• Rýchle dodanie super Ročník pneumatík nemám čo vytknúť

Vrelo odporúčam

• môj 2. nákup, nakoľko som bol pri 1. spokojný
    • Pre daný tovar to bola najlepšia kusová cena a dodacia doba od známejších e-Shopov (e-shopy bez hodnotení vynechávam)
    • dodanie zdarma + skrutky a bezpečnostné skrutky zdarma, čo spravilo najlepšiu hodnotu za celú objednávku
    • komunikácia: ústretovosť a rýchlosť
    • trošku dlhšia dodacia doba tovaru označeného ako skladom, odoslanie do 2-3 dni, to však uvádzajú na stránke medzi častými otázkami

K diskom som potreboval aj certifikát na zápis do TP (to som poznačil k objednávke), bohužiaľ nebol priložený v balíku (balík zrejme šiel priamo zo skladu výrobcu). Po zavolaní predajcovi do niekoľkých minút som dostal potrebné dokumenty na email.

• Nový dátum výroby pneumatík

spokojnosť

Dobry obchod aj ceny

• Rýchlosť , ochota pomáhať pri vybraní správnyh pneumatik

• Dobrá a rýchla komunikácia
    • Nahodenie diaskov na pneu
    • Neviem

Obchod rýchlo komunikoval na zmeny, tovar bol dodaný v poriadku a v požadovanom stave.

Tovar skladom a rýchlo dodaný v čase top sezóny.

• sice na webe mali ten tovar ale potom napisali ze maju uz len 3ks a nevedia dodat objednavku. po tyzdni na webe stale maju 4ks. totalny minus.

Reakcia obchodu NAJpneu.com

Ak uvádzame, že máme na sklade 4ks, tak ich máme. Pri danom produkte uvádzame kusy 3.
    Rozdiel malý, no podstatný.

• Rýchlosť, spoľahlivosť, presnosť

Som veľmi spokojný s obchodom. Prekvapila ma rýchlosť doručenia tovaru a hlavne čerstvá dot pneumatík. Super a odporúčam každému nákup v tomto obchode. Ešte raz ďakujem.

• Kompletné prezutie aj vyváženie

Okej a tak ďakujem....

• Spätná väzba a osobná komunikácia s predajcom boli na dobrej urovniy
    • Nie som vôbec spokojný s dodaním tovaru. Od objednania 21.11.2033 mi tovar do dnešného dňa 1.12.2023 nebol doručený...

• Možnosť kúpiť pneu,ktoré potrebujete.

• takmer 12 dni im trvalo dorucenie, co sa tvarili, ze maju "na sklade"
    • este v maili slubovali, ze dojde max. 23.11. ale prislo do o 4 dni neskor. Vykrucali sa na kuriersku sluzbu, ze to nie je ich problem ale problem kurierov. Pricom oni si vyberaju kym to budu dorucovat, zjavne chcu setrit kde sa da.
    • lacna kurierska sluzba, kde sa ozval az vecer a nevedel pockat kurier 10 minut, tak som si musel pneumatiky v noci zhanat v depe
    • ziadal som kompenzaciu, povedali, ze ok a vypytali si cislo uctu, tu kompenzaciu ale neposlali, tak som sa ozval znovu a zacali klamat a podmienovat si ju kladnymi recenziami, ze az potom poslu, co je vlastne kupovanie si recenzii. Takato dohoda ale nebola, cize zas zavadzanie a klamstvo.

Chcu tvarit ako konkurencia serioznym eshopom, ale zjavne zavadzanie zakaznika a vykrucanie sa zo zodpovednosti vzdy ked sa da. Vid negativa. Neodporucam urcite nakup dalsi, skor si priplatit euro, dve inde a mat seriozneho dodavatela... Predpokladam, ze vela recenzii maju fake.

Reakcia obchodu NAJpneu.com

Čo dodať? Bohužiaľ, je naozaj pravda, že doručenie objednaného tovaru sa predĺžilo.
    Nie nadarmo sa hovorí, že reťaz je len taká silná, aký je jej najslabší článok. A v tomto prípade bola tým článkom kuriérska spoločnosť.
    Na jej obranu však musíme uviesť, že toho majú nesmierne veľa. A to nie len preto, že sa blížia Vianoce, ale ešte aj stále prebieha zväčšený predaj zimných pneumatík. A akoby toho nebolo dosť, kuriérska spoločnosť 123kuriér skončila,
    a teda jej zákazníci sa prerozdelili medzi tých ostávajúcich kuriérov.
    No výber kuriéra je naša zodpovednosť, a aj preto sa ešte raz ospravedlňujeme. Mrzí nás to!
    Áno, kompenzácie bola prisľúbená, a zatiaľ neposlaná. Zatiaľ však neznamená, že poslaná nebude. Túto totiž vyplácame až po vyplnení dotazníka spokojnosti (a to aj vtedy, keď je recenzia, tak ako v tomto prípade, negatívna), čo sa viditeľne stalo až teraz.
    Trpezlivosť nielen ruže prináša.

• Dodržanie termínu dodania
    • Dobrá cena
    • Dodanie zdarma

Ked som sa nedovolala na linku, volali mi obratom spät. Pneumatiky prisli v termine ako mi prisiel potvrdzujuci email objednavky.
    S komunikaciou a nakupom som spokojna :)

• pneu už z 2023

• Rychle jednanie a cena

Super cena a dobra komunikacia
    Bonus nahodenie gum na disku v cene

• Rýchla komunikácia

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru, so službami NAJpneu som spokojný