vykašlala a nechala to stáť na pošte 3 týždne).
    Keď už to nechcela prevziať tak mi to mohla aspoň oznámiť, ale ani to sa nestalo.
    Ďalšia vec že kvôli mojej dovolenke som to nestihla včas vrátiť tak jej nezáležalo na mojej spokojnosti, ale išlo jej len o to že mala zákonný dôvod nato aby mi nevrátila peniaze. Gratulujem! Zlá obchodníčka. Nikdy viac!
    Prajem tej pani len všetko dobré ;)

Dobrý deň pani Adriena,
    Vaša nespokojnosť nás mrzí. Ale žiaľ ako iste viete, kedže ste súhlasila s našimi obchodnými podmienkami, ste povinná informovať eshop o odoslaní tovaru, to ste však neurobili. Tovar ste poslali zrejme obyčajnou poštou a tak sme nemali odkiaľ vedieť, že tovar odosielate. Za celé 3 týždne ste sa neozvali, aj keď peniažky za vrátený tovar vraciame spravidla najneskôr do piatich pracovných dní.
    Lehota na vrátenie je 14 dní, to je myslím dostatočne dlhý čas, aby ste sa rozhodli, či sa Vám tovar páči alebo nie a informovali nás o tom, ale ani to ste žiaľ neurobili. Mrzí nás, že ste sa neozvali skôr a situáciu sme nevyriešili k Vašej spokojnosti.
    Prajeme Vám pekný deň

Obuvame.sk

• Rýchle spracovanie objednávky a dodanie tovaru

Dobrý deň pani Miška,
    Ďakujeme za objednávku a veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

• Tovar skladom

Dobrý deň pani Lenka,

ďakujeme za Vašu objednávku aj čas, ktorý ste si našli na napísanie spätnej väzby. Veríme, že pri ďalšej potrebe sa na nás opäť obrátite.

tím Obuvame.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rychlost dorucenia
    • Tovar skladom
    • Rychla online podpora

Obchod odporucam

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

Bc. Katarína Klimeková

Nadmieru spokojna. Jediný obchod kde som našla tenisky s mojim číslom

Dobrý deň pani Simona,

ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

• Chýba zaslanie faktúry mailom

Dobrý deň pani Alena,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie, ale žiaľ ako predajca nie sme zo zákona povinný zasielať faktúry aj mailom, nakoľko ich dostáva každý zákazník originál s tovarom. Ak chcete vrátiť/reklamovať tovar a faktúru ste stratili, je to žiaľ Vaša chyba. Preto je dôležité doklad o kúpe vždy uchovať.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť aj to, že ste uviedli nesprávny čas dodania tovaru, ktorý Vám bol odoslaný do 2 pracovných dní ako aj uvádzame na stránke a nie za jeden týždeň.

tím Obuvame.sk

Tovar mi bol doručený na štvrtý pracovný deň od vytvorenia objednávky, na čo som bol aj upozornený. Nemám čo vytknúť, všetko prebehlo v poriadku.

Dobrý deň pán Peter,

• Rychle dodanie
    • Absolutne ziadne

Maximalne odporucam

Dobrý deň Sju,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa Vašej spokojnosti! Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

tím Obuvame.sk

• Tovar bol presne taký ako na obrázku

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

tím Obuvame.sk

objedávala som prvý krát a bola som prekvapená s veľmi rýchlym vybavením mojej objednávky som spokojná

Dobrý deň vážený zákazník,

objednávky vybavujeme tak skoro ako je to možné, pretože vieme, že najlepšie pre zákazníkov je mať tovar čo najskôr doma. Ďakujeme krásne za spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.

• rýchle dodanie tovaru.

Vážený pán Michal,

ďakujeme za objednávku a rovnako aj za Váš čas, ktorý ste venovali vyplneniu dotazníka. Veľmi si vážime každú spätnú väzbu. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchlosť, výborný obchod
    • Okamžite dodanie

Vážený zákazník,

ďakujeme za cennú spätnú väzbu a vyzdvihnutie našich kvalít. Tešíme sa Vašej spokojnosti a veríme, že pri ďalšej potrebe sa opäť obrátite na nás :)

tím Obuvame

• Rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za objednávku aj za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.
    Prajeme pekný deň :)

tím Obuvame.sk

• som veľmi spokojná objednávka bola vybavená rýchlo dobre mi poradili cez chat vyhoveli mi v tom, že objednávka mala prísť v pondelok a kedže som bola u lekára preložíla som objednávku na utorok a bolo to bez problémov super odporúčam

Dobrý deň pani Martina,

ďakujeme veľmi pekne za komplexné hodnotenie. Veríme, že ste s tovarom spokojná a opäť sa u nás zastavíte.

Prajeme krásny deň a ešte raz ďakujeme!

• spoľahlivosť

veľmi spokojná