tovar stále neprišiel

Dobry den
    Vazeny zakaznik, tovar je 17 dni pripraveny. Informovali sme Vas emailom, skusali aj telefonicky, ale telefon mate neustale vypnuty.

Tovar , ktorý mám ohodnotiť nakoniec ani nebol už v ponuke, objednávka prešla aj s úhradou . Po jej urgencii mi oznámili , že je namiesto tohto výrobku iný , súhlasila som , doplatila rozdiel a zatiaľ nič . Počkám do zajtra či dostanem info o dodaní v piatok, ako sľúbili. To je posledný termín, ktorý akceptujem . Neochota, zavádzanie …veľké sklamanie

Vazeny zakaznik,
    ospraveldnujeme sa chyba bola na nasej strane v podobe zle uvedenej dostupnosti tovaru, ktory sa uz nevyraba. Z tohto dovodu Vam bola ponuknuta alternativa v podobe novinky daneho produktu. Co sa tyka neochoty a zavadzania tam zial s Vasou recenziou nemozeme suhlasit, ihned ste boli kontaktovany s tym ze ste dostali alternativu ako aj moznost zrusenia objednavky a vratenia zaplatenej sumy. S pozdravom nazahradu.sk

Ponukaju tovar s dodanim do 48hod a potom po 5.dnoch zavolaju ze mozno o 30 dni tak vdaka

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vybrali ste si tovar ktorý bol vedený na objednávku a následne sme Vás kontaktovali o dostupnosti tovaru. Doručenie do 48h je bežné ak je tovar v ideálnom stave tzn tovar na sklade. Hodnotíte však objednávku ktorú ste ale sám nedokončil do konca nakoľko ste si zvolil spôsob platby kartou online a svoju objednávku ste neuhradili.
    Tím nazahradu.sk

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Prijateľná 5
    • Dodanie trvá dlho - 10 dní...

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Tovar nebol priamo skladom a s dodacou dobou ste súhlasili čiže Vaše hodnotenie, že nás neodporúčate je pre nás nepochopiteľná.
    Tím nazahradu.sk

Tovar objednaný pred dvoma týždňami nedošiel.
    Komunikácia žiadna.

Nikdy v zivote tento eshop

Vazeny zakaznik,
    Objednali ste si produkt "nášlapné krmítko" ktore malo dostupnost "Dočasne vypredané". Naši pracovníci Vas kontaktovali a informovali Vás, že produkt je aktuálne vypredaný. Prepáčte, ale táto informácia je jasne viditeľna pri produkte, vy si ho objednáte a to aj napriek tejto skutočnosti a ešte aj nám aj dáte negatívne hodnotenie???? Neuveriteľné! Čo tak pred samotnou objednávkou skúsiť bežnú prax a síce, že zákazník položí otázku na termín dodania, či už priamo cez stránku alebo prostredníctvom call centra? S pozdravom tím nazahradu.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar nedorazil ani po mesiaci od objednania. Žiadna odozva zo strany obchodu

OTRAS, OTRAS, OTRAS... FUJJJ... NIKDY VIAC

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik! Tym otrasom zrejme myslite Vasu komunikaciu? Napisali ste nam email kde žiadali zníženie ceny za dopravu a to dost neslusnym sposobom. Ak je niekomu 6€ vela vieme riesit aj to, no hlavne slusne a nie tak ako komunikujete vy. S pozdravom lacne-nakupy.sk

Tovar som si objednal zobralo mi peniaze a potom mi zavolali ze to nemaju na sklade,

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik, tovar ktory ze ste si objednali mal dostupnost na objednavku a teda nebol na sklade. Vasa platba bola uz refundovana ihneď po zruseni objednavky. S pozdravom tim nazahradu.sk

• Po 8 dňoch od objednania sa má pýtate ako som bol spokojný s vybavením objednávky a ja po 14 dňoch som nič nedostal ani tovar ani vysvetlenie takže nabudúce sa rozhodnem asi inak

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Hodnotiť stačilo po doručení tovaru. Samozrejme o jeho dostupnosti Vás náš personál informoval a s čakacou dobou ste súhlasil.
    Tím nazahradu.sk

v ponuke bol tovar s dovozom do 3 dní, avšak zavolali mi, že ho dodajú až za mesiac

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik. Klamete vo svojom hodnotení tovar ktory ste si objednali bol na sklade u dodavatela a nie na nasom sklade. Riadne sme Vam preverili termin dodania a o vsetkom sme Vas informovali. S pozdravom tím nazahradu.sk

• Dodacia doba 10 -14dní
    • Pri zrušení objednávky platba neskoro vrátená.
    • Zlá komunikácia.
    • Platba za doručenie do 48hod
    • Zavádzajúce informácie na www stránke

Vazeny zakaznik
    Za zdržanie pri Vasej objednavke sa ospravedlnujeme. Co sa tyka vrátenia platby ta sa realizovala hned na druhy den po zrušení objednavky, kedze sa jedna o refundáciu na kartu jej pripísanie trva od 3 do 5 pracovných dni a tato doba je zial na banke príjemcu. S pozdravom tim nazahradu.sk

Zle informácie na stránke jak som objednávala bolo písané že doručia do 48 hodín na druhý deň zvoní telefón že 3-5 pracovných dní Okey hovorím si príde v piatok na 5 pracovný deň a nie má prísť až dnes teda pondelok žiadna sms o ktorej a čo len mail že dnes ale čas nič môžem čakať

• Komunikácia
    • Chcel by som pochváliť pána s ktorým som včera aj dnes komunikoval ktorý je veľmi ústretový a trpezlivý pri vybavovaní reklamácie-odstúpení o zmluve!

Zahradný box Keter Premier XL 2kusy nielenže meškal ale po prebrati zásielky sme zistili že nám prišlo niečo iné ako je na ilustračných fotkách na web.stranke na záhradu.sk.
    Vzhľadovo aj materiálovo.
    Obrázky z produktu patria inému výrobku!
    Odporúčam dať to do poriadku.

Vazeny zakaznik,
    Pravdepodobne došlo k chybe vo výrobe a ako ste sam uviedol kolega s Vami komunikuje a situaciu riesi. Na strane obchodníka sa nikdy nemoze stať chyba? Myslim ze moze a to obzvast ak je to chyba priamo z výrobnej linky, oveľa dôležitejšie vsak je aky postoj zaujme obchodník a ten sam popisujete ako spravny a korektný. Preto nechápeme Vášmu hodnoteniu “neodporúča obchod”. S pozdravom tim nazahradu.sk

Objednávka mala byť do 7 dní vybavená. Prešlo už 10 dní a zatiaľ nič netuším, v akom stave je objednaný tovar ...

• Tovar, ktory bol objednany 5.9.2023 stale nebol doruceny.

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Na základe objednávky sme Vás riadne informovali o termíne doručenia. Tak isto Vám kolega ponúkol aj alternatívu ktorú sme mali priamo skladom.
    Team nazahradu.sk

tovar neprišiel ani sa nikto neozval

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vážený zákazník ďakujeme pekne za hodnotenie, ktoré sa ale reálne nezakladá na pravde.
    Náš pracovník sa Vám ozval, dokonca ste s ním menil aj produkt, nakoľko Vami vybratý nebol skladom.
    Poprosím pre budúcnosť o pravdivé hodnotenie.
    s pozdravom nazahradu.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.