Závesné svietidlo splnilo moje očakávania. Pekné, presne také ako na propagačnej fotografií.

Objednávka bola promtne vybavená.

Som veľmi spokojná s proklientským a ľudským prístupom pri vybavovaní mojej požiadavky, za spätnú väzbu pri dotazovaní sa k objednávke, za pomoc, ochotu a promptnosť. Tovar mi bol doručený včas, perfektne zabalený. Skutočne profesionálny prístup. Veľmi odporúčam.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi nás teší, že ste bola s objednávkou a so službami našich pracovníkov na infolinke spokojná.

• Dobrý výber tovaru , pohodlný nákup z domu.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

• Výber produktov
    • Ceny

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší, že ste s objednávkou od nás spokojná.

Possible to buy very good quality at reasonable prices

Good day,
    thank you very much for the review. We are glad that you are satisfied with your order from us.

Pekné a kvalitné produkty, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi nás teší, že ste s kvalitou a rýchlosťou dodania spokojná.

Vcelku som spokojná, objednala som si poháre na víno , ale jeden má malý kaz. Nuž to je riziko internetového obchodu.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás, že ste objavili na jednom pohári kaz. V takomto prípade by Vám bol pohár samozrejme vymenený za nový kus na naše náklady avšak do dnešného dňa sme od Vás neobdržali žiadnu reklamáciu.

maximalna spokojnost

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste s produktom ako aj so službou úprava na mieru spokojná.

• Pekný sortiment
    • Prijateľné ceny

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme radi, že ste so svietidlom od nás spokojná.

• Výhodné ceny, kvalitné spracovanie, rýchle doručenie

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Teší nás, že ste bola s nákupom pohárov od nás spokojná.

Objednal som si sadu pohárov. Oceňujem balenie tohto krehkého tovaru.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Veľmi dbáme na kvalitné balenie krehkých produktov aby sa predišlo ich poškodeniu počas prepravy.

• Objednala som si krátke záclony do kuchyne s kvetinovým vzorom, ale farba vzoru bola veľmi bledá, na okne to vyzeralo ako farebne šmuhy, nie kvety, tovar vraciam.

Vzhľad výrobku je úplne iný ako v skutočnosti. Škoda. Bola som sklamaná.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Mrzí nás, že ste s produktom nebola spokojná. V niektorých prípadoch môže skresliť farbu produktu aj zobrazovacie zariadenie. Na vrátenie má samozrejme nárok každý zákazník, ktorý nie je spokojný s produktom. Balík s vráteným tovarom bol spracovaný a peniaze Vám boli vrátené späť na účet.

Tovar prišiel v poriadku aj riadne zabalený, čo je u pohárov dosť dôležité.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Naši pracovníci v sklade dbajú na kvalitné zbalenie krehkých materiálov aby sa predišlo poškodeniu pri preprave.

Super material som spokojna.

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Teší nás, že ste s produktom od nás spokojná.

• Kvalitne veci

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

Super rýchly nakup

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Teší nás, že ste bol s rýchlosťou dodania spokojný.

• Vyborna komunikacia. V objednavke som sa pomylila,napisala som email,vsetko sa podarilo doriesit

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Naši pracovníci sa snažia v prípade potreby čo najskôr reagovať na požiadavky zákazníkov.

• 100 percentna spokojnost

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Vaša spokojnosť s objednávkou nás veľmi teší.

• rýchle doručenie
    • krásny tovar za dobrú cenu
    • veľký výber
    • žiadna ma nenapadá

Reakcia obchodu Noblese

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste s objednávkou u nás bola spokojná.