• veľmi rýchle doručenie produktu

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne, že ste si vybrali práve NIDū®. Sme radi, že Vám naše produkty dokážeme doručiť v čo najkratšom čase a vy si môžete užívať ich výhody v pohodlí domova. Veríme, že naše NIDū® splní vaše očakávania a zažijete pod ňou veľa pohodových chvíľ. V prípade ďalších otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii.

• dobrá komunikácia
    • kvalitné balenie
    • veľmi kvalitné, funkčné a pekné výrobky

žiadna

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za váš výber a tiež pozitívnu recenziu. Vážime si každú jednu objednávku a snažíme sa o komplexnú spokojnosť každého jedného zákazníka. Veľmi nás teší, že oceňujete našu snahu. Veríme, že budete spokojný aj naďalej a prajeme pokojné chvíle pod Nidū®, v prípade akýchokoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Za tím Nidū®, Andrej

• Vše v pořádku a rychlé dodání. Doporučuji.

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň p. Špáňa, veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste spokojný a že ste si vybrali práve Nidū®. Veríme, že bude pre Vás prínosnou pomôckou, pod ktorou si užijete nielen plnohodnotný spánok, ale aj kvalitný oddych. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

• rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná komunikace
    • profesionální slušné jednání

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Tom, tešíme sa, že ste spokojný. Radi sme Vám poskytli informácie, ktoré Vám pomohli k výberu tej správnej personalizovanej prikrývky pre Vás. Rýchle dodanie a možnosť užívať si čo najskôr chvíle pod Nidū® sú pre nás rovnako dôležité, preto sme radi, že sa nám darí doručovať tovar v čo najkratšom čase. Veríme, že Vám Nidū® bude robiť len radosť, v prípade otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Za tím Nidū®, Andrej

Výhodou obchodu je, že doručujú zásielky aj do Packeta Box. Tovar si môžete vyzdvihnút kedykoľvek cez deň, večer(počas 2 dní od doručenia do packeta boxu)

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Janka, ďakujeme za zakúpenie nášho produktu a vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste si aj vy našli spôsob doručenia, ktorý vám vyhovoval. Prajeme Vám spokojne chvíle oddychu pod Nidu, ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás. Príjemný deň želáme

• spokojná , rýchle dodanie ,

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň Peggy, ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie. Veríme, že budete s Nidu spokojná. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Prajeme veľa oddychových chvíľ a pokojného spánku s Nidu.

• Odborné poradenstvo
    • Rýchlosť dodania
    • Kvalitný tovar

Reakcia obchodu Nidu SK

Dobrý deň, tešíme sa, z vašej spokojnosti. Odborné poradenstvo je pre nás najdôležitejšiou súčasťou, nakoľko nepredávame fashion deku, ale funkčnú pomôcku, kde je personalizácia veľmi dôležitá. Kladieme dôraz na kvalitu, preto deky šijeme u nás Slovensku a vážime si, že to oceňujete.
    V neposlednom rade sa snažíme vybavovať objednávky čo najrýchlejšie a vaša komplexná spokojnosť nám ukazuje, že sa nám darí ísť správnou cestou. Ďakujeme veľmi pekne a prajeme Vám veľa spokojných chvíľ s Nidū®.

Za tím Nidū®, Andrej

• Všetko mi vysvetlili a odpovedali na moje otázky, dodanie bolo rýchle a zakúpená deka je výborná

Reakcia obchodu Nidu SK

Vaše slová nás veľmi tešia! Sme veľmi radi, že ste mali pozitívnu skúsenosť s naším tímom. S radosťou sme vám poskytli potrebné informácie a radi sme vám pomohli s odpoveďami na vaše otázky. Rovnako sme radi, že doručenie prebehlo rýchlo a vaša nová Nidū® prikrývka vám robí radosť.
    Ďakujeme vám za váš nákup. Za tím Nidū®, Tatiana