• Výhodné ceny
    • Zdľhavé doručenie pri deklarovanom statuse pripravené na expedíciu

Tovar som objednal pod titulkom skladom,pripravené na expedíciu.Asi to tak predsa nie je,keď po týždni mi nedorazila objednávka,akurát info o sledovaní zásielky s poznámkou pripravená na zvoz a možno ďalšie 2 dni doručenie...Tak asi toľko o deklarovanom "na sklade pripravené na expedíciu"
    Nonstop stavebniny nepracujú nonstop,počítajte na dodanie minimálne 8 -9 dní.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaša objednávka bola prijatá 16.4.2024- utorok, bola teda riadne spracovaná a potom Vám bola zaslaná Zálohová faktúra. Prijatie Vašej platby prebehlo vo štvrtok 18.4.2024, čo znamená, že sa objednávka mohla odovzdať na sklad na zabalenie a pripravenie na expedíciu. V piatok 19.4.2024 Vám bola odoslaná faktúra s informáciou, že Vaša objednávka bola riadne zabalená a je pripravená na pondelkovú expedíciu. Prepravca Vašu zásielku obdržal na depe 22.04.2024 10:54:35 - a doručenie potom prebehlo 23.04.2024 12:13:17

Proces pri Vašej objednávke bol štandardný a ako predajcu sme nútení počkať na pripísanie platby, aby mohol byť tovar riadne vyexpedovaný.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Obchod zavádza s cenou dopravy.
    Klamú zákazníka

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vami vybraný tovar je natoľko objemný, že sa do štandardnej dopravy bohužiaľ nevlezie, preto Vám bola ponúknutá možnosť prepravy TOPTRANS.
    Zasielam odkaz na dopravu na našom webe - https://www.nonstopstavebniny.sk/doprava/
    Hoci vám bolo všetko vysvetlené, objednávka bola stornovaná.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Tovar mi prišiel poškodený nikto ani len sa neobtažoval mi odpísať.

Plôtik ako z kvetu makového nedá sa normálne pospájať praská...jedna veľká katastrofa

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaša reakcia nás veľmi mrzí, neobdržali sme e-mail so začatím vašej reklamácie, prosíme tedy obrátiť sa na
    e-mail - [email protected] a určite celú túto situáciu kladne vyriešime.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Tovar mal byť doručený do 1-2dní a zatiaľ ani na 4.deň tovar nemám.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

ospravedlňujeme sa za nedodanie Vašej objednávky, ale bohužiaľ chyba nastala na strane prepravcu.
    Vašu objednávku sme prijali 6.12.2023
    Spracovaná a odovzdaná na sklad bola 7.12.2023
    Vyfakturovaná a odovzdaná do expedície bola 8.12.2023
    Bohužiaľ, do dnešného dňa nebola zásielka doručená a prepravná spoločnosť nám teraz zásielku preverujú a hľadajú.
    Za tieto komplikácie sa ospravedlňujeme a určite sa s Vami ešte spojíme.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• plusom je že tovar mali hneď skladom
    • - klamanie s dopravou

- podlezú máličko cenu a následne si naúčtujú dopravu x3
    - klamanie s dopravou
    - prehovárali ma že tovar 31kg musí ísť len a len veľkým dopravcom a veľkým nákladným autom (TOPTRANS) tak čo potvrdil som že OK (samozrejme doprava drahšia) a nakoniec tovar prišiel kuriérom 123kuriér a útla vysmiata dievčina mi ho podala bez problémov z citroena jamper...

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

u Vašej objednávky sme spoločne konzultovali dopravu, pretože na 1x balíček obsah Vašej objednávky nešiel zabaliť.
    Obsahom boli napríklad dilatačné pásky, jedná sa o tovar s nižšou váhou ale nie objemom, ale to som Vám tiež vysvetlila.
    Ponúkla som Vám teda tri možnosti doručenia TOPTRANS, 4x štandardný balíček a ako posledný 2x balíček XXL.
    Ku všetkým dopravám som Vám taktiež ponúkla zľavu na doprave.

