• tovar prišiel nefunkčný a bez návodu na obsluhu

Dobrý den pane Peter Madala,
    pokud je výrobek nefunkční není nic snažšího nežli u nás vyplnit reklamační list a zboží zaslat zpět, popřípadě si na našem emailu objednat bezplatný svoz. Návody jsou zasílány do emailu. I Vám byl zaslán a to 24. 8. 2015 ve 14:13. Naleznete ho jako odkaz v emailu o odeslání zboží.

Vedoucí obchodu
    www.obchod.detom.sk

Tovar bol použitý a poškriabaný!

Dobrý den pane Matejka,
    zboží jistě použito nebylo. Pokud Vám přišlo zboží, které bylo nějak poškozeno, můžete využít reklamace zboží.

www.obchod-detem.cz

• cena, zaujímavá ponuka hračiek
    • Nemožnosť platby kartou pri osobnom prevzatí je najväčším mínusom.
    • Sklamalo ma,že mi neposlali sľúbený darček za nákup.

Zaujímavý výber tovaru a hlavne vynikajúca cena. Osobné prevzatie - zlé parkovanie, nevhodné miesto ktoré, nájde len Petržalčan a hlavne platba výhradne v hotovosti je obmedzujúca.

Dobrý den paní / slečno Zuzana Markovičová,
    umístění odběrných míst má v kompetenci Heurekapoint.cz. Způsobem platby limitovaná nejste. Stačilo na našich stránkách zvolit jiný způsob platby a nemusela jste platit v hotovosti. Pokud Vám nepřišel dárek napište nám na email [email protected]. Dárek Vám zašleme.
    www.obchod-detom.sk

• Tovar mi neprišiel taký aký bol na nete. Stôl a stoličky mali byť trópy ( mali byť ako ceruzky a neboli , prišli úplne obyčajné stolička aj stôl)

Neodporúčala by som , je zavádzajúci. Nie sú pravdivé fotky na nete.

Dobrý den Martina Pavlíková,
    foto na našem webu vždy odpovídají a pokud tomu tak není a liší se v nějakých maličkostech jako jsou například nožičky je to u produktu napsané (ILUSTRAČNÍ FOTO). Stoleček jinak vlastnostmi odpovídá (obrázek, velikost, nosnost). Samozřejmě pokud stoleček kvůli jiným nožičkám nemůžete používat, nabízíme našim zákazníkům 30-ti denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu.
    www.obchod-detem.cz

objednala som si detský stolik so stoličkami, no prišiel mi poškodený lak na jednej stoličke, čo nam dosť vadí, lebo je to vidno. Bola to asi výrobná chyba, lebo tovar bol pekne zabalený po častiach. Vracať ho nebudem späť, lebo nemam čas a su to zbytočné naklady, ale za tu sumu som čakala aj kvalitu.

Dobrý den paní/ slečno Šalkovská,
    za výrobní vadu nemůžeme a jak jste psala vše bylo velmi dobře zabaleno, aby k takovému případu nedošlo. Pokud Vám stoleček přišel poškozen, stačí zboží nafotit a foto zaslat na náš email. Stoleček Vám můžeme vyměnit za pomoci našeho řidiče. Tudíž to pro Vás nejsou již žádné další náklady ani nijak velká časová náročnost.

• Dlhá dodadacia lehota. Suma uhradená 25.04. je
    • 12.05.a tovar nebol doručený.

Dobrý den pane Dugas,
    zboží nebylo odesláno záměrně, jelikož jste neuhradil peníze za zboží. Při platbě předem na bankovní účet, zasíláme zboží až po připsání peněz. To se do dnešního dne nestalo. Pokud jste přesvědčen, že platba byla odeslána, zašlete nám údaje k platbě jak jste je zadal.

Obchod-detem.cz
    Obchod-detom.sk

• toto bolo prvy a posledny krat!

