• tovar doručený v inej cene ako bol na internetovej stránke, pričom poštovné bolo bez poplatku

Pri objednaní tovaru mi ihneď bola zaslaná potvrdená objednávka, kde tovar stál pri objednaní 14,75, doprava zadarmo a potvrdzujúca objedanvka prišla v sume 400,50, z čoho som ostala v šoku a ihneď musela riešiť objednávku. Bolo mi povedané, že to bude v poriadku, ale tovar prišiel aj tak v inej cena ako bol uvedený na internetovej stránke.

• Farebnosť obrázkov na navliečkach bola poškodená.Vysoká cena za nekvalitný tovar!

Neodporúčam

Neodporucam. Som maximalne sklamana. Obliecka na paplon mala chybu po celej dlzke - taky prazdny pruh. Kvalita latky bola riedka tkanina. Velkost vankusa nebol 70×90,ale 70×80.Potlac macky - to sa este uvidi ci pranim sa s tym nieco nestane. Najvacsi sok - Vyrobene v Pakistane. Asi balene v Polsku. Cesky predajca.
    Najhorsie investovane peniaze. Vracat ich nebudem kvoli postovnemu a drahemu kurierovi.

• Siroky vyber

Obliecky Minie Mouse red prisli v poriadku,az na malilinky kaz vyzeraku ako na obrazku,ale mam pochybnosti o kvalite dodaneho tovaru,obliecky su aj po vyprati tvrde..nie moc prijemne na dotyk..navyse doma mame licencovane obliecky Mickey Mouse v modrej z ineho obchodu za porovnatelnu cenu a material je na neporovnanie makksi a prijemnejsi,narozdiel od obliecok,ktore som objednala z tohto obchod..zaver,obliecky viac v tomto obchode za taketo ceny nakupovat nebudem..

• Nekvalitny tovar, nejedna sa o vyrobcu ale iba predajcu.

Nakolko sa nejedna o kvalitny tovar, cena mi prisla velmi vysoka.

• objednala som si kuchynskú utierku hnedu a dostala som zelenu :( :( :(

• Je to naku z internetu, nemusim zhanat a chodit po obchodoch...kliknem a mam!
    • Tovar nemam este uplne rozbaleny, tak dufam, nebude poskodeny, rozmerovo nevhodny....

V pohode...kto nakupuje cez internet, nemal by mat pripomienky.

• nie som spokojná, tovar do dnešného dňa nebol doručený, hlavne že mi už prišlo hodnotenie niečoho, čo ani po mesiaci nemám

Doručenie bolo rýchle.
    Chýbala mi možnosť platiť kartou.
    Kvalita tovaru nie je podľa mojich predstáv...materiál je skôr taka umelina

• Cenovo dostupny

Spolupraca dobra ale kvalita obliecok nic moc vobec su neni take ako na tych obrazkoch myslim farby su take zosedivene

• Žiadne.
    • Zavádzajú zákazníka.

Už by som tam viac neobjednávala , ani nekupovala. Nedoporučím ich nikomu.

• Rychlost vybavenia.
    • Tovar bol hned po doruceni vypraty a okamzite stratil svoje povodne farby, nie je to kvalitny material

Ja uz v tomto obchode nakupovat nebudem, ale je to na zvazeni kazdeho zvlast, mozno som chytil len zly kus.

Obchod má pekný výber a dobré ceny. To je všetko z môjho pohľadu, keďže som tovar reklamovala. Bohužiaľ komunikácia medzi obchodom a mnou nebola na úrovni. zákaznícky servis a správanie sa k zákazníkovi tomuto obchodu nič nehovorí.
    Keď pošlete oznámenie o reklamácii nikto s Vami nekomunikuje. Pošlú Vám spať tovar bez akejkoľvek komunikácie. Nemala som nárok na reklamáciu ale nikto mi o tom nedal vedieť.Zbytočne som tovar posielala a prišla o ďalšie peniaze. Už tu nebudem nakupovať.

• Detske obliecky po 1 vyprani stratili krasne farby

• Poslalii mi uplne ine obliecky ako som si objednala, namiesto minnie mouse mi poslali frozen a este aj rozmerovo nesedia, su vacsie nez 140/200 a 70/90. Neodporucam!!!

• Kvalita nezodpoveda cene