K ničomu ste nebol nútený a sám ste sa rozhodl pre dopravu 2x balíček XXL so zľavou na doprave.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Prisiel mi namiesto cierneho cerveny stresny pas. Polku zasielky som musel zrusit, lebo by mi uctovali 2 x postovne, takze 2x8.5e. Zevraj by sa inak poskodil tovar kebyze to poslu spolu. Zasielku som dostal po 10 dnoch.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaša recenzia nás veľmi mrzí, ale do dnešného dňa neevidujeme žiadne informácie o prijatí, či začatí prípadnej reklamácie. Váš obsah objednávky bol bohužiaľ naozaj nutný zabaliť na 2x dopravu a predísť tak poškodeniu.
    Mali ste modifikovaný asfaltový pás + 2 ks kvetináčov, bohužiaľ v jednom balíčku by Vám to iste dorazilo POŠKODENÉ.
    Evidujem iba email s Vašou žiadosťou na dotaz, kde sa Vaša zásielka nachádza, tedy potom sme sa spolu spojili a kuriéra 123 konfrontovali o urgentné doručenie

Ďalej Vaša objednávka bola do systému prijatá (5.10.2023), na sklad odovzdaná (6.10.2023-piatok) vyfakturovaná a zabalená ešte v tento deň (6.10.2023) Kuriérom 123 bola zásielka zvezená (9.10.2023) Vám však doručená (16.10.2023) Kedy bohužiaľ nenastala chyba na strane predajcu, ale na strane prepravcu.
    Z našej strany bola zásielka riadne vybavená v štandardnom termíne.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Komunikácia je na velmi nízkej úrovni

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

komunikujeme s Vami štandardne od samého začiatku Vašej objednávky, bohužiaľ pri Vašej objednávke došlo na reklamáciu, ktorú musíme riešiť s dodávateľom a kým nebudeme mať finálny verdikt a záver riešenia, potom Vám nič nové nie som schopná oznámiť.

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Cena za dopravu bola navysena na 3nasobok-dovod objemnosť tovaru. Termin dorucenia nedodrzali tak som objednavku nakoniec zrusila a tovar isla kupit do kamenneho obchodu, kde bol paradoxne aj lacnejsi.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Váš tovar bol veľmi objemný o tejto skutočnosti ste boli riadne informovaná. Dopravné malo byť 3x 8,50 štandardný balíček = 25,50 euro, ale bola Vám ponúknutá ešte 1x doprava zadarmo, teda oficiálne dopravné predstavovalo 17 euro.

Ďalej, tovar už bol prevzatý kuriérom 123 a mieril k Vám, ale pravdepodobne ste tovar potrebovali skôr a bohužiaľ čas, ktorý kuriér 123 strávi s prekladom na depo a potom doručením my neovlyvníme.

Zásielky budú teda vrátené a riadne stornované.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Objednavku prijali a po tyždni zmenili a zdražili spôsob dodania a nakoniec zavolali že tovar nemaju ze sa vypredal a treba cakať ešte 3 týždne, Hrozný amatéri.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vašu objednávku riešime spoločne od začiatku a na všetky informácie ste boli včas upozornený.
    Alternatíva nebola prijateľná a s vyčkaním na naskladnenie ste súhlasili.
    Preto náš potom veľmi mrzí Váš názor.

• Enormne draha doprava
    • V čestine komunikuju
    • Komunikačny štíl

Objednávka bola zrusena
    Pri kupe cez eshop doporucuje dopravu za cca 8€, dopredu sa neda platit kartou, musi byt objednavka schvalena. Nasledne som dostal fakturu kde figuruje vyse 23€ za dopravu , musel som to zrusit, samozrejme tovar nepresahoval 30kg.
    Treba jednoznacne zmenit dopravcu……
    Ked som zrusil pani v češtine komunikuje, nerozumiem prečo sa nedá zohnať človeka na slovensky trh, kto ovlada slovencinu aspon trosku….

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vámi vybrané zboží bohužel nebylo možné zabalit na 1x balíček, který jste si zvolil. Důvodem tak byl OBJEM produktu. Komunikace proběhla ve slušné podobně a to bez žádných arogantních, či neslušných poznámek. Veškeré informace jste z naší strany obdržel a poté byla Vaše žádost objednávku stornovat. Platba kartou není možná, ale jak jsme spolu hovořili, pak byla možná platba předem a to na řádnou Zálohovou fakturu, která by Vám byla poté odeslaná.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• prisiel iny tovar ako som objednal a tel. nikto nedviha

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaše tel. číslo evidujeme z piatku 14.7.2023, kedy tiež zmeškaný hovor bol obvolaný späť a to 2x, ale už Vami nebol zdvihnutý.
    Reklamácie neignorujeme a pokúsime sa dnes znova s ​​Vami spojiť.

• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Obchod sa nachádza v Českej republike
    • Dlhšie dodacie lehoty
    • Vysoká cena poštovného

Objednal som si v tomto eshope dvakrát ten istý tovar. Prvá objednávka prišla za pár dní a všetko bolo v poriadku. Druhú objednávku som urobil v nedeľu a prišlo mi potvrdenie objednávky v pondelok ráno. Tovar mi stále nedoručili od objednávky prešlo už 7 dní. Nepočítal som s tým a spôsobilo mi to problémy pri prestavbe rodinného domu. Obchod tvrdí, že to spôsobili štátne sviatky v Čechách tie však boli v stredu a štvrtok. Mali tým pádom pondelok aj utorok na vyskladnenie a zaslanie tovaru. Eshop by si mal zlepšiť logistiku, už si tu nič neobjednám.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

bohužiaľ, naozaj nastalo zdržanie cez Štátne sviatky, pretože evidujeme väčší objem objednávok musíme všetky spracovávať postupne podľa prijatia do systému.
    Vaša objednávka bola prijatá (2.07.2023 22:00:03) spracovaná teda bola vrátane upravenej dopravy ( 3.7.2023 ) s informáciou, že zásielka bude riadne zabalená počas 1 -2 pracovných dní. ( 4.7.2023 ) bola Vaša zásielka zabalená a vyfakturovaná. Do expedície však vďaka Štátnym sviatkom bola odovzdaná v piatok ( 7.7.2023 ) teraz vidím informáciu od prepravnej spoločnosti kuriér 123 - 10.07.2023 07:22:55

• Zatial nič nedošlo, uplne nanič. :-(

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

vďaka Štátnym sviatkom došlo k oneskoreniu, ale postup bol štandardný.
    Vaša objednávka bola prijatá (1.07.2023 20:08:34) spracovaná bola ( 3.7.2023 ) s informáciou, že zásielka bude riadne zabalená počas 1 -2 pracovných dní. ( 4.7.2023 ) bola Vaša zásielka zabalená a vyfakturovaná. Do expedície však vďaka Štátnym sviatkom bola odovzdaná v piatok ( 7.7.2023 ) teraz vidím informáciu od prepravnej spoločnosti kuriér 123 - 10.07.2023 12:05:29 Doručená

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• Rýchle jednanie a doručenie. Dobrá cena produktu, ale ....
    • Dodané - DEHTOCHEMA-TN Asfaltový pás modifikovaný samolepiaci GARDENDACH PLUS 0,5 x 5 m antracit 8 kusov - prestarnuté (vyrobené v 8/2019), ochranný papier v rozklade, po rozbalení mokré (viditeľne skladované dlho niekde vonku na daždi a slnku. Fólia, ktorú treba pred prilepením pásov na podklad stiahnuť - zvetraná časom a podmienkami skladovania sa trhala na tenké pásiky - hrozná robota a výsledok neistý. Ala na toto Vás neupozornia! Hrozné. Nevyreklamujete nič.

Neupozornia Vás na prestarnutý a zle skladovaný výrobok. Ten môže pokaziť celú Vašu robotu a nevyreklamujete nič.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia, avšak neevidujeme od Vás žiadny hovor, či najlepšie email s fotografiami na začatie riadnej reklamácie. Mať všetky tieto dôležité informácie a to vrátane fotografiu, potom by ihneď a riadne bola zahájená reklamácia a všetko prešetrenie tejto situácie.
    Už som vám volala ale bohužiaľ hovor prijatý nebol. Zaslala som Vám teda email a teraz počkám na Vašu odpoveď.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