Objednali sme si tovar pred desiatimi dňami, zatiaľ sa nám nikto neozval, či bol tovar odoslaný , nikto neodpovedá ani na dodatočne poslané maily. Sme veľmi sklamaný, chceli sme objednaný tovar darovať synovi ako darček, asi sa ho nedočká....
    NEODPORÚČAM!

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

vytvořil jste objednávku na zboží, které není skladem. Takzvanou rezervaci. Což znamená, že zboží Vám bude doručeno po jeho naskladnění. Na takto označené zboží se také nevztahuje cca. 2 denní doručovací lhůta. Co se týče komunikace s námi, žádný email jsme od Vás neobdrželi. Také jste mohl využít našeho chatu, kde se nacházíme skoro neustále a jsme připraveni Vaše dotazy zodpovědět okamžitě.
    Obchod-detem.cz
    Obchod-detom.sk

• Tovar mi bol zaslaný náhradný a to bez mojho suhlasu. Z týmto obchodom nie som spokojná a nikomu ho určite nedoporučím.

• Bola som veľmi sklamaná. Tovaru som sa ani po 20 dňoch nedočkala, ale zase s vrátením peňazí problém nebol.

• výber
    • zaujme cena ,ale tovar nieje kvalitný-lacné maso ,planá polievka.

bol t bobrí výber a aj zaujímavé ceny. el.cig.stali za kočku ,ale náplne sú o.k.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, jestli máte nějaký díl nefunkční, můžeme Vám poslat pouze ten díl, bez toho aniž by jste musela zboží vracet na reklamaci, kontaktujte nás. Děkuji Hudec

• mali tovar skladom, dobrá cena
    • poslali iný tovar aký som si objednala, po oznámení že chcem tovar vrátiť prestali so mnou komunikovať, a to trvá doteraz, tovar mal veľké známky používania,

Bola to moja prvá objednávka a zároveň aj posledná. Tovar bol poslaný iný ako som pôvodne chcela, iný tip, niesol známky používanie /hrdzavé závity, odreté koliečka/, roztrhané a následne polepené krabice, po oznámení, že chcem tovar vrátiť prestali so mnou komunikovať a to trvá doteraz, tovar mám doma a nedá sa s nimi spojiť na emaily neodpovedajú a na telefóne majú odkazovač. Reklamáciu som spisovala podľa pokynou obchodných podmienok, dokonca dvakrát a aj tak sa nič nedeje. Takže som prišla o 35 € a doma mám nie dve kolobežky ale dve hrdzavé a opotrebované bučory, ktoré som ani nechcela, teda tento tip.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, zkontrolujte si prosím svojí antispamovou schránku, jestli nemáte odpověď tam, při reklamaci se zákazník řídí obchodními podmínkami. Můžete si i u nás nechat objednat zpětný svoz aby jste nemusela chodit na poštu. Nevím v čem by měla být jiná a co tam je za problém, použité zboží neprodáváme. Můžete mne i kontaktovat na mail: [email protected]

• reklamu
    • termín dodávky

bolo by vhodné keby obchod vynechal sľubovaný termín dodávky 1 az 2 prac dni. Ja na tovar čakám už 11 dní po objednaní.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, bylo to odesláno 2.1. Na úvodní stránce obchodu, v objednávkovém formuláři, i v e-mailovém potvrzení objednávky jste měl uvedeno že objednávky od 20.12 odesíláme 2.1

• väcsi vyber
    • aj cenova pristupnost
    • komplikovane a nespolahlive dorucenie
    • neodporucam pre problemy s dodavkou

dovody=vyhody
    sice prva skusenost ale hned nedovercivost nespolahlivost
    neodporucal
    pre uz spomenute problemy

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, jak jsem psal byla chyba na straně dopravce, mrzí nás to, řešíme to s dopravcem, bude to vyřešeno k Vaší spokojenosti

