• Jednoducho som nič nedostal ani zprávu, že prečo.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník zvolil platbu kartou předem a objednávka stále není uhrazena, proto ji nemůžeme odeslat. Automatický email s upozorněním odchází po týdnu od nezaplacení.

• Tovar zaplatený a nedodany

Tovar som zakúpil a zaplatil online 2.3.2023 a stále nedorazil. obchod čísla vymyslene, na email nereagujú. neodporúčam.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník zvolil platbu kartou předem a objednávka stále není uhrazena, proto ji nemůžeme odeslat. Doporučujeme kontrolu bankovního účtu zda platba opravdu proběhla. Automatický email s upozorněním odchází po týdnu od nezaplacení a po delší době je objednávka stornována.

• Tovar nefunkcny

Zákaznícky servis , bez odpovede tovar autorádio prišlo neskoro,nefunkčné a aj po zrušení objednávky takže celé zle ,ani neviem či to tam mam posielať to už viem že to budú ešte ďalšie vyhodené peniaze

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník to má trochu popletené. 9.3. objednal, 10.3. jsme zboží odeslali. Vybral si dopravce Packetu doručila zásilku do Z-pointu 14.3. V ten samý den nás zákazník kontaktoval s tím, že chce zásilku zrušit. Vyzvedl 15.3. Bohužel nás nekontaktoval, že má s autorádiem problém, proto jsme ho kontaktovali my na základě recenze. Nicméně pokud zákazníkovi nevyhovuje, může ho nepoškozené v zákonné lhůtě vrátit.

• Radia sú čínske !

Autorádia ktoré tvrdia že sú originál a nie sú čínske,sú 100% originál Čína !! Po rozbalení balíka mi hneď bolo jasne odkiaľ rádio pochádza,manuál po anglicky a čínsky !
    To by ani tak nevadilo keby rádio bolo kvalitne,po zapojení radia v aute a nasledovnom spustení som ostal zaskočený,hralo to horšie ako moje povodne rádio,zvuk onicom,wifi a Bluetooth mi našlo ale ani cez jedno sa mi nepodarilo prepojiť s mobilom menu onicom nič tam poriadne nefunguje!! Nakoniec mám povodne rádio v aute toto je smejd neodporúčam!!

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Vůbec nepopíráme, že rádia se vyrábí v Číne a nikde v popisu na stránkách nemáme napsáno, že by se vyráběla jinde. Návod je ke stažení na stránkách produktu. Jedná se o poměrně kvalitní a zákazníky oblíbený produkt. Je ho ovšem potřeba správně zapojit a nastavit. Nicméně pokud zákazníkovi nevyhovuje, může ho nepoškozené v zákonné lhůtě vrátit.

• hovada

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Objednávku jsme byli nuceni stornovat. Bohužel jsme nečekali tak obrovský zájem a došlo k vyprodání zboží. Nové je na cestě, ale dodávky z Číny se pozdí a tudíž nestihneme dodat do zákonné lhůty 30 dní.
    Tým Novexplus

Zásielka je nefunkčná a neplní účel je mi na nič.nepasuje na šírku asi tak o 3mm.Je to šmejd.Reklamovať to nebudem lebo aj tak mi už peniaze nikto nevráti.No nič poučil som sa a už u vás nebudem objednávať tovar .

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. U tabletu Lenovo M10 existuje více modelů a generací, které se liší velikosti. Každý model má své označení pomocí písmen a číslic např. TB-X 606. Zákazníci většinou vůbec netuší, jaký model mají a pak mohou objednat jiný typ.
    Tým Novexplus

Objednala som si kryt na Lenovo Tab M10 a nesedí. Tablet z neho vypadavá.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník si objednal pouzdro na tablet Lenovo M10 plus. Firma Lenovo má pod označením M10 více typů tabletů s různou velikostí a výbavou, proto je potřeba se řídit typovým označenímTB X -..., které naleznete na obalu nebo na štítku na zadní straně tabletu. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Objednala a zaplatila som 3ks a prišiel len 1 ks, žiadam dodať ďalšie 2 kusy, ktoré som zaplatila

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Chybička se vloudila, zákazník nás kontaktoval emailem a chybějící zboží jsme následně doposlali. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Za tie peniaze som necakal od konzoly zazrak, ale je to cisty fejk. Pride vam akurat pekna plastova krabicka. Zbytocne vyhodene peniaze

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Jedná se o retro konzoli, jak zákazník píše. Pokud není zákazník se zbožím spokojen, může ho v zákonné lhůtě vrátit.

