Obliečky sú síce pekné, dodanie celkom rýchle, ale zips za ktorý sa ťahá neprišiel kompletný, aj keď to neafektuje použitie, človek by čakal že zips príde kompletný.

Tovar mi prišiel rozbaleny, a kedze je to darcek, tak mi to dost vadi.

Reakcia obchodu Oblieckyprevas.sk

Dobrý den, zřejmě máte na mysli, že povlečení nebylo zabaleno v igelitovém obalu. Někteří naši dodavatelé přechází na ekologické balení, kdy je povlečení obepnuto papírovým pruhem a není tak už vloženo do igelitového sáčku. Případně děkujeme za upřesnění, zda nedošlo k poškození přepravního obalu.

• Dlhá dodacia lehota

• Pri objednávke bol uvedený deň dodania v piatok a tovar mi bol doručený až v pondelok

Nie som spokojná s kvalitou návliečok, po oprani sa cele pokrútili

Na stránke uvedené dodanie tovaru do jedného až dvoch pracovných dní. Mnou objednaný tovar bol na sklade a nedorazil ani v priebehu týždňa. Navyše, na email mi nikto neodpisuje už niekoľko dní. Neodporúčam

Maximálna nespokojnosť s reklamáciou. Obliečky mi prišli deravé od výroby. Nič strašné by sa nedialo, keby mi pri reklamácii boli vrátené všetky peniaze (nie len za oliečky, ale aj za dopravu, ktorú som ja zaplatila). Chyba predsa nebola na mojej strane.

Moja objednavka este doteraz nedorazila.Objednavala som uz pred 6 dnami.Mal by to byt darcek,ktory uz bohuzial nebude.

Dlha dodacia lehota, zlá komunikácia

• Neda sa dovolat...

• Urcite nikdy uz objednavat nebudem plachta super ale navlecky jak od cinanov velmi som bola sklamana

Tovar prisiel v poriadku,no myslela som,ze obliecky su ceskej vyroby a boli polske a to ma sklamalo.

• Obliečky sú v úplne inej farby na obrázku ako v skutočnosti, som sklamaná čakala som, že budú v odtieňoch smotanová a hnedá, skutočnosť sivá, čierna a zlto-zelená. Kvalita látky OK.

Plachta mi sice prisla ale bolo vidiet ze bola derava a zašita na takom mieste kde je to vidiet..dakujem

Nie som spokojna s obchodom,co som objednala( prestieradlo) bol 2 diery... a nic mi nepisali ze kedy posli objednavku..

• Prehladny eshop
    • Vyhodne ceny
    • Bezproblemove dorucenie
    • V druhej objednavke prisla cast tovaru (3ks obliecok) zle zabalena (nie uhladne zabalene v povodnom obale, ale len narychlo poskladane v igelite). Tieto obliecky boli poskodene (mali viacero malych dierok). Bohuzial, obavame sa, ze pred odoslanim tieto vady boli videne a napriek tomu odoslane zakaznikovi.
    • Eshop reagoval az na druhy email s poziadavkou o riesenie situacie. Bolo odpisane, ze mame vyplnit reklamacny formular a zaslat tovar spat. Reklamacny formular na eshope nieje, na otazku, kde mozem formular najst, som uz odpoved nikdy nedostala.
    • Nekvalite a krivo zosite,moje 23rocne obliecky su krasne a kvalitne zosite! Lutujem ze som ich objednala !

• Farba obliečok vôbec nie je taká istá v skutočnosti ako na foto.Som sklamaná....

Reakcia obchodu Oblieckyprevas.sk

v prípade, že nie ste s obliečkami spokojená, obrátte sa prosím na naše reklamačné oddelenie. Mohlo sa stať, že došlo k zámene farby. Bohužial sme od Vás neobdržali email ani telefonát, že bolo niečo v neporiadku. Reklamácie riešime vždy obratom k spokojnosti zákazníka.

www.OblieckyPreVas.sk

• Na internete je vyslovene napísané, že je to český výrobca a prišlo mi od iného výrobcu. Keď som telefonovala čo to má znamenať, tak mi povedali, že mne sa ušlo od iného výrobcu, hoci na sklade majú aj české. Niektoré objednávky dostanú také a niektoré iné. Vzor je taký, aký som chcela, len nie je to české.

Reakcia obchodu Oblieckyprevas.sk

sme český výrobca kvalitného tovaru, ale to neznamená, že predávame iba český tovar. Máme viacero dodávateľov rôzneho tovaru (licenčné obliečky apod.), ktoré sú rovnako kvalitné ako tie české, na čom si veľmi zakladáme. V prípade, že ponúkame český výrobok je to vždy u daného produktu uvedené.

www.OblieckyPreVas.sk

Napriek tomu, že tovar je uvádzaný na e-shope ako skladom, tak ho nemajú k dispozícii. Za tovar som platila kartou, následne sa mi ozvali, že tovar skladom nemajú, tak sme sa dohodli na storne objednávky. Prešli necelé dva týždne, peniaze vrátené zatiaľ nemám. Napriek tomu, stále na e-shope tovar figuruje, že je skladom. Odporúčam ak objednať, len na dobierku.

Reakcia obchodu Oblieckyprevas.sk

ospravedlňujeme sa oneskorené vrátenie peňazí. Podľa zákona máme 30 dní na vrátenie storna za objednávku. Tieto reklamácie vybavuje iné oddelenie. Kontrolovala som Vašu objednávku a peniaze už by ste mali mať na účte.

Keby ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás opäť obrátiť.

www.OblieckyPreVas.sk

• Poslali mi inú farbu ako som si objednala.

Nie som spokojná s obliečkami,keďže mi bola zaslaná iná farba ako som si objednala.