• nekomunikuje

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, podívejte se prosím do spamové schránky, určitě máte odpověď tam. Případně mi napište na mail [email protected]

kupila som si gitaru pre dcerku k narodeninam tovar som si nasla na internete a zaujal ma až do chvile kedy som ho darovala dcerke struny boli uplne rozstrapkane a okamžite sa začali trhat razom odišli tri a postupne všetky ostatne nešlo to ani doladit gombičky boli nedotiahnute .... napisala som imail pánovi Hudecovi a jeho odpoved bola stroha a stručna že struny su spotrebny material na to reklamacia nevzťahuje a gombičky simam dotiahnuť šroubovakom gitara stala 17,70e to pre mna nieje zanedbatelna čiastka a čakala som aspon troch z vašej strany uznania si viny ..... nevadi kupila som nové struny navliekla som si ich zašroubovala som gombicky takže gitara sa mi predražila o dalšich 10e takže dakujem spozdravom pa pa pa

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, struny jsou klasické jako u jiných kytar, nikdo s tím problém neměl. Navíc jedna struna je dodávána jako náhradní v balení. Kytara stojí 12 Eur. Zbylá částka byla za dopravné a platbu. Kytara je prodávána jako hračka, ale jak říkám, prodáváme je už dlouho a nikdo si zatím nestěžoval. Děkuji za pochopení. S pozdravem Jiří Hudec

• Komunukácia so zákazníkmi oniečo lepšie sa však komunikuje s majiteľom

Ja niesom spokojná,tovar mi prišiel poškodený,po komunikácii s majiteľom,síce prišla možnosť reklamácie,ale s tým,že nám nepriamo napísal,že tovar sme poškodili my.Vraj tovar bol v čase odoslania v poriadku.Ak to tam naozaj niekto kontroluje,tak je to dobrý chrapúň,pretože niečo také poslať ako 100% tovar je obyčajná špinavosť.Rozhodli sme sa nereklavovať,pretože to sú ďalšie nemalé náklady.Konečné zhrnutie:Raz a už nikdy viac.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, v originální krabici je tabule zasazená přesně do krabice, ty fotky co jste poslala, tak měly na tabuli vypadlý čep, dost výrazně. To nemohlo být v době odeslání, jinak by se ta tabule do krabice nedostala, pokud by se to stalo přepravou, musela by být poškozená i krabice a část tabule vystouplá ven. Můžeme Vám to opravit pokud by jste měla zájem, lze to jednoduše slepit. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Jiří Hudec

Objednal som si tovar, ktorý som chcel dokonca niekomu darovať. Lenže mi prišiel tovar, ktorý bol zničený, nekvalitný a čudujem sa obchodu že mi ho vôbec poslali.ďakujem ale s tohto internetového obchodu si už určite nič neobjednám.

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, jedná se o hudební hračku pro děti, tato kytara se prodává dobře a reklamace nebývají, pokud jste měl zboží poškozené, měl jste to u nás reklamovat, snažily by jsme se to vyřešit. S pozdravem Jiří Hudec

• tovar priamo na sklade
    • lacný čínsky tovar

objednávala som stolik so stolickou v zelenej farbe. Poslali mi tovar zltej farby bez toho, aby sa ma aspon spytala, ci mi to nebude prekazat. V krabici nebol absolutne ziadny navod na montaz. Tovar bol na niekolkych miestach dooskierany. Keby som ten stolik surne nepotrebovala, okamzite ho posielam naspat! Velka nespokojnost!

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, omlouváme se asi došlo k nějakému omylu, můžeme Vám zboží vyměnit, nebo Vám nabídnu nějakou slevu. Děkuji za pochopení Hudec. [email protected]

• komunikácia zo strany predajcu 0 bodov žiaden záujem iba predať a viac sa nestará

Ja viac u nich nekupim nič

Reakcia obchodu obchod-detom.sk

Dobrý den, na všechny e-maily odpovídáme, nevím jakou komunikaci máte na mysli ale někdy se stane že zákazníkům spadne odpověď do spamu a tam si ji nevyzvednou. Napište mi na mail [email protected]