• výborná a rýchla komunikácia

príjemný personál

Team nazahradu.sk

Objednali sme tovar, ktorý písali že je skladom a odosielajú ho do 24 hodín. V potvrdení objednávky prišlo, že termín vybavenia objednávky je 5 dní. Na tovar sme čakali dva týždne a keď som sa na to informovala, tak sa ospravedlnili za meškanie a že tovar behom jedného-dvoch dní odosielajú. Od vtedy ubehol ďalší týždeň a tovar stále nemáme. Takže som objednávku zrušila a tovar už mám dávno zakúpený z iného obchodu.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Tovar bol uvedený na objednávku. Dodanie Vám bolo riadne oboznámené aj formou e mailu. Rozhodnutie zrušiť objednávku sme akceptovali.
    Team nazahradu.sk

• Veľka spokojnosť s rýchlosťou dodania

Nadmieru spokojna

Team nazahradu.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Vyborna komunikacia
    • Ziadna

Vyborna komunikacia ustretovost tovar dorazil na cas krasne zabaleny a bez poskodenia urcite odporucam

Team nazahradu.sk

Tých čo balia tovar treba dobre po prstoch vytrieskať. Najprv to ohrnú, otĺču a oškrabú farbu z trubiek a potom to zabalia.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Tovar neprebalujeme je vždy originál zabalený od výrobcu. Neevidujem od Vás žiadnu výhradu formou e mailu, že by nastal problém.
    Aj napriek baleniu ďakujeme za Vaše hodnotenie.

tovar nemali

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Išlo o výpredajový model ktorý už aj na našej stránke bol evidovaný ako na objednávku. Preto je toto hodnotenie dosť nepríjemné nakoľko sa Vám kolega snažil plne venovať a navrhol Vám aj náhradný model.

Nemam co opisat, kedze tovar stale nedorazil.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Ďakujeme, nakoľko ste si vybrali tovar ktorý nebol skladom sme Vás o dostupnosti informovali. Preto ste mohli hodnotiť až po doručení tovaru.

Rýchlosť a spoľahlivosť.

Team nazahradu.sk

• Vyborne, od zaciatku objednavky az po finale. Vysoko hodnotim zaujem zo strany e-shopu, zavolali mi den po objednani, informovali o postupe, poziadala som o predlzenie dodacej lehoty, bez problemu vybavili a v dany den priam dokonale dorucili. Ochotne a bez problemu. Vazim si pristup spolocnosti, nakolko uz som zazila kde co s dorucovanim, kedze byvame na nie uplne beznom mieste. Takze za nas - 100bodov tejto spolocnosti a dalsich 100 kurierovi.

Absolutne super

• Všetko v pohode

Všetko ok

Team nazahradu.sk

• Tovar zatiaľ nedoručili a ani len neinformovali o termíne doručenia, pritom bolo uvedené, že tovar je skladom! 8 dni od objednania žiadna komunikácia.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Je nám tejto skutočnosti ľúto.

Naozaj vela vela objednavam z internetu aj ked je to z Ciech, z Polska a z dalsich viac zdialenych krajin s takouto cakacou dobou som sa este nestretla, tovar stale nedoruceny, ani ziadne info cez sprostredkovatela, co je smutne, reklamu si ozaj dobru nerobia

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Nakoľko išlo o špecifický tovar na zákazku o tejto skutočnosti sme Vás informovali. Moc nás mrzí Vaše hodnotenie aj keď sme Vám tovar dodali.

Rýchle overenie a dodanie tovaru

Team nazahradu.sk

dobre zabalený, ale jeden diel bol poškodený

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Neevidujeme oznámenie o poškodení na základe ktorého by sme danú situáciu riešili. Prosím neváhajte nás kontaktovať aby sme danú záležitosť vyriešili.
    Team Nazahradu.sk

Dobrá cena, dlhsia doba dodania

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Nakoľko sme práve v sezóne niektoré dodávky nevieme urýchliť ale snažíme sa aby sme vybavili všetky objednávky k Vašej spokojnosti.
    Team Nazahradu.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Bol som spokojný s rýchlosťou dodania tovaru a výrobok zatiaľ funguje výborne.