Pre mna negatívna skúsenosť, dlhá doba čakania, kým som dostala svoj tovar ubehli 2 týždne. Škoda. Keď to bol ako darček veľmi ma mrzelo ze to trvá dlho. A ďalšia vec, čakala som sperk v krabičke a nie len v sáčku, za takú sumu to malo byt v darčekovom balení. Nuž, nevadí...

Reakcia obchodu NM šperky & hodinky

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Pani si objednala retiazku, u ktorej máme v e-shope uvedené, že ju možno objednať len spoločne s príveskom (kód produktu Z001B). Ale ako nám povedala, keď sme jej volali - mali to ako darček pre bábätko, tak sme jej vyšli v ústrety a objednali to i tak. Skladom ale bola u nášho dodávateľa len retiazka kratšia a s odoslaním až na další týždeň, tak sme volali pani, či je to v poriadku alebo máme zrušiť objednávku a vrátiť peniaze. Pani ochotne súhlasila, že to vôbec nevadí, že máme poslať aj tak, že je to jedno. Poslali sme teda kratšiu a vrátili jej rozdiel za cenu.

Následne balíček ležal na pošte skoro týždeň, než si ho pani po našej telefonickej urgencii vyzdvihla.

U tejto retiazky zároveň nie je uvedené, že by mala byť doručená v krabičke, práve preto, že sa má objednávať len spoločne s príveskom, ktorý v krabičke doručujeme. U každého produktu, ku ktorému dávame krabičku, je to na e-shope priamo uvedené v popise.

Niekoľkokrát sme jej volali, o všetkom bola informovaná a niekoľkokrát sme ponúkali, že objednávku zrušíme a vrátime peniaze, pretože sme nemali pocit, že túto objednávku zvládneme podľa jej predstáv. Ale vo všetkom súhlasila a všetko vyzeralo byť v poriadku, tak sme objednávku vybavili.

Je len smutné, že zákazník do telefónu všetko potvrdí a potom napíše negatívne hodnotenie.

Našou prioritou je spokojný zákazník a preto každého vždy informujeme o tom, ako bude prebiehať objednávka a zákazník má možnosť vždy si vybrať, či súhlasí s danými podmienkami, alebo vrátime peniaze a môže objednať inde.

Gabriel
    NM šperky & hodinky