• Toto jsem napsala prodejci "Natura produkty"......Ani nevim, jestli mam začít, Dobrý den, ...objednala jsem si u vás na vašich stránkách e shopu produkt, který je v objednávce, ale vy jste mi poslali produkt jiný, inovovaný NEW - s jiným složením a jiným množstvím. Ten jsem si mohla objednat, kdybych ho chtěla, je běžně dostupný a za daleko nižší cenu i jinde. Co si to dovolujete? Podávám na vás trestní oznámení, stížnost na obchodní inspekci a také varování na všech sociálních sítích....všude píši o vašem podvodném internetovém prodeji, oklamávání a okrádání zákazníka. HM

Reakcia obchodu NATURA PRODUKTY

Dobrý deň, sme radi, že sa situácia nakoniec vyriešila k Vašej aj našej spokojnosti. V našom záujme je vždy spokojnosť zákazníka. Ďakujeme za prijatie ospravedlnenia z našej strany za našu chybu a zároveň si ceníme a prijímame Vaše ospravedlnenie za výroky a tvrdenia z tejto recenzie. Teší nás aj skutočnosť z Vašej reakcie, že nás nakoniec budete ďalej odporúčať. Celá situácia sa mohla k spokojnosti vyriešiť ešte pred pridaním recenzie. Je veľká škoda, že ste nás nekontaktovali pred pridaním tejto recenzie, že máte nezrovnalosti v objednávke, ale kontaktovať sme museli my Vás až po pridaní takejto recenzie. Nevedeli sme o probléme, ktorý máte s Vašou objednávkou a mohli sme ho vyriešiť skôr.
    NATURA PRODUKTY

Tovar bol dodaný po vyše týždni, takže ak potrebujete výživové doplnky ihneď (na stránke majú že expedujú 1-2 pracovne dni) dodanie môže meškať…

OBJEDNAL SOM CEJLOJNSKU SKORICU-POSLALI MI CINSKU_CISTY PODVOD

Do dnešného dňa som objednaný a zaplatený tovar nedostala aj deď CORONA už pre obchody skončila

Momentálne nespokojnosť, neviem ci je to súhra náhod, ale nemám objednaný tovar

Ako môžem hodnotiť obchod ak som ešte nedostal objednaný tovar.

• Som veľmi nespokojný nakoľko mi namiesto sušených sliviek maďarských bez upozornenia poslali 5 balíkov sliviek z Chile, ktoré boli v zahraničných reťazcoch pred aj po sviatkoch všade. Vanilkový puding musím rýchlo spotrebovať lebo má záruku len pár dní do konca tohto mesiaca(31. január 2019). Takisto čaj Maté len pár dní, končí 31. januára 2019.

Chápem ak vypadne sem tam nejaký produkt, no očakával by som, že ma na to obchod aspoň písomne upozorní. V tomto prípade by som objednávku zrušil lebo sa mi jednalo o sušené slivky z krajiny pôvodu Maďarsko.

Som sklamana nakolko na stranke maju uvedene expedujeme do 24 hodin a kedze mi neprisiel ani potvrdzovaci email s objednavkou tak som im po tyzdni pisala ci vobec eviduju moju objednavku, prisla odpoved ze ano ale ze to nemaju este vsetko skompletizovane a na dalsi moj dotaz kedy mi to teda pride mi uz ani neodpovedali a to uz budu pomaly dva tyzdne od objednavky

Kokosový olej 2000 ml mi prišiel úplne v rozlamanom kelimku... mandlova múka ktorá stala vyše 19 EUR za kilo... po vážení či ta múka má naozaj 1kg prišlo ďalšie sklamanie múka mala ledva 950g. Neodporúčam obchod

• podnes mi nebol doruceny tovar vobec tak niesom vobec spokojna vobec sa neozvali kedy mi ho dorucia

• TOVAR MI ZATIAL NEDORUCILI,TRVA TO DLHO...

• Objednany tovar nebol realne na sklade, lutujem, ze som nezrusila zvysok objednavky, nakolko mi ani ostatny tovar doteraz nebol dodany.

- velmi zla skusenost, neodporucam
    - ponukaju tovar, ktory v skutocnosti nie je na sklade a ktory nemozno doobjednat, evidentne v tom maju neporiadok

Dobrý deň. Mala som objednané viac vecí avšetko mi nebolo doručené a navyše som mala zaúčtované 2ks sušeného ovocia žltý melón a bol tam len jeden kus... Takže som zaplatila o 2,26€ navyše .... S pozdravom Lorinczová Timea

Reakcia obchodu NATURA PRODUKTY

Dobrý deň, pani Lorinczová,
    ospravedlňujeme sa, ak tovar chýbal.
    Je nám to ľúto, nestáva sa :(
    Zasielame tento jeden kus na Vašu adresu.

Prajem pekný deň,
    Šáriová Mária
    Natura Produkty Gabriel, s.r.o.