• Rýchlosť
    • Kvalita

Som naozaj spokojný s kvalitou výrobku. Objednávali sme si vlastný obraz na plátno. Dorazil rýchlo a s kvalitou tlače som nesmierne spokojný.

Milý zákazník.

Tvoja spokojnosť nás utvrdzuje v tom, že sme v našej práci na správnej ceste.
    Snažíme sa neustále prekonávať očakávania zákazníkov prinášať to najlepšie, čo naša spoločnosť ponúka.

Ak by si na nás do budúcna mal nejaké špeciálne požiadavky, budeme radi ak nám ich posunieš a budeš nás kontaktovať.

Monika z Artmie

Obraz kràsny ešte objednàm urćite..

Milá Betinka,
    ďakujeme, že si si našla čas na ohodnotenie.

Je skvelé počuť, že tovar od nás je v súlade s tvojim očakávaniami. Veríme, že obraz vytvára perfektný vizuálny zážitok v tvojej domácnosti. Ak sa k nám ešte vrátiš, dúfame, že si znova užiješ príjemné nakupovanie.

Monika z Artmie

• vynikajúci obsah ponuky v najlepšej kvalite.
    • nevhodné uchytenie na zavesenie obrazu.Stačí mať háčik v stene a zasunúť ho do medzery v drevenom ráme obrazu.

Aj keď nič nekúpite, ponuka obohatí Váš vizuálny rozhľad.Možno v budúcnosti použiteľný.

Milý Pavel.

Sme veľmi radi, že ti naša ponuka vyhovuje a vedel si si u nás vybrať.
    Naša kolekcia obrazov obsahuje rôzne motívy, štýly a témy, aby sme mohli uspokojiť rôzne vkusy a estetické preferencie našich zákazníkov.

Je nám ľúto, že ti uchytenie nevyhovuje. Skúsime na tom zapracovať :)

Monika z Artmie

Obraz bol perfektne zabalený a splnil moje očakávanie. Plátno kvalitné, farby krásne žiariace, s námetom som veľmi spokojná - ďakujem, mám z neho veľkú radosť.

Ahoj Veruš,
    tvoja recenzia je pre nás veľmi povzdbudzujúca.

Kvalita plátna a žiarivo krásne farby sú pre nás veľmi dôležité, a tvoja poznámka nám dáva pocit hrdosti na naše umenie.
    Ak budeš aj do budúcna od nás potrebovať poradiť, sme ti k diszpozícií na online chate, aj telefonicky.

Ďakujeme za tvoju podporu a zdieľanie dojmov.

veľký výber, kvalitné obrazy

Milá Lenka,
    ďakujeme, že si si našla čas na ohodnotenie.

Monika z Artmie

Perfektná komunikácia, rýchle doručenie a kráse obrazy :-)

Milá Gabriela.

Naše obrazy sú vytvorené s použitím vysokokvalitných materiálov, čo zahŕňa kvalitné plátno, farby a techniku tlače. To zabezpečuje výrazné farby a detaily, ktoré vyniknú na tvojej stene.

Sme veľmi radi, že si si z našej ponuky vybrala a veríme, že to nebol tvoj posledný nákup.

Monika z Artmie

Kvalitné reprodukcie, korektné jednanie, spoľahlivé balenie aj doprava. Niet čo vytknúť!

Ahoj Roman,
    sme radi za tvoju spätnú väzbu.

Teší nás, že sme ti mohli priniesť pozitívny nákupný zážitok. Dávame si záležať na tom, aby boli objednávky starostlivo zabalené. Dávame vždy pozornosť detailom, aby sme sa uistili, že nedôjde k poškodeniu.

Ešte raz ďakujeme, že si si vybral práve nás obchod a prajeme ti všetko dobré.

Monika z Artmie

hodiny sú krásne, som spokojná

Ahoj Mirka.

Je pre nás veľmi povzbudzujúce počuť, že hodiny, ktoré si si zakúpila, sú pre pre teba krásne a si s nimi spokojná. Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť len to najlepšie.
    Každý produkt, ktorý vyrábame alebo predávame, je vybraný s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom, aby spĺňal najvyššie očakávania našich zákazníkov.

Ďakujeme za tvoju podporu.

• Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

Ahoj Eva,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Teší nás, že sme ti dokázali objednávku doručiť rýchlo a spokojne. Ak budeš mať na nás do budúcna nejaké požiadavky, určite sa nám ozvi.
    Príď nás pozrieť aj na náš FB, alebo Instagram. Ďakujeme za tvoju podporu a tešíme sa, na tvoju ďalšiu návštevu.

S prianím krásneho dňa,
    Monika z Artmie

Som spokojná. Už dva obrazy mám. Ďakujem.

Ahoj Albertína,
    ďakujeme, že si si našla chvíľu na zdieľanie svojej skúsenosti.

