Tovar nemam nemam čo hodnotit hoci je zaplatený

• Nič mi nedošlo a nutne som to potreboval
    • Ďakujem

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, ale moc jí nerozumíme. Zákazník zvolil platbu kartou předem, objednávku neuhradil a napsal o její zrušení. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Alarm raz zapískal a potom už nereagoval ani na stlačenie klaves

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, zkontrolujte zda máte funkční baterii. Pokud ano, postupujte podle reklamačního řádu na našich stránkách.
    Tým Novexplus

Zlá komunikácia,balíček mi neprišiel ani po siedmich dňoch písal som im Gmail a neodpísali.Dovolať sa nedá

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník zvolil platbu kartou předem a objednávku neuhradil, ani nás nekontaktoval o změnu způsobu platby. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Tovar som vrátil.Nefungoval správne.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi mrzí nás, že zboží nesplnilo Vaše předpoklady. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.

• Poslali úplne inú farbu

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník obdržel zboží, které si objednal. Kontaktovali jsme ho s možností výměny. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Bol to ini tovar ako som si objednala hrozně už nikdy od vás nechceme nic

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, která nás nepotěšila. Při výběru obalů na tablet Lenovo, upozorňujeme ať zjistíte číslo modelu TB X a ne jen název Lenovo M 10. Těchto tabletů je několik modelů a generací. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Puzdro na tablet v poriadku, ochranne sklo dodané na uplne iný model, čiže 50 % úspešnosť ako aj spokojnosť.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, která nás moc nepotěšila. Kontaktovali jsme zákazníka o řešení nápravy. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Tovar nestoji ani za cent.
    Je to smejd za slusnu cenu.
    A ked som zistil ze s Polska tak uz nikdy viac si neobjednam od vas nic

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Trochu jste si to popletl. Zde hodnotíte služby obchodu, komunikaci , rychlost atd. Zboží můžete hodnotit na odkazu, který Vám to umožní. Pokud se zboží nesplňuje Vaše požadavky, máte zákonnou lhůtu na vrácení. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum. Tým Novexplus

Nemôžem hodnodiť objednaný tovar som ešte neobdržal, nebool mi doručený

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, zboží je připraveno k vyzvednutí. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Obchod zrušil objednávku po niekoľkých dňoch bez udania dôvodu a bez ospravdlnenia.

• Pretoze som sa smskou spýtala, aku velkost potrebujem na wwgolf 4 aodpovedali mi, ze maju iba XL Ako mam vedirt ci XL je na moje auto Nezodpovedný!!!!

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, která nás nepotěšila. Nicméně rozměry jsou uvedeny na stránce produktu a není v našich silách znát rozměry všech značek a modelů. Nevyhovující zboží může zákazník v zákonné lhůtě vrátit. Tým Novexplus

Veľmi nekvalitný materiál, zvolená veľkosť ledva zakryje auto

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Materiál je standardní u výrobků této kategotie, ale ne každému může vyhovovat. Nicméně velikost je uvedena na stránce produktu. Zde by měl zákazník hodnotit průběh objednávky a eshop. Produkt je potřeba hodnotit na stránce produktu v eshopu nebo na Heurece.
    Tým Novexplus

• Komunikácia s predajcom len cez whatsApp

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, ikdyž nás nepotěšila. Aplikace whatsapp je jednou ze 3 možností komunikace (mimo email a telefón). Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Objednavka nebola dorucena ani na opakovanu reklamaciu nedorucenia zasielky. Komunikacna bariera, pravdepodobne (UA)

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Pokusili jsme se s dopravcem dohodnout opětovné doručení, ale zákazník zjevně nejeví o zboží zájem. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Tento eshop mi poslal prázdny obal od tvrdeného skla na tablet. Udivuje ma ešte niekto potrebuje takýmto spôsobom klamať ľudí o pár eur. Moja prvá objednavka od nic a zaroven aj posledná. Takže vôbec neodporúčam čokoľvek od nich objednávať.

Nekvalitný tovar auto plutva (antena) vylisok samolepky nesedel s pôdorysom anteny. Tenká samolepka. Anténa zle dosadá na kapotu

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás komplikace se zboží, ale zde hodnotíte práci obchodu a ne zboží. Zboží můžete reklamovat dle instrukcí na našich stránkách. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.

• Rychle dodanie
    • Odoslali nespravny tovar
    • Uz je to viac ako tri tyzdne a stale mi nevratili peniaze

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, bohužel se vloudila chybička a bylo odesláno nesprávné zboží. Zákazník nechtl výměnu, ale vrácení peněz. Peníze byly v ráceny, ale z důvodu čerpání dovolených, to trvalo trochu déle. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Tovar nebol dodany ako bolo deklarovane

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. U tohoto typu autorádia není součástí balení dálkové ovládání, protože ho zařízení nepodporuje. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

dorucili iny tovar ako bola objednavka tovar vrateny vzapati oznam ze tovar vypredany dakujem za taky obchod nikdy viac

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Chybička se bohužel vloudila, došlo k vyprodání objednaného zboží a zákazník obdržel jiné velice podobné. Zákazníkovi jsme vrátili peníze.