rýchle dodanie

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Spokojnosť zákazníkov je pre nás priorita. Tím nazahradu.sk

Balík prišiel rýchlo, balenie bolo dosť poškodené, ale firma sľúbila pomoc aj neskôr, ak by sa ukázalo, že je to potrebné, nakoľko kvôli nevhodnosti počasia nebolo možné produkt hneď zložiť a skontrolovať, tak snáď to všetko bude ok

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik, kontaktovali ste nas s otázkou ci bol produkt ktory sme Vam dodali originálne zabalený a dostali ste odpoved z nasej strany, ze ano produkt bol originálne zabalený. Preto nerozumieme Vasej recenzii. Ak bola fólia poskodena je potrebne spísať zapis s kurierom z nasej strany odchádzal tovar v 100% stave. S tim pozdravom nazahradu.sk

Po objednavke sa mi nedaeilo zaplatit cez bankomatovu kartu. Do hodiny bol telefonat
    ci mam zaujem o tovar kedze platba neprebehla.
    Co velmi ocenujem ze je zaujem...

Tím nazahradu.sk

Tovar nemám ani 11 dní od objednania.

OTRAS, OTRAS, OTRAS... FUJJJ... NIKDY VIAC

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik! Tym otrasom zrejme myslite Vasu komunikaciu? Napisali ste nam email kde žiadali zníženie ceny za dopravu a to dost neslusnym sposobom. Ak je niekomu 6€ vela vieme riesit aj to, no hlavne slusne a nie tak ako komunikujete vy. S pozdravom lacne-nakupy.sk

• Dobrá komunikácia

Tím nazahradu.sk

expresne rýchle dodanie, tovar je kvalitný

Tím nazahradu.sk

Tovar som si objednal zobralo mi peniaze a potom mi zavolali ze to nemaju na sklade,

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik, tovar ktory ze ste si objednali mal dostupnost na objednavku a teda nebol na sklade. Vasa platba bola uz refundovana ihneď po zruseni objednavky. S pozdravom tim nazahradu.sk

• O.k

Tím nazahradu.sk

• Tovar prišiel v dohodnutom čase a bez poškodenia spokojnosť s, dodávkou

Tím nazahradu.sk

Rýchle dodanie objednávky, nieje čo vytknút.

• Kvalitny produkt
    • rychle dodanie
    • Komunikacia

Tím nazahradu.sk

• Jeden deň objednané na druhí deň dorucene
    • Spokojnost

Rýchle vybavenie

Tím nazahradu.sk

• Po 8 dňoch od objednania sa má pýtate ako som bol spokojný s vybavením objednávky a ja po 14 dňoch som nič nedostal ani tovar ani vysvetlenie takže nabudúce sa rozhodnem asi inak

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Hodnotiť stačilo po doručení tovaru. Samozrejme o jeho dostupnosti Vás náš personál informoval a s čakacou dobou ste súhlasil.
    Tím nazahradu.sk

v ponuke bol tovar s dovozom do 3 dní, avšak zavolali mi, že ho dodajú až za mesiac

Reakcia obchodu nazahradu.sk

Vazeny zakaznik. Klamete vo svojom hodnotení tovar ktory ste si objednali bol na sklade u dodavatela a nie na nasom sklade. Riadne sme Vam preverili termin dodania a o vsetkom sme Vas informovali. S pozdravom tím nazahradu.sk

• Dodacia doba 10 -14dní
    • Pri zrušení objednávky platba neskoro vrátená.
    • Zlá komunikácia.
    • Platba za doručenie do 48hod
    • Zavádzajúce informácie na www stránke

Vazeny zakaznik
    Za zdržanie pri Vasej objednavke sa ospravedlnujeme. Co sa tyka vrátenia platby ta sa realizovala hned na druhy den po zrušení objednavky, kedze sa jedna o refundáciu na kartu jej pripísanie trva od 3 do 5 pracovných dni a tato doba je zial na banke príjemcu. S pozdravom tim nazahradu.sk

Zle informácie na stránke jak som objednávala bolo písané že doručia do 48 hodín na druhý deň zvoní telefón že 3-5 pracovných dní Okey hovorím si príde v piatok na 5 pracovný deň a nie má prísť až dnes teda pondelok žiadna sms o ktorej a čo len mail že dnes ale čas nič môžem čakať

• Komunikácia
    • Chcel by som pochváliť pána s ktorým som včera aj dnes komunikoval ktorý je veľmi ústretový a trpezlivý pri vybavovaní reklamácie-odstúpení o zmluve!

Zahradný box Keter Premier XL 2kusy nielenže meškal ale po prebrati zásielky sme zistili že nám prišlo niečo iné ako je na ilustračných fotkách na web.stranke na záhradu.sk.
    Vzhľadovo aj materiálovo.
    Obrázky z produktu patria inému výrobku!
    Odporúčam dať to do poriadku.

Vazeny zakaznik,
    Pravdepodobne došlo k chybe vo výrobe a ako ste sam uviedol kolega s Vami komunikuje a situaciu riesi. Na strane obchodníka sa nikdy nemoze stať chyba? Myslim ze moze a to obzvast ak je to chyba priamo z výrobnej linky, oveľa dôležitejšie vsak je aky postoj zaujme obchodník a ten sam popisujete ako spravny a korektný. Preto nechápeme Vášmu hodnoteniu “neodporúča obchod”. S pozdravom tim nazahradu.sk

veľmi spokojná

Team nazahradu.sk