• Lyoness cashback
    • dodacia lehota originál poistenia

Trvá im to

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

mrzí nás, že dlhšie čakáte na doklady od poisťovne. Žiaľ, ich dodanie nevieme u poisťovne nijako urýchliť.
    Z našej strany Vám však aj preto posielame ihneď po uzatvorení poistenia na email všetky dokumenty, ktoré sú aj oficiálnym potvrdením uzatvoreného poistenia. Tak tomu bolo aj vo Vašom prípade. Môžete ich preto bez obáv používať.
    Z poisťovne Vám potom prídu len potvrdzujúce dokumenty, čo však môže trvať dlhší čas. Poisťovňa, ktorú ste si vybrali, má práve dlhšiu dodaciu dobu.
    V prípade, že by ste ich predsalen nedostali ani do mesiaca od uzatvorenia poistenia, kontaktujte nás prosím a situáciu preveríme.

Netfinancie.sk

• Vybavovanie z domova.
    • Povedia Vám len to, čo im pasuje.

Dobre si prečítajte, čo je Vám ponúkané a porovnajte s konkurenčnými ponukami

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Dobrý deň. Je nám ľúto, že ste neboli s našimi službami spokojný. Rovnako nás mrzí Vaše hodnotenie, že hovoríme len to, čo sa nám hodí. Nie je to pravda. Našim klientom ponúkame objektívne informácie aj objektívne porovnanie ponúk, keďže nemáme dôvod niektorú z našich poisťovní alebo jej produkt preferovať.
    Vo Vašom prípade vieme, že ste si vybrali poistný produkt PZP od poisťovne, ktorá ako jediná neposkytuje asistenčné služby automaticky v základnej cene poistenia. Po následnom kontaktovaní Vám však naša pracovníčka situáciu objasnila, aj uviedla spôsob, ako sa dá poistenie dojednať, prípadne možnosť zrušiť zmluvu a dojednať iné PZP, ktoré by tieto služby obsahovalo. Dohodli ste sa na zrušení s tým, že sa ozvete, ak budete chcieť uzatvoriť poistenie v inej poisťovni. Podľa nás sme Vám teda poskytli všetky potrebné informácie aj možnosti riešenia vzniknutej situácie. Žiaľ, poistné produkty poisťovní a ich obsah nevieme ovplyvňovať, všetky informácii o nich však poskytujeme v porovnaní. Rovnako majú klienti možnosť nás kontaktovať telefonicky alebo emailom, ak sa potrebujú niečo spýtať alebo majú nejaký problém. Radi každému pomôžeme a poradíme.
    S pozdravom Netfinancie.sk

nie prehladne a kompatibilne prepojenie poistnych produktov. neznalost pracovnikov.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Ďakujeme za Váš názor. Sme si plne vedomí toho, že nie každý musí byť spokojný s riešením našej stránky, s našimi službami, s komunikáciou alebo v konečnom dôsledku s činnosťou vybranej poisťovne. Z našej strany sa však snažíme neustále zlepšovať nielen naše technické možnosti, ale aj odbornosť a profesionalitu našich poistných poradcov.
    Ak ste vo Vašom prípade od nás požadované informácie nedostali, ospravedlňujeme sa a posnažíme sa, aby to v budúcnosti bolo už inak.
    S pozdravom Netfinancie.sk

• Prehľadnosť www stránky
    • Neviem či to bolo len mojou objednávkou ale katastrofická komunikácia, nič mi neprišlo ani mailom ani poštou..po tom ako som sa začal zaujímať tak sa zistila chyba systému či ako to nazvať..

Možno nie je zlý obchod ale treba sem tam zavolať, či na Vás nezabudli..ich systém si niekedy robí čo chce a žije vlastným životom.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy. Automatizované maily zasielané nami alebo priamo poisťovňou môžu v prípade mailových schránok na centrum.sk alebo zoznam.sk byť buď doručené do priečinku Spam alebo nemusia byť kvôli veľkosti objemu dát doručené vôbec. Z tohto dôvodu odporúčame všetkým našim klientom, aby využívali spoľahlivejších poskytovateľov mailových služieb. Zmluva aj všetky potrebné dokumenty Vám boli manuálne preposlané našim pracovníkom. Veríme, že Vás táto komplikácia neodradí od ďalšieho využívania našich služieb. S pozdravom, Netfinancie.sk

Cele zle.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

V rámci neustáleho zlepšovania našich služieb sa vždy snažíme riešiť problémy a nespokojnosť našich klientov. V tomto prípade sme však zistili, že klientova nespokojnosť nebola smerovaná na nás, ale na poisťovňu, ktorú si vybral. Z našej strany môžeme klientovi len poradiť, ako v prípade nespokojnosti postupovať, a že sa môže na nás obrátiť už aj pri samotnom výbere poisťovne a poistenia. Radi klientom pomôžeme. Netfinancie.sk

• nízke ceny
    • nie je ešte doručené

doporučujem z výhradami

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Dobrý deň, veríme, že už všetky potrebné dokumenty máte. Podľa našich informácií je Vaša zmluva aktívna a poistenie platné.
    Ak ide o doručenie potrebných dokumentov, tak pri poistení online ich automaticky zasielame obratom na zadanú e-mailovú adresu. Je však možné, že sa takýto e-mail dostane aj medzi spamy, a preto je potrebné skontrolovať aj tie. V prípade, že e-mail nenájdete, najlepšie je nás ihneď kontaktovať. S pozdravom Netfinancie.sk

• Dobrá cena.
    • Dlhá dodacia doba.

Ak chcete čakať nakupujte cez nich.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že ste neboli spokojný. Zasielanie originál dokladov je však už zo strany poisťovne a tá sa väčšinou riadi dátumom začiatku poistenia. Keďže Vy máte, ako sme zistili, začiatok poistenia až od nového roka, poisťovňa s najväčšou pravdepodobnosťou zasiela prvotne doklady klientom so skorším dátumom. Do začiatku poistenia Vám samozrejme určite prídu, v rámci e-mailu od nás máte zatiaľ k dispozícii dočasnú bielu kartu, ktorá Vám platí prvé 2 týždne od začiatku poistenia. Veríme však, že Vás táto skúsenosť neodradí od využívania našich služieb. S pozdravom Netfinancie.sk

• Rychlost
    • Neisota.nikto nic negarantuje