Snažíme sa prinášať na stránku obrazy vysokej kvality.
    Napriek tomu, že nás hodnotíš na 80%, chceme ťa uistiť, že sme otvorení spätnej väzbe a stále sa snažíme zlepšovať. Ak by si mala nejaké konkrétne obavy alebo návrhy na zlepšenie, ozvi sa nám.
    Monika z Artmie

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie.

Milý zákazník,
    ďakujeme za hodnotenie.

Zamestnanci zákazníckej linky sú vždy pripravení pomôcť ti alebo poradiť.
    Stále sa snažíme pracovať efektívne, aby spracovanie a odoslanie objednávky prebehlo čo najskôr. Rovnako sa snažíme byť čo najviac flexibilní a nájsť riešenia, ktoré budú pre teba najlepšie.

Veľmi pekne ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a tešíme sa na teba aj nabudúce.

Rychlo

Ahoj zákazník,
    ďakujeme za tvoj čas strávený hodnotením.

Veľmi nás teší, že doručenie prebehlo v poriadku. Avšak rovnako si všímame, že existuje stále priestor na zlepšenie našej práce. Tvoje pripomienky sú nám veľmi vzácne a tak, budeme radi ak sa s nami o ne podelíš.

Budeme robiť všetko preto, aby tvoje nákupné zážitky s nami boli plné spokojnosti a radosti.

Vynikajúce
    Komunikácia
    Rýchlosť
    Kvalita
    Výsledok

Ahoj zákazník,
    ďakujeme za tvoju krátku, ale o to významnú recenziu.

Tvoja spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou a potešením. Snažíme sa aby naša komunikácia bola rýchla a efektívna. Chceme ťa ubezpečiť, že aj do budúcna budeme robiť všetko preto, aby sme ti poskytli informácie a riešenia čo najskôr.

Veríme, že sa nám podarí ešte viac zlepšovať a budeme ti poskytovať kvalitné služby.

Monika z Artmie

veľmi pekne urobené a plus ustretovosť a rýchlosť ...ďakujeme krásne

Ahoj Emma,
    ďakujeme za tvoj čas.

Pre nás je veľmi dôležité udržiavať so zákazníkmi priateľskú komunikáciu. Preto je skvelé počuť, že sa to prejavilo aj pri tvojom nákupe. Tvoja dôvera pre nás veľa znamená.
    Veríme, že sa nám bude aj naďalej dariť v poskytovaní kvalitného tovaru a zákazníckej služby.
    Sme tu pre teba a kedykoľvek ti radi poskytneme podporu a rady.

• rýchle doručenie

Milá Andrea,
    ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Rýchlosť je pre nás veľmi dôležitým aspektom. Náš tím sa snaží neustále zlepšovať a tvrdo pracuje na tom, aby boli objednávky doručené v deklarovanom termíne.

Ak by si sa u nás rozhodla nakúpiť aj do budúcna, budeme veľmi radi, ak ti budeme môcť s niečím pomôcť. Sme tu pre teba a sme pripravení na všetky tvoje otázky.

Rýchle dodanie tovaru.

Milý zákazník,
    sme radi, že si si našiel čas na zdieľanie svojej skúsenosti.

Veľmi si ceníme tvoju pochvalu. Sme radi, že sme ťa mohli uspokojiť doručením v krátkom časovom období. Snažíme sa poskytnúť čo najlepší možný servis a spokojnosť pri nákupe. Veríme, že budeš mať u nás len samé pozitívne zážitky.

Monika z Artmie

Kradne obrazy, rýchle dodanie, odporucam

Milý zákazník..

Sme veľmi radi, že si si vybral z našej ponuky a veríme, že to nebol tvoj posledný nákup.

Monika z Artmie

• nevystavia naraz celé produkty, objednala si naraz, nie postupne

Ahoj zákazník.

O aké vystavenie produktov ide? :)
    Všetky obrazy, ktoré máme skladom nájdeš v našej ponuky a všetko je možné objednať cez našu web stránku.
    Ak ide o nejaký konkrétny problém, prosím kontaktuj našu zákaznícku linku. Radi sa na to spoločne pozrieme a situáciu vyriešime.

Monika z Artmie

som spokojná s rýchlim doručením a obraz je krásny

Milá Janula,
    ďakujeme za spätnú väzbu.

Ak by si mala na nás do budúcna nejaké otázky, určite sa nám ozvi. Radi ti pomôžeme nájsť tie správne kúsky.

Monika z Artmie

Spokojnosť s rýchlym dodaním.Obrazy sú krásne.Ďakujem.

Milá Alena,
    ďakujeme za spätnú väzbu.

Sme radi, že sa obrazom tešíš :) Našim cieľom je zákazníkom prinášať krásne produkty, ktoré budú spríjemňovať domov a dodávať im osobitý šarm.