• Kupila som od vas motorku.ktora je nefunkcna...telefonovala som za reklamaciu 1 krat to zdvihli..povedala som ze chcem reklamovat a vratit tovar...potom som volala 2 krat..aby poslali kiriera pre motorku...ako uvidia ze volam.z mojho cisla ..nezdvihaju mo to vytlacia ma.na email neodpovedate...mozte sa hanbit..takto okradat ludi!!!!!!!

DObrý den,
    slečno/ paní Banyakova reklamace u nás probíhá dle obchodních podmínek, které jsou sepsáný na základě daných zákonů. Veškeré informace máte uvedeny na našem webu.
    K Vaší domněnce, že bychom nezvedali Vaše číslo. Denně máme X desítek hovorů. Není v naších silách si zapomatovat Vaše telefonní číslo.

Vedoucí obchodu
    Jiří Jelínek

• Maximálna nespokojnosť, odfláknuté a neochota obchodu, ako aj zavádzanie a nepravdivé informácie.

Nikdy viac. Ľudia nenakupujte.

• Poslali nesprávny tovar,bol zaplatený dobierkou a po nesprávny tovar prišiel kuriér a teraz nemáme ani požadovaný tovar ani peniaze.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, toto už bylo vyřešené, nyní máte správný tovar. Za pochybení dopravce se omlouváme. S pozdravem Jiří Hudec

• Nevýhoda v tom, že keď reklamujete: tovar a aj peniaze sa Vám nevrátia

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, peníze vracíme pravidelně za vrácené produkty v zákonné lhůtě nebo za oprávněné reklamace, vždy každý týden. Pokud Vám nepřišly peníze, informujte mne na emailu: [email protected] S pozdravem Jiří Hudec

Tovar z ciny bez CE certifikatu len s cinskym navodom.

• Zatím komoda nembyla doručena, takže se nemohu vyjádřit.

• Zasielanie tovaru z ČR a zodpovedný pracovník nemá stály prístup ku svojim objednávkami. Aj napriek tel. Overeniu bol tovar doručený po termíne a nevedeli sme sa dopátrať, kde sa práve nachádza.

Zavádzajúce dodacie lehoty a ignorácia zákazníka pri komunikácii emailom.

• Pred mesiacom som tovar v lehote 15 dní vrátila späť. Dodnes nemám na účte peniaze za tovar.

Dobrý den paní/slečno Grešová,
    nežli někam něco napíšete je vhodné si překontrolovat správnost Vašich slov.
    Zboží od Vás přijato 6. 1. 2017, 17. 1. 2017 vráceny peníze na Vámi zadaný bankovní účet.

• Tiadne

Jedna velka katastrofa

Dobrý den Marku,
    jedna velká katastrofa? Včem? Vytvořil jste si rezervaci na zboží, které nebylo skladem (uvedeno přímo u zboží). Objednávka následně bylo stornována, když jste si nevybral z alternativ.

• je ich viac

Objednala som si posteľné obliečky Frozen a prišli mi úplne iné ako som chcela. Keď som ich reklamovala a následne ich vrátila späť tak som si ešte dosť dlho musela počkať na svoje peniaze. V tomto internetovom obchode by som si už nikdy viac nič nekúpila. Konkurencia je veľká a preto sa aj čudujem ako sa internetová predajňa k tejto veci postavila.....

• Tovar som si objednala a nebol mi doruceny.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, tento produkt momentálně není skladem, je to u produktu napsáno. Měl by být naskladněný tento týden. Děkujeme za pochopení v případě dalších dotazů se na mne obraťte : [email protected]

Nekvalitny tovar-prasknuta noha stolicky po celej dlzke,takmer 2mm prasklina,zatmelena,ale dlho nevydrzi.Stol a stolicky poskriabane a obite.Tovar druhej kategorie,co pri kupe nebolo uvedene,inak by som ho nekupila.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

prodáváme veškeré nové zboží. Poškození se může stát přepravou nebo špatnou manipulací. Pokud Vám přišlo zboží, které je poškozené. Není nic jednodušího, nežli vužít nástroje pro reklamaci.