10 kvetinacov mi chceli poslat v ramci jednej objednavky na jednu adresu v dvoch balikoch, pricom mi chceli uctovat 2x postovne, spolu v hodnote 17€. Neochota pracovnika najst riesenie, napriklad pouzit vacsiu krabicu ci overit u prepravcu, ci je naozaj nutne objednat jednemu prijemcovi sluzbu 2x. Byt zamestnavatelom, tak takeho arogantneho pracovnika, ktory kazi dobre meno firmy a pripravuje ju o zakaznikov, vyhodim.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vami vybraný tovar bol natoľko objemný, že ho nebolo možné zabaliť do jedného balíka.
    Všetky informácie ste dostali pri našom rozhovore. Priali ste si ešte pridať tovar, tomu sa tak stalo. Ďalej, nebola som na Vás arogantná, ale iba som Vám vysvetľovala dôvod, prečo nie je možné Vaša objednávka zabaliť na 1x balíček. Všetky podmienky som Vám vysvetľovala, ponúkla zľavu cez dopravu. Podmienky prepravy evidujeme aj na webe ( https://www.nonstopstavebniny.sk/doprava/ ), tak ako som Vám povedala, ale Vaša žiadosť bola objednávku stornovať. Pokiaľ berie za aroganciu to, že Vám operátor vysvetľuje dôvod, prečo nemožno tovar zabaliť na 1x balíček aj keď Vám ponúkne zľavu na doprave, potom ma to mrzí.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

objednala som si tovar, obchod mi objednavku zrusil

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

bol ste informovaný, že Vami vybraný tovar bude do 2. týždňa doskladnený a či si prajete na tovar vyčkať,
    Odmietol ste a tak bola Vaša objednávka stornovaná.
    Vami vybraný tovar evidujeme nyní na sklade. V prípade, že o tovar máte naďalej záujem, potom môžeme objednávku obnoviť

- Dlhe spracovanie objednavky,
    - drahy dovoz zauctovany viacnasobne, napriek nizsej vahe

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

Vaša objednávka obsahovala tovar, ktorý svojím objemom nešlo zabaliť na jednu dopravu. Táto skutočnosť Vám bola objasnená a so zmenou a zabalením tovaru na 2x balíček a to teda vyššie dopravne ste odsúhlasili. Ako sa môžete na našom webe informovať https://www.nonstopstavebniny.sk/doprava/ né vždy sa u objednávok rieši váha, ale často sa tiež rieši kompletný objem, ktorý musíme splniť podľa dopravnej spoločnosti. kuriér 123, čo som vám vysvetlila.
    Ďalej potom prijatie Vašej objednávky prebehlo v ( utorok ) 2.5.2023, v tento deň po našom dohovore cez dopravu prebehlo aj odovzdanie objednávky na sklad na zabalenie. Dostali ste tiež informáciu, že evidujeme veľký prísun objednávok a Vaša objednávka bude zabalená počas 2 - 3 pracovných dní. v piatok ( 5.5.2023 ) bola Vaša objednávka zvezená kuriérom 123 a doručovaná bola potom v utorok ( 9.9.2023 )
    Teda štandardný postup vrátane obdržania všetkých potrebných informácií.

• Asi len ceny.

Pomerne dlhá doba dodania tovaru, ale to by sa dalo zniesť. Horšie je to, že mi miesto zelenej tieniacej siete prišla tmavozelená - čo mala uvedené aj na obale, ale tento obchod ju predáva ako zelenú. Keď som tu nakupoval pred rokom, tak mi aj reálne prišla zelená. Teraz mám plot potiahnutý nerovnakými farbami:(

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

táto komplikácia ma mrzí, avšak od Vás neevidujem žiadny email, ani zmeškaný hovor, aby sme túto situáciu mohli spoločne nejako vyriešiť. Či ste tovar u nás zakúpili minulý rok, potom mohlo výrobou dôjsť k novej tmavšej šarži, kedy túto skutočnosť bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť. Avšak keby ste sa s nami spojili určite by som po Vás chcela reálne fotografie a na náš sklad by som sa išla pozrieť, či Vám napríklad nenájdem Vami svetlejší variant. Nemohli sme toto vôbec nijako ovplyvniť a mrzí nás, že ste nám nedal možnosť túto situáciu akokoľvek riešiť.

S pozdravom Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.SK

• Pri objednavke 10m2 by malo prísť 10m2 a nie 9,5m2. Len toľko k hodnoteniu.

Reakcia obchodu Nonstopstavebniny.sk

mrzí nás, že ste dostali tento rozmer. Avšak neevidujeme nikde email ani prípadný hovor, že Vám tovar dorazil inak ako mal. Obratom by sa začala reklamácia a túto situáciu by sme riadne prešetrili a čo najrýchlejšie vyriešili.
    Budem Vás kontaktovať a túto situáciu sa budeme snažiť vyriešiť.