Rýchle vybavenie objednávky

Rýchle a spoľahlivé vybavenie mojej objednávky

DOSTALA SOM NESPRAVNY PRODUKT A AJ KED SOM TO REKLAMOVALA, NEPOSLALI MI SPRAVNY. ZIADAJU ODO MNA, ABY SOM NESPRAVNY PRODUKT NAJPRV NA SVOJE NAKLADY VRATILA, A AZ POTOM MI POSLU SPRAVNY. VRATILA SOM NESPRAVNY PRODUKT NA ADRESU UVEDENU NA STRANKE A ZASIELKU NEPREVZALI.

• Veľmi rýchlo mi bola zásielka doručená . Ochotná pani mi dokonca zmenila objednavku, keď som chcela doplniť sortiment a tovar mi bol na druhý deň od objednania doručený .

• Extra rýchle dodanie

Dobrý deň,na stránke máte uvedenú vzorku parfumu 30ml z 51,65€ na 6,8€ a poslali ste malú ampulku za 11,80€ z dopravou.Určite budem odporúčať Vašu firmu ďalším ľuďom.

Dobrý deň.
    Fotky na našej stránke sú ilustračné.
    Vzorky parfémov majú 1,5 - 2 ml.
    Tovar ktorý ste obdržali je úplne v poriadku.

S pozdravom, najparfemy

• Maximálna spokojnosť, rýchlosť , veľmi seriózne jednanie so strany obchodu, sú fantastický a hlavne príjemný personál

Maximálna spokojnosť, rýchlosť dodania, veľmi seriózne jednanie so strany personálu a obchodu, sú fantastický ,ale oceňujem hlavne ten príjemný personál .
    Škoda, že do švajčiarska sa tovar nedodáva,ale napriek tomu ostávame verné zákazníčky, vône sú Top. Ďakujeme veľmi pekne

Super cena aj za nahradu original vone - super genericum!!!!!!!!!!!!!

Rýchle dodanie, dobrá cena a kvalita

• Rýchle dodanie tovaru

Pred týždnom som si objednala vonavku a telovy sprej a stale to nedorazilo. Neprišiel mi ani mail o potvrdeni objednavky a ani v akom stave stave je moja objednavka.

Dobrý deň.
    Email s číslo objednávky chodí hneď po vytvorení objednávky. Ak Vám neprišiel treba skontrolovať spam.
    Objednávky vybavujeme do 7 pracovných dní.

S pozdravom, najparfemy

• Som spokojná s nakupovanim

• Kvalitné parfémy
    • Doručenie
    • Komunikácia

• Pred týždňom 13.2. som objednala aj uhradila objednávku a stále tovar nemám doma (20.2.).
    Neprišiel mi žiaden potvrdzujúci e-mail ohľadom stavu objednávky, na stránke mi po prihlásení píše, že moja objednávka doposiaľ nebola uhradená.
    Kladne hodnotím komunikáciu zo strany eshopu. Hneď ako som kontaktovala stránku mi prišla odpoveď, že moju objednávku budú vybavovať až v priebehu budúceho týždňa.
    Ak budem ešte niekedy objednávať z tejto stránky, určite si nevyberiem platbu vopred.

• Široký výber
    • Skvelé ceny
    • Dobrá komunikácia

Objednávala som darček pre priateľa na Valentína. Dlho som vyberala vhodný parfém a som viac ako spokojná. Určite odporúčam

• drahé poštovné

prišiel mi nefunkčný parfém- flakón poškodený. Sme už druhý týždeň len v štádiu dopisovania. Žiadna férová ponuka z ich strany ako poškodenému odberateľovi nebola ponúknutá. Za vlastné náklady si mám parfém vrátiť :-o. Za 5 eur poštovného už som mala mať reklamáciu dávno vybavenú

Dobrý deň.
    Rada by som reagovala na vašu recenziu.
    Objednávali ste si parfém 6.2. objednávka bola vybavená 7.2. písali ste nám na ďalší deň že je problém s rozprašovačom, že okolo neho parfém tečie.
    Ponúkli sme vám 2 možnosti riešenia ihneď.
    Vy ste si vybrali možnosť že nám parfém vrátite na výmenu- v poriadku podľa obchodných podmienok ste mohli odoslať tovar naspäť a už mohol byť na reklamácii.
    Z našej strany bola ochota ihneď riešiť problém.

S pozdravom, najparfemy.

• Rýchlosť doručenia