žiadná komunikácia, tovar nedorazil

Rádio vypadá pekne ale stanice ktoré sa náladia spustia nič moc

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Čínská rádia mají méně citlivý turer (slabší příjem) a občas se stane, že si rádio nerozumí s automobilem. Pokud Vám zařízení nevyhovuje, můžete ho nepoškozené vrátit v zákonné lhůtě. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

Tovar som si objednala a zaplatila.Prešlo 6 dní,tovar mi doposial neprišiel. Určite v tomto obchode nebudem nakupovať!!!

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Občas se nám něco podaří a občas ne, ale zase máme námět na zlepšení. Zboží bylo včera odesláno a míří k Vám

• Za nákup produktu nad 50eur mala byť doprava zdarma, no nebola

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Dopravu zdarma nabízíme při objednávce nad 50€ do výdejního místa Packety - Zásilkovny. Ostatní druhy dopravy jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

• Dobre ceny
    • Tovar zatiaľ nedorazil.objednavka zo dňa 6.1.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Objednávka byla provedena v pátek 6.1.2023. Hned v pondělí 9.1. 2023 jsme ji vyřídili a předali dopravci Packeta. Z nepochopitelných důvodů putovala po Slovensku celý týden až 16.1. dorazila na výdejní místo. Občas se něco nepovede nejen nám, ale i dopravcům. Věříme, že si zásilku vyzvednete a bude v pořádku.

Neodporúčam kupovať autorádio
    Napísané bolo že autorádio je značkové namiesto toho prišlo lacné rádio z Číny ktoré sa dá kúpiť na aliexprese za 50 €.
    Bolo zabalene v kartonovej krabici v žiadnom originál balení.
    Celé zle

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Jedná se o značku NCS se kterou máme dobré zkušenosti a poskytujeme standardní záruku, servis i poradenství a pro zájemce z našeho okolí i montáž.
    Tým Novexplus

Obal na tablet prišiel veľký, dovolať sa do firmi veľký problém. Snáď zareagujú na recenziu.

• Obal objednany presne podla cisla tabletu a aj napriek tomu nepasuje rozmer.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zkontrolujte prosím typové označení tabletu Lenovo TB-X. Pokud jsme poslali jiný obal (už se nám to stalo), může nás zákazník kontaktovat. Ve většině případů však chybně objedná zákazní. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Nemám rád platbu vopred !!!
    • Neponukate platbu na dobierku !!!

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, která nás nepotěšila. Náš obchod nabízí více možností platby včetne platby po dodání. Zákazník zvolil platbu kartou předem a následně emailem objednávku stornoval.
    Tým Novexplus

Neodporúčam krabica nebola originál sviečky svietili každá 4-ta nikdy viac!

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi, bohužel občas se vyskytne zboží, které nefunguje jak má. Neváhejte nás kontaktovat a vyřešíme reklamaci. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.
    Tým Novexplus

• Tovar v roztrhanom obale, určite už bol reklamovaný , v masážnom prístroji odlomená časť masážneho kľbu., pekný vianočný darček. Som zvedavý ako pochodím s treklamáciou. Vyhnite sa tomuto e.shopu.

Neodporúčam.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Pokud je obal roztrhaný, neměl by zákazník balík převzít od dopravce a měl by u něho uplatnit reklamaci. Evidentně došlo k poškození zboží během dopravy. Reklamaci určitě vyřešíme.