• prehladnost, mnozstvo tovaru
    • reklamacie

objednaný tovar ..boxovacie vrece ,, po nafuknuti vreca sa samovoľne rozpáral bocny šev a tým sa výrobok znehodnotil ,tovar som im zaslal spet na výmenu ,reklamacia mi nebola uznana z tym ze som vrece poskodil sam ,vrece bolo nafuknute a nachystane pod stromčekom z večera do rana nikto sa ho ani nedotkol ,po vrateni poskodeneho tovaru som chcel dat vreco opravit no odbornik ma upozornil ze ak ho aj zosije rozpara sa v inych miestach nakolko je to velmi lacna kozenka a aj zositie inych svov je nekvalitne ,tovar skoncil v kontajneri ,dieta bez darceka

• Dodanie tovaru

dodání zboží???

• Ziadne
    • Lacný a nekvalitný tovar

Došiel mi poškodený tovar. Stane sa to,ale komunikácia s obchodníkom bola na katastrofálnej úrovni. Urobil zle meno obchodu. Viac tam nakupovať nebudem a ani moji známi.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, můžete mne kontaktovat na emailu, abych to mohl vyřešit? Určitě to vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkuji za pochopení Jiří Hudec, [email protected]

• ziadne
    • nekvalitny tovar pred vyexpedova ste ani neskontrolovali co posielate zakaznikovi. Šarkan sa neda pustat chybaju tam vystuzne tyce .

nekvalita . neprofesionalny pristup.

• zamestnanec ktorý balí objednaný tovar by mal navštíviť očného lekára

malé deti ktoré by sa hrali na zakúpenom koberci by mohli odpadávajúce časti z neho zjesť a okrem toho znečistí sa aj detská izba, úplne nevhodný tovar pre deti.

husle prišli zlomené a nekvalitné - ako keby som kúpila detskú hračku v čínskom obchode a nie husle na hranie, husle som Vrátila a čakám na vybavenie reklamácie - nakoľko sa mi z obchodu nik neozval ako vybavia moju reklamáciu.

Dobrý den slečno/ paní Duchnitzká,
    již jsme spolu komunikovali emailem, stejně tak telefonicky. Reklamace zboží má nějaký řád, který je nutné dodržet. Zboží nejprve musí přijít k nám na sklad, abychom mohli zboží posoudit.

www.obchod-detem.cz

• Tovar mi sice bol doruceny na dohovorene odber. miesto, nie vsak to co som si objednal a na co som si musel zobrat taxik aby som to mohol odniest /som po operacii chrbtice/, ale teraz by int. obchod chcel aby som tovar zaniesol spet do odb. miesta a vymenil ho za vopred obj. tovar. Ak sa uz raz obchod pomylil, mohol to riesit bud ponechanim tohoto tovar ale urcite nie takto co ma stalo navyse dalsie peniaze.

Clovek sa moze pomylit, ale urcite by som to takto neriesil Stalo m,a to namahu a peniaze navyse.

Drahý Anonyme,
    zvolení odběrného místa, stejně tak použítí k tomu taxíku přece je jen Vaše volba. S tou jako obchod nemůžeme mít nic společného.
    V našem obchodě si každý zákazník může zvolit způsob přepravy (odběrné místo, kurýr, pošta) i platbu (dobírka, PayU, bankovní převod) sám. Naši zákazníci jsou inteligentní a rozhodují se sami za sebe. Jaká varianta je pro ně ta absolutně nejlepší.
    Pokud Vám přišlo špatné zboží, což se samozřejmě stát může. Nikdy nevyzužíváme pro výměnu pobočky Heurekapoint ani jiná odběrná místa. Jelikož v takovém případě je chyba na naší straně. Řešíme to vždy pomocí kurýra, který Vám zboží přiveze až domu nebo na smluvené místo. Tam následně dojde k výměně zboží kus za kus.