• urgentné vybavenie
    • obchod konal veľmi rýchlo

• Osobny pristup

Pre mna negatívna skúsenosť, dlhá doba čakania, kým som dostala svoj tovar ubehli 2 týždne. Škoda. Keď to bol ako darček veľmi ma mrzelo ze to trvá dlho. A ďalšia vec, čakala som sperk v krabičke a nie len v sáčku, za takú sumu to malo byt v darčekovom balení. Nuž, nevadí...

Reakcia obchodu NM šperky & hodinky

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Pani si objednala retiazku, u ktorej máme v e-shope uvedené, že ju možno objednať len spoločne s príveskom (kód produktu Z001B). Ale ako nám povedala, keď sme jej volali - mali to ako darček pre bábätko, tak sme jej vyšli v ústrety a objednali to i tak. Skladom ale bola u nášho dodávateľa len retiazka kratšia a s odoslaním až na další týždeň, tak sme volali pani, či je to v poriadku alebo máme zrušiť objednávku a vrátiť peniaze. Pani ochotne súhlasila, že to vôbec nevadí, že máme poslať aj tak, že je to jedno. Poslali sme teda kratšiu a vrátili jej rozdiel za cenu.

Následne balíček ležal na pošte skoro týždeň, než si ho pani po našej telefonickej urgencii vyzdvihla.

U tejto retiazky zároveň nie je uvedené, že by mala byť doručená v krabičke, práve preto, že sa má objednávať len spoločne s príveskom, ktorý v krabičke doručujeme. U každého produktu, ku ktorému dávame krabičku, je to na e-shope priamo uvedené v popise.

Niekoľkokrát sme jej volali, o všetkom bola informovaná a niekoľkokrát sme ponúkali, že objednávku zrušíme a vrátime peniaze, pretože sme nemali pocit, že túto objednávku zvládneme podľa jej predstáv. Ale vo všetkom súhlasila a všetko vyzeralo byť v poriadku, tak sme objednávku vybavili.

Je len smutné, že zákazník do telefónu všetko potvrdí a potom napíše negatívne hodnotenie.

Našou prioritou je spokojný zákazník a preto každého vždy informujeme o tom, ako bude prebiehať objednávka a zákazník má možnosť vždy si vybrať, či súhlasí s danými podmienkami, alebo vrátime peniaze a môže objednať inde.

Gabriel
    NM šperky & hodinky

• Rýchlosť
    • Certifikát

Náušničky sú pekné, v krabičke s certifikátom. Doručili ich dokonca skôr než pôvodne avizovali. Všetko v poriadku, odporúčam.

• Krásne šperky
    • Komunikácia obchodu

Prvý nákup a všetko v poriadku. Odporúčam.

• Spokojnost
    • Komunikácia s obchodom
    • Kvalita vyrobkov

• Skvela komunikacia s obchodom a predavajucim
    • Rychle dodanie
    • Kvlitne vyrobky
    • Certifikaty o pravosti

Z viacerych obchodov som uz objednaval sperky, ale tento je zatial najlepsi.

• Komunikácia e-shopu
    • Poradia s výberom
    • Cena a záruka
    • Nemá

Objednal som si prívesok Danfil a všetko prebehlo v najlepšom poriadku. Doručenie bolo rýchle a krabička s príveskom vyzerá veľmi elegantne. Ďakujem ešte raz.

• Krásne šperky
    • Komunikácia s obchodom

Kúpila som si náhrdelník s opálom a som veľmi spokojná. Balíček mi doručili behom pár dní. Rada sa sem pozriem aj nabudúce. Ďakujem.

• Tovar prisiel vporiadku a na cas
    • Dufam ze nebudem musiet reklamovat ako v inych predajniach

Shop mi odporucila znama ktora je tiez spokojna

• Kupoval som hodinky SECTOR OVERSIZE ACTION a som uplne spokojny
    • Nic

Skusenost dobra

• Výborná komunikácia
    • Prsteň na zákazku vyzerá super!
    • Cena odpovedá kvalite produktu a prístupu k zákazníkovi :-)

Ja som s nákupom veľmi spokojný, pán z obchodu komunikuje a stará sa o zákazníka na jedničku.

• objednavka maximalne v poriadku, rychle dorucenie, som spokojna s nakupom
    • nic

objednavka maximalne v poriadku, rychle dorucenie, som spokojna s nakupom

• Dobre ceny
    • Siroky sortiment
    • Rychle dorucenie
    • Kvalita
    • Nemam ziadne proti,zatial

V buducnosti vyuzijem urcite znova a odporucim znamym

• Komunikacia s obchodom.
    • Rychle dodanie.
    • Sledovanie objednavky.
    • Znackove a kvlaitne sperky.
    • Nic.

O tomto eshope som sa dozvedel od kamarata, on bol velmi spokojny s tovarom a po mojej skusenosti hovorim, ze si v buducnosti nieco objednam zase. :)

Odporúčam kazdemu, kto chce kvalitne a znackove veci.

• Široký sortiment a vynikajúcu komunikáciu a ochotu
    • Niesú

Objednal som si továr 22.12 s tým že mi predchadzajúca objednávka z iného e-shopu bola zrušená. Komunikácia s ochotným pánom z tohto obchodu hodnotím úžasne starostlivo a veľmi pozitívne. Tak ochotného človeka som dĺho nevidel. Vrelo tento obchod odporúčam

• prehľad o dodávke, presná a výstižná komunikácia - objednám - príde, to je to, čo potrebujem :-)
    • zatiaľ som nič nepostrehla

spoľahlivosť a serióznosť, s tovarom som veľmi spokojná

• rychle dorucenie, skvela cena, jednanie so zakaznikom
    • nemam vyhrady

Vsetko prebehlo podla mojich predstav, spokojnost s tymto obchodom.

• Majú široký výber šperkov
    • Rýchla dodacia lehota
    • Darčekové balenie ku šperku zdarma
    • Komunikácia so zákazníkom
    • Žiadne nie sú

Objednala som sadu a prišla aj v darčekovom balení. Prekvapivo rýchlo to poslali, na to že som platila cez banku. Super nákup, nabudúce kupujem zase tu!

• Komunikácia obchodu
    • Super ceny
    • Dodanie bolo rýchle
    • Žiadne som nenašiel

Maximálna spokojnosť, za mňa super obchod :-)