Rýchle dodanie a chálim pomoc pri správnom výbere prikrývky

Individuálny prístup, keďže som osobne konzultovala, zodpovedané všetky otázky. Za mňa spokojnosť. Kiežby takýchto ľudí bolo, čo najviac.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste si vybrali práve NIDū® a že ste spokojná. Nakoľko je NIDū® funkčná prikrývka, ktorá má pomáhať, je pre nás komunikácia so zákazníkom a odborné poradenstvo veľmi dôležitou súčasťou a sme radi, že Vám môžeme byť nápomocní. Prajeme Vám veľa oddychových chvíľ pod NIDū®, v prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

• veľmi rýchle doručenie produktu

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne, že ste si vybrali práve NIDū®. Sme radi, že Vám naše produkty dokážeme doručiť v čo najkratšom čase a vy si môžete užívať ich výhody v pohodlí domova. Veríme, že naše NIDū® splní vaše očakávania a zažijete pod ňou veľa pohodových chvíľ. V prípade ďalších otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii.

Za tím Nidū®, Andrej

výborná komunikácia, odborné poradenstvo a rýchlosť dodania tovaru

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná. Každý jeden zákazník je pre nás dôležitý a snažíme sa poskytovať maximum, či už v komunikácii, poradenstve, ale tiež nám záleží na vizuále výrobku, či rýchlom dodaní. Vážime si všetky spätné väzby a teší nás, že sa nám darí napĺňať naše aj vaše očakávania. Prajeme Vám veľa spokojných chvíľ pod NIDū®, neváhajte sa nás obrátiť v prípade akýchkoľvek dodatočných otázok.

• dobrá komunikácia
    • kvalitné balenie
    • veľmi kvalitné, funkčné a pekné výrobky

žiadna

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za váš výber a tiež pozitívnu recenziu. Vážime si každú jednu objednávku a snažíme sa o komplexnú spokojnosť každého jedného zákazníka. Veľmi nás teší, že oceňujete našu snahu. Veríme, že budete spokojný aj naďalej a prajeme pokojné chvíle pod Nidū®, v prípade akýchokoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Za tím Nidū®, Andrej

Rýchle dodanie,skvelá komunikácia,kvalitný tovar.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň p. Sládeková, ďakujeme, že ste si vybrali práve Nidū®a sme radi, že ste spokojná. Snažíme sa o komplexnosť služieb, preto nás veľmi tešia vaše spätné väzby, že sa nám darí napĺňať vaše očakávania. Prajeme Vám veľa veľa oddychových chvíľ a plnohodnotný spánok pod Nidū®. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

Za tím Nidū®, Andrej

• hneď ako zistili že produkt môže byť omeškaný z dôvodu že veľa ľudí mali chorých mi zavolali a ospravedlnili sa
    • pomocou dotazníku som si vybral vhodnú záťažovú prikrývku

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, veľmi si vážime vaše pozitívne hodnotenie. Ďakujeme aj za vašu trpezlivosť pri dodaní tovaru. Veríme, že vďaka tomu, že ste sa riadili naším dotazníkom poradcu výberom hmotnosti, ste si vybrali prikrývku priamo šitú na Vás a splní všetky vaše očakávania. Prajeme veľa pohodových chvíľ, v prípade otázok sme tu pre Vás.

Za tím Nidū®, Andrej

• Vše v pořádku a rychlé dodání. Doporučuji.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň p. Špáňa, veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste spokojný a že ste si vybrali práve Nidū®. Veríme, že bude pre Vás prínosnou pomôckou, pod ktorou si užijete nielen plnohodnotný spánok, ale aj kvalitný oddych. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

štandard

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie. Tešíme sa, že ste si vybrali práve Nidū®. Prajeme Vám pod ňou veľa spoločných oddychových chvíľ a plnohodnotný spánok. V prípade akýchokoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

Velmi rychlé vyřízení objednávky, při telefonickém rozhovoru ochotné jednání prodejce.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň František, sme veľmi radi, že ste spokojný. Nakoľko je prikrývka Nidū® funkčnou pomôckou, je správny výber kľúčový a preto nás teší, že využívate našich poradcov. V tomto hektickom predvianočnom období , kedy majú kuriéri veľa práce, sme radi, že objednávky sú vybavované promptne dokonca aj do vzdialenejších Čiech. Želáme Vám spokojný spánok pod Nidū® a neváhajte sa nás v prípade akýchokoľvek otázok obrátiť.

