Som spokojná s kvalitou aj rýchlym dodaním.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Teší nás, že ste boli spokojná s rýchlosťou dodania vašej objednávky.

Produkt zodpovedá popisu. Spokojnosť

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Pokiaľ máme pri produkte uvedené odosielanie do 24 hodín, odosielame objednávku v čo najkratšom možnom čase po jej vytvorení.

Spokojnosť, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste boli s objednávkou u nás spokojná.

• Myslela som ze príde aj koňak.. Ale nevadí.. Tovar je krásny.. Ďakujem

ďakujeme za recenziu.

Som veľmi spokojná. Tovar bol doručený v krátkom časovom intervale precízne zabalený. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste s objednávkou u nás bola spokojná.

• Široká ponuka
    • Výborné ceny
    • Krásne a kvalitné produkty

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne. Teší nás, že ste si v našej ponuke našli produkty, ktoré vyhovovali vašim požiadavkám.

• kvalitný tovar

trošku slabšie zabalené, sáčok bol pretrhnutý a aj obaly na závesoch poškodené, našťastie závesy boli v poriadku.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi nás mrzí, že došlo pri preprave k poškodeniu obalu. Ak by však došlo aj k poškodeniu produktu bol by Vám takýto produkt ihneď vymenený za nový kus.

rychle dodanie, vsetko v poriadku

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

Tovar prišiel bezpečné zabalený a nepoškodený. Veľká spokojnosť s mojej strany

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi dbáme na kvalitné zabalenie krehkých produktov aby sa predišlo ich poškodeniu počas prepravy.

• širší výber farieb a materiálov, našiel sa tu želaný zamatový záves v horčičnej farbe
    • 20% zľava počas black friday

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste si v našej ponuke našiel záves, ktorý splnil Vaše očakávania.

• Tovar prisiel načas a v poriadku. Som spokojná.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste bola s dĺžkou dodacej lehoty spokojná.

• Kvalitný materiál, hrubá látka závesu

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste so závesmi od nás spokojná.

• Rýchle dodanie, skvelá spolupráca

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Vaša spokojnosť s nákupom v našom eshope nás veľmi teší.

• Jednanie na úrovni

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste s komunikáciou s našimi pracovníkmi bola spokojná.

Spokojnosť a veľká

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste s objednávkou od nás bola spokojná.

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

• Z objednávkou som bola spokojná,rýchle dodanie,určite si v tomto obchode ešte objednám

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Budeme veľmi radi keď sa k nám opäť vrátite.

Som relatívne spokojná,k dokonalosti mi chýba len to,že som si chcela objednať okrem pohárov na šampanské a longdrink aj poháre na víno a tie nie sú v ponuke. Inak je všetko super!

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Mrzí nás, že ste v našej ponuky nenašli aj poháre na víno, ktoré ste si chceli kúpiť do sady. Náš sklad je však neustále aktualizovaný a dopĺňaný o novinky preto veríme, že aj poháre na víno budú ešte do našej ponuky doplnené.

Som rada, že som našla obchod s týmito pohármi. Jeden zo sady sa nám rozbil a potrebovala som dokúpiť. Poháre mi prišli rýchlo a neporušené...boli super zabalené.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Pokiaľ vznikne poškodenie produktu počas prepravy vždy sa snažíme reklamáciu vyriešiť v čo najkratšom možnom čase.