• Najhorsí obchod !! a este su aj drzí k zakaznikom

NEODPORUCAM

• Jedno nepochopim, preco si majitel obchodu pise sam recenzie ?

• - nizke ceny
    • - dorucenie tovaru trvalo vyse tyzdna
    • - dodali uplne iny tovar ako som si objednal
    • - neuplna faktura bez nazvu tovaru - len "toaletna voda 100 ml"

V obchode som nakupil prvy a aj posledny krat. Obchod neodporucam, vzhladom na to, ze zaslali iny tovar...

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

Ak Vam bol zaslany iny tovar ako ste si objednal, treba nam to oznamit mailom, alebo telefonicky. Vsetko sa da vyriesit k spokojnosti zakaznika. Tovar Vam bez problemov vymenime a taktiez uhradime postovne naklady. Za potiaze sa ospravedlnujeme.

• najlepší internetový obchod na parfémy
    • ,rýchly ,spoľahlivý ,najlacnejší,no proste najlepšííííííííí viac krát ma o tom presvedčili :-))

jedným slovom najlepší

• Odporucam :)...velmi rychle a spolahlive dorucenie zasielky. Budem dalej odporucat priatelom a znamym. Dakujem

odporucam pre rychlost a spolahlivost predajcu

• Super rychle, bezproblemove dodanie parfumu.

Najlepsia cena.
    Maximalna spokojnost.
    Odporucam.

• bezproblémová objednávka

Rychle a absolutne bezproblemove vybavenie. Kedze slo o moju prvu objednavku parfemu z tohto obchodu, obavala som sa originality/kopie. Mala som zvysok originalu, tak som hned zistovala ci vonia a vydrzi rovnako, a stalo sa. Takze som velmi spokojna a odporucam.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• rychle dodanie, dobre ceny

tento obchod mam rada

odporucam

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• najparfemy.sk
    • nikomu

supis obchodak..........

• Dobré ceny
    • úplná spokojnosť, doporučujem.

Dobré ceny
    Rýchle dodanie
    úplná spokojnosť, doporučujem.

• - Väčší výber značiek a možnosť kupovať za výnimočne výhodné ceny
    • - Na odporúčanie manžela
    • - Dostanem značky, ktoré som si doteraz objednávala z viacerých predajní na jednom webe
    • - Rýchla odozva na moje e-maliy
    • - zatiaľ nič

- dôvodom bola cena
    - skúsenosti s obchodom sú krátke ale zatiaľ som spokojná, web je prehľadný a graficky dobre upravený
    - už som odporučila ostatným
    - kvôli globálnemu znižovaniu cien by som odporučila dobrý e-shop každému

• prehladny dizajn, rychla orientacia na stranke
    • dobra akcia a rychle dorucenie

vyhodna cena parfumu so zlavou
    odporucam a urcite vyuzijem opat parfumy v akcii