• Parochňa v zlom stave, zrejme bola pred dodaním nosená, alebo dlhé mesiace natiahnutá na nejakej umelej hlave, vyťahaný obvod znehodnotené suché zipsy po obvode. Chýbal na nej ochranný štítok. parochňu vraciam a viac z tohto obchodu neobjednávam.

Dobrý den, paní Mário,

jak jsem vás informoval v e-mailové komunikaci, paruka je nová, nenošená a byla uskladněná na polystyrénové hlavě, což je pro paruky nejšetrnější forma skladování (polystyrénové hlavy si necháváme vyrábět na zakázku, mají malý obvod - 51cm, určitě paruky nenatahují, ale zároveň udržují paruky vytvarované). Určitě nebyla paruka nošená. Paruka obsahuje stahovací pásky, kterými ji lze utáhnout nebo povolit. Ochranný štítek paruky neobsahují.

V nabídce máme pouze paruky výrobce Ellen Wille, které obsahují ruční práci a každý kus je originál (žádná paruka není úplně stejná). Pokud vám paruka nevyhovuje, můžeme stejný typ objednat z Německa a paruku vyměnit (tuto formu jsem vám nabídl v e-mailové komunikaci, pokud o to stojíte, můžeme vám to zajistit). Naše firma funguje 30 let a paruky máme v nabídce více než 27 let - po celou dobu prodáváme pouze tyto kvalitní Německé paruky. Rozumíme tomu, že výběr paruky není snadný, tím spíše nákup online, proto doporučujeme nákup na jedné z našich prodejen.

zákaznický servis NaVlas.sk

Tovar nekvalitný, nespĺňa svoj účel.

Reakcia obchodu NaVlas.sk

moc nás mrzí vaše nespokojenost s produktem. Pokud byste chtěla zkonzultovat, co bylo s trvalou špatně, určitě se na nás obraťte, naši prodejci jsou kadeřníci s praxí a bude-li to možné, pokusíme se najít zádrhel, který mohl nastat.

S pozdravem,
    zákaznický servis NaVlas.sk

• Ziadna notifikacia o doruceni tovaru na predajnu.

Tovar som 19.6.2023 objednala a ihned zaplatila
    V ten istý den som dostala avízo zákazníckeho centra NAVLAS.sk,
    o prijatí objednávky a platby.

Až na tretí den som dostala e- mail od p. V.MALKOVEJ o nedostatku tovaru .
    : pri objednávaní bol uvádzaný dostatočný počet kusov tovaru na sklade.
    : oznámiť kupujúcemu stav nevybavenej objednávky až na tretí den, je neseriózne .

V apríli som si objednala a zaplatila 3x parfém Magnólia. Napísal mi pán Peroutka, že sa ospravedlňuje ale dostali zásielku poškodenú. Zisťoval, či chcem vrátiť peniaze alebo počkám do mája. Rozhodla som sa počkať do mája ale požiadala som ho, aby ma informoval o stave objednávky. Vzhľadom na fakt, že už som zaplatila tovar a služby, očakávam korektnú komunikáciu. Aj na opakovanú výzvu je na druhej strane ticho. Je mi jedno, či komunikujem so živým človekom alebo umelou takzvanou inteligenciou - nemám ani tovar, ani peniaze. Ďakujem za reakciu.

Obchod ponúkal nad 50 eur doprava zdarma, platila som 60 eur a dopravu som si hradila

Dobrý den, paní Besedová,

poštovné zdarma máme od 60 €. Vámi zmíněnou informaci, že je poštovné zdarma od 50€ nikde neprezentujeme. Informaci o dopravě naleznete v obchodních podmínkách, přehledně na webu, v košíku i v infografice v košíku s informací, kolik zbývá do dopravy zdarma.

• pri vrátení objednaného tovaru je strašne vysoká cena poštovného. nejde to cez PACKETA ale len cez poštu

Reakcia obchodu NaVlas.sk

v případě odstoupení od smlouvy je čistě na zákazníkovi, jakým způsobem nám zboží doručí zpět. Samozřejmě lze využít i služeb Packety, která má ceny nejpřijatelnější.

Zákaznický servis
    NaVlas.sk

• Dlhe cakanie na tovar

Dobrý den paní Deverová,

omlouváme se Vám za komplikace s objednávkou. K jednodennímu zpoždění došlo z důvodu komplikací s naskladněním produktu.

S přátelským pozdravem,
    zákaznický servis NaVlas.sk

• Tovar bol dodaný rýchlo. No po nanesení farby efekt nesplnil účel.

Reakcia obchodu NaVlas.sk

mrzí nás nespokojenost s barvou; zkontroloval jsem obsah objednávky a domnívám se, že to mohlo být způsobeno tím, že jste barvu nesmíchala s oxidantem (v objednávce Vám oxidant chybí, měla jste objednané pouze barvy). V případě, že si nevíte s aplikací rady, určitě se nebojte na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme vše vysvětlit tak, aby barva na vlasech zafungovala.

Děkujeme.

Objednala som si od nich krém HA, krém úplne smrdel. Nedal sa používať okamžite som ho vyhodila.

Reakcia obchodu NaVlas.sk

mrzí nás Vaše nespokojenost s produktem. Nejsme schopni ovlivnit parfemaci jakéhokoliv produktu. V případě, že byste měla podezření, že produkt není v pořádku, určitě se nám ozvěte.

Děkuji

Na moju zásielku čakám už dva týždne, stále nič.

Dobrý den paní Natálie,

Vaši objednávku jsme vyexpedovali hned po jejím přijetí a odeslali Slovenské poště k doručení. Bohužel v souvislosti s koronavirovou krizí, kdy dopravci nečekali takový nával zásilek, se objednávka zasekla na depu překladiště a byla převzána k přepravě až o 10 dní později. Kdybychom o tom věděli, tak bychom se snažili s depem komunikovat okamžitě a celou věc bychom popohnali. Za komplikace se Vám velmi omlouváme a věříme, že nám příště dáte ještě šanci.

Tomáš Peroutka

• Tento tovar som si vobec neobjednaval

• Nemôžem hodnotiť nakoľko mi tovar nebol dodaný.

• jednotlivé produkty boli otrasne a neodborne zabalené v potravinovej fólii-asi to balili brigádnici, ktorým nezáleží na tom, v ako stave príde tovar k zákazníkovi... jedna bambusová kefa na vlasy bola poškodená-asi ju niekto vrátil a bola opätovne predaná mne...

balné bolo obrovským sklamaním !!!! Pracovníci v expedícii sa ešte majú čo učiť... ich neodbornosť v balení tovaru znevažuje prácu celej firmy...

oba oleje dosli s odkrutenymi uzavermi (neboli dokrutene ) a cele lepkave/ vytecene (takych 5% obsahu z oboch olejov bol vyteceny)

• dlha dodacia lehota