Obchod zrušil objednávku až v tedy , keď som sa skoro po týždni začal o tovar zaujímať. Zrazu zistili že majú kus ktorý sa údajne nedá expedovať že je poškodený. Super prístup....

Tovar mi stále nebol doručený.

Mali by sa viac venovať správe skladu a správe eshopu, aby sa nestávalo, že sa zákazníkovi na portáli zobrazí "skladom", príde potvrdzovací email, no po týždni príde ďalší:
    Prajeme pekný deň!
    P. *****, je nám to veľmi ľúto, ale všetky kusy sú už rezerve. Voľné kusy budú až 4.9.2023.
    Vašu objednávku rušíme.
    Ďakujeme

DIGICOM, s.r.o.
    Predmestská 81
    01001 Žilina

• Dobré ceny

Prišli mi o 2 žiarovky menej ako som si objednal. Telefonicky som to hneď riešil, pani sa ospravedlnila a povedala že pošlú zbytok. Bohužiaľ ani po mesiaci mi nič neprišlo.. Palec dole...

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú

Neodporucam, ked nechcete zazit par dni neistoty, ci ste neprisli o peniaze. Tovar som si objednal v stredu, s platbou cez Tatrapay, ale platba zlyhala chybovou hlaskou na strane obchodu. Peniaze mi z uctu odisli, ale objednavka neprela do stavu "uhradene". Pisal som im pre istotu mail. Do dalsieho dna ziadna reakcia, objednavka stale v stave neuhradena, tak som im pisal dalsi mail (na iny kontaktny mail co som nasiel), zase bez reakcie. Treti den som sa im pokusal opakovane volat, nezdvihali telefony. Uz som sa mentalne rozlucil so svojimi peniazmi, myslel som ze obchod prestal fungovat. Nasledujuci pondelok ale poslali mail, ze tovar expeduju, a naozaj v utorok v poriadku prisiel.
    Vyzera, ze som bud natrafil na nejaku neohlasenu celozavodnu dovolenku alebo cely tento obchod je nejaka one-man-show ktora funguje 1 den v tyzdni. Minimalna komunikacia. Zastaraly zabugovany e-shop. Nehrozi zaslanie nejakej tracking informacie o odoslani balika. Vhodne len pre ludi so silnymi nervami.

Obchod zrušil objednávku okamžite po zaplatení nepodpísaným emailom, peniaze doteraz neboli vrátené (ešte neprešlo 15 dní), nie je jasné, v akom stave je refundácia, čakám na uplynutie zákonnej lehoty.

predávajú niečo čo ani nemajú, aj keď píšu - skladom

Tovar - batéria prišla iná, reklamácia cca 2 týždne ohľadom výmeny tovaru, no nestalo sa tak, samozrejme vrátili mi peniaze, ale dva týždne straty času, tak proste už nikdy viac cez tuto spoločnosť.. !!!

• rychlost dodavky, ale to je diskutabiline
    • nekomunikacia
    • zastaraly, pomaly a tarbavy eshop, kde sa napr. ani nedaju zadat udaje firmy, na dotaz nereaguju
    • zasielky posielaju na viackrat, pricom o tom vobec neinformuju, v mojom pripade boli dorucovane dokonca na rozne lokalne posty (na opacnom konci mesta samozrejme), na dotaz neodpovedaju

Firma ma relativne dobre ceny na tonery, ale asi nebudem nakupovat u nich znova. Komunikacia ziadna, 3x preposlem dotaz - nic. Nakupoval som na firmu, ale udaje firmy sa zadat nedali, poslali to na sukromnu osobu, nereaguju na komunikaciu... zasielku rozdelili na 2 casti, objednaval som 3 tonery, 2 prisli v jednej dodavke, dalsi v druhej, zasielky (s rovnakou dorucovacou adresou) prisli na rozne lokalne posty - ktore su sami o sebe skoro na opacnom konci mesta a este v rozne dni...

Nekorektny obchod ...kedneposiela objednavky e shop aspom treba dat oznam...

• nespoľahlivý obchod

obchod zrušil objednávku a ani ma o tom neinformoval..

Nekomunikuju
    Platba predom je len bezplatna

• "Obchodak" bol marod niekolko dni, a pani na telefone sa nevie dostat do 'toho systemu', aby sa pozrela, ci tovar vedia naskladnit, alebo nie.

- neúmerne drahé poštovné

Platila som postovne za krabickovu verziu antivirusoveho systemu a oni poslali len emailom kod, co bola moznost B a bez postovneho. Dodnes neodpisali.

Tovar nedoručený,poslal som mail s číslom zákazky na reklamačné,bez odpovede.

• Rýchla komunikácia
    • slabý popis tovaru (špecifikácia)
    • stav skladu aktualizovaný iba raz denne - a ani pritom si nemôžte byť istý, či tovar naozaj majú skladom
    • zavádzanie, inak to neviem nazvať

V eshope majú Western digital HDD 16TB na externom sklade v počte 1-2ks. Tak som objednal dva. Na druhý deň mi telefonicky bolo oznámené, že už nemajú. Resp majú jeden kus, ale ten je rezervovaný. Tak som chcel 12TB, ktorý majú tiež 1-2ks na externom sklade. Odpoveď rovnaká, majú jeden kus, aj ten je rezervovaný. Jasné, takáto vec sa môže stať. Ale aby aj po 8 dňoch mali na stránke pri oboch diskoch, že majú 1-2ks na externom sklade, aj keď sú rezervované a tým pádom nepredajné mi príde ako zavádzanie najhrubšieho zrna. Doteraz nechápem komu tým prospejú. Keďže ja som stratil možnosť kúpiť HDD v inom obchode (medzitým sa vypredal). Pani čo riešila objednávku s tým má prácu, musí sa mi ospravedlňovať, že tovar nemajú. Ak by som zaplatil vopred, tak by mi peniaze museli ešte posielať naspäť... No napriek všetkému tovar "majú skladom", aj keď vlastne nemajú.

• Skladom do 3 dní znamená dodanie do 2 týždňov. Z e-Shopu sa to nedozviete, musíte napísať mail s otázkou.
    • Pri dvoch telefonických rozhovoroch 2x arogantné správanie obchodného zástupcu DIGICOM, Žilina.
    • Neschopnosť slušnej komunikácie na úrovni predajca > zákazník
    • Nakúpte radšej v inom obchode. Ušetríte si čas a nervy.
    • Nemožnosť ponúknuť ekvivalent výrobku.
    • Ak by ste chceli kupovať eurové, alebo centové položky, nie ste pre nich vhodný zákazník.

Dlhá čakacia doba.
    Nevhodné správanie obchodného zástupcu.
    OBCHOD NEODPORÚČAM.

• výhodnejšie ceny oproti konkurencií
    • Zlá komunikácia (alebo neochota) so zákazníkom
    • Pokiaľ nezavoláte tak nemáte info o tovare
    • slabá úroveň stránky, slabý popis tovar (špecifikácia)