Za tím Nidū®, Andrej

• Odporúčam obchod. Poradili s výberom, tovar odoslali aj doručili promptne.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne, vážime si vaše hodnotenie. Každý zákazník je pre nás dôležitý a preto sa ku každému snažíme pristupovať individuálne a spoločne vybrať personalizovanú prikrývku vhodnú priamo pre Vás, ktorá Vám bude zároveň čo najrýchlejšie doručená. Veríme, že si užijete spoločne s Nidū® pohodový oddych a plnohodnotný spánok.

• Rýchle dodanie, super kvalita

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Snažíme sa o komplexné služby, ktoré zahŕňajú nielen kvalitu a funkčnosť nášho produktu, ale zároveň aj o promptné a spoľahlivé dodanie objednávky. Veríme, že si pod Nidū® užijete veľa relaxu a pohodových chvíľ, v prípade otázok sme Vám k dispozícii.

• Prijemné jednanie

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Tibor, ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Sme radi, že komunikácia s našimi poradcami prebehla k vašej spokojnosti, správny výber je kľúčový pre funkčnosť prikrývky. Želáme Vám plnohodnotný oddych a spánok pod našou Nidū®, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

• Donáška až domov v dohodnutom termíne

Donáška bola rýchla ( do 3 dní) v presne dohodnutom čase, super

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Majka, sme veľmi radi, že Vaša objednávka bola vybavená podľa vašich predstáv. Nech Vám Nidū® prináša relax a pohodu, v prípade akýchkoľvek otázok nás nevahájte kontaktovať. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Za tím Nidū®, Andrej

Super rychle - cakala som dodanie o den/dva neskor. Pekne zabalene ;)

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Katika, ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Tešíme sa, že dodanie prebehlo v poriadku a rýchlo. Aj keď najdôležitejšia je funkčnosť prikrývky, obal a prvý dojem je pre nás tiež dôležitý, preto sme radi,že sa Vám páči. Veríme, že Vám prikrývka bude robiť radosť, prajeme čo najviac relaxu a pohody s Nidū®.

• rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná komunikace
    • profesionální slušné jednání

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Tom, tešíme sa, že ste spokojný. Radi sme Vám poskytli informácie, ktoré Vám pomohli k výberu tej správnej personalizovanej prikrývky pre Vás. Rýchle dodanie a možnosť užívať si čo najskôr chvíle pod Nidū® sú pre nás rovnako dôležité, preto sme radi, že sa nám darí doručovať tovar v čo najkratšom čase. Veríme, že Vám Nidū® bude robiť len radosť, v prípade otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

• naj komunikácia čo som zažil
    • poradia, vysvetlia
    • top výrobok

Je dobré si od nich poradiť (využiť "Poradcu s výberom hmotnosti") a radiť sa pravidlom "ťažšia nemusí byť lepšia". Veľmi dobrá skúsenosť s obchodom a výrobkom.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za vašu objednávku aj recenziu. Opakovane zdôrazňujeme, že pri výbere správnej prikrývky je hmotnosť rozhodujúca a práve preto nás veľmi teší, že sa stále viac a viac zákazníkov riadi našim Poradcom výberu hmotnosti, ktorý je starostlivo vytvorený v kooperácii s odborníkmi. Práve vďaka nemu a vzájomnou komunikáciou dokážeme vybrať tú správnu prikrývku pre konkrétneho človeka, ktorá dokáže pomôcť . Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a teší nás vaša komplexná spokojnosť. Prajeme Vám pohodové chvíle oddychu pod Nidū® a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

Rychle dodání, velice příjemná komunikace po telefonu.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Jarka, ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Nakoľko je Nidū® funkčná a nielen fashion pomôcka, je pre nás komunikácia so zákazníkom a výber správnej prikrývky kľúčová, preto nás veľmi teší, že ste dostali potrebné informácie, ktoré Vám pomohli s výberom. Prajeme Vám čo najviac oddychových chvíľ a plnohodnotného spánku pod Nidū®, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

• spokojnost s dodanym tovarom

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, teší nás, že Nidū® pomáha už toľkým ľuďom. Prajeme Vám čo najviac spokojných chvíľ pod Nidū®. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

Výhodou obchodu je, že doručujú zásielky aj do Packeta Box. Tovar si môžete vyzdvihnút kedykoľvek cez deň, večer(počas 2 dní od doručenia do packeta boxu)

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Janka, ďakujeme za zakúpenie nášho produktu a vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste si aj vy našli spôsob doručenia, ktorý vám vyhovoval. Prajeme Vám spokojne chvíle oddychu pod Nidu, ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás. Príjemný deň želáme