Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie, za dva dni od objednávky

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za vyzdvihnutie našich kvalít, aj vďaka Vášmu hodnoteniu a pripomienkam sa snažíme neustále zlepšovať a klásť vyššie nároky na prepravnú spoločnosť. Veríme, že sa u nás opäť zastavíte.
    Ďakujeme za objednávku :)

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchla dodacia lehota, priehľadná stránka, komunikácia s obchodom veľmi dobrá, za mňa určite spokojnosť ! Odporúčam.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme krásne za pozitívnu spätnú väzbu aj za čas, ktorý ste si našli na ohodnotenie nášho obchodu.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 2 mesiacmi

Vynikajúci prístup predavačiek, v "kamennom" obchode v Žiline aj na zákazníckej linke eshopu. Bodaj by takto fungovali vo všetkých obchodoch.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že sa v prípade potreby na nás opäť obrátite. :)

Tím Obuvame.sk

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 2 mesiacmi

• Bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie.

Dobrý deň pani Bronislava

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nášho obchodu a vyzdvihnutie našich kvalít. Veríme, že ste s tovarom spokojná a pri najbližšej potrebe sa na nás opäť obrátite.

• rychle dodanie
    • prehladna stranka
    • podrobny opis vyrobku

Dobrý deň pani Alena,

• Kvalita tovaru, rýchlosť dodania

Tím Obuvame.sk

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 3 mesiacmi

• veľmi milá, priateľská komunikácia :)

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť s nami a veríme, že sa na nás v prípade potreby opäť obrátite :)

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 5 mesiacmi

Dodanie do 3 dni

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nášho obchodu. Veríme, že ste s tovarom spokojný a pri najbližšej potrebe sa na nás opäť obrátite.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 6 mesiacmi

S obchodom a tovarom,ktorý som si objednala som veľmi spokojná ,ale jedna nevýhoda je dlhá dodacia doba.Inak odporúčam.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za ohodnotenie nášho eshop aj za spätnú väzbu. Žiaľ nedržíme všetok tovar skladom, preto dodacia lehota môže až uvádzaných 96 hodín, čo je maximum.
    Veríme preto že ste s tovarom spokojný a v prípade potreby sa na nás obrátite opäť.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 6 mesiacmi

• ziadna

Dobrý deň pani Zuzana,

Vaša spokojnosť nás nesmierne teší a veríme, že v prípade potreby sa na nás opäť obrátite.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 7 mesiacmi

• Seriózne a rýchle jednanie

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že sa na nás v prípade potreby opäť obrátite.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 8 mesiacmi

• Dobré ceny

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 8 mesiacmi

• Super,štýlové
    • Nič

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu a ďakujeme za Váš nákup.
    V prípade potreby sa na nás neváhajte opäť obrátiť.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 9 mesiacmi

• Tovar mi bol doručený až po týždni,nakoľko mal predajca problém s doručením tovaru.

Dobrý deň vážený zákazník,

ďakujeme za odporúčanie obchodu. O probléme ktorý nám nastal, sme Vás vopred informovali. Dodacia lehota vo Vašom prípade sa predĺžila len o jeden deň a danú situáciu sme Vám kompenzovali poštovným zdarma. Napriek tomu sa ešte raz ospravedlňujeme za spôsobené problémy a veríme, že pri ďalšom nákupe u nás bude všetko v poriadku.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• dobrý výber, rýchle doručenie

Dobrý deň pani Dada,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie aj odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste s tovarom spokojná :-)
    Pri ďalšom nákupe sa na nás neváhajte obrátiť.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• Rýchlosť doručenia, príjemná komunikácia, veľký výber

Nákup odporúčam

Dobrý deň pani Janka,

ďakujeme za nákup, pozitívne ohodnotenie nášho obchodu aj za vyzdvihnutie našich kvalít.
    Teší nás Vaša spokojnosť.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• Tenisky mi prišli do pár dní, všetko prebehlo v poriadku, boli riadne zabalené, som snimi spokojný, určite odporúčam tento e-shop.
    • Trochu vyššie ceny ale za to väčší výber veľkosti tenisiek ako na ostatných stránkach.

Celkovo som so všetkým spokojný.

Dobrý deň pán Samuel,

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• Rýchle dodanie, vsetko prebehlo v poriadku

Vážený zákazník,

ďakujeme za nákup a pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že sa na naás v prípade potreby opäť obrátite.

• nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• do firmy som sa dovolala bez problemov, nechybalo ospravedlnenie sa za vzniknute neprijemnosti
    • topanky som si objednala a uhradila 2.1.2018, realne som ich obdrzala 17.1.2018
    • prvykrat prisiel kurier s topankami 10.1.2018 a oznamil mi, ze topanky nie su zaplatene a mam ich uhradit...kedze som ich uhradila v den objednavky, odmietla som za ne opat platit, tak si ich kurier zobral so sebou
    • po telefonate do firmy obuvame.sk som bola ubezpecena, ze topanky mi kurier opat privezie 12.1.2018, prisli ale 17.1.2018
  • nakúpil v obchode Obuvame.sk pred 1 rokom

• Extremne dlouhe doruceni!