Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Nedodanie tovaru ako maju uvedene na stranke
    • Neodpovedanie na maily

16.marca objednany telefon, hned zaplateny. Na stranke pisu ze je na sklade, expresné doručenie, doručenie do 3 pracovných dní. V stredu, po uplynutí 3 pracovnych dni som im napisala kedze som nedostala info o odoslani objednavky. Odpovedali ze zaciatkom tohto tyzdna mi objednavka pride. V piatok som pisala mail kedze este stale nebola objednavka odoslana ale bez odpovede. Dnes som pisala dalsi mail taktiez bez odpovede. Je to darcek pre dceru k narodeninam, objednavala som v predstihu aby urcite prisiel a bude velmi sklamana ked nebude mat darcek. Obchod neodporucam kezde aj ked pisu expresne dorucenie do 3 dni tak nedodrzali a ani neodpisuju aby som mala info kedy odoslu.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážená pani zákazníčka keďže nevieme Vaše číslo objednávky nevieme sa k predmetnej veci vyjadriť. Avšak na všetky emaily sa odpisuje a ak je to potrebne k veci, tak sa okamžite telefonicky komunikuje so zákazníkom. Treba si skontrolovať adresu odosielateľa : [email protected]. Prosíme Vás o telefonicky kontakt našej firmy.

Katastrofálna komunikácia a len sľuby a sľuby o termíne doručenia. Nikdy viac

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený zákazník Vaša objednávka Vám už bola odoslaná. O uvedenej skutočnosti ste boli emailom ako aj sms správou informovaný.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar zatiaľ nedorazil

• Objednavku prijali, no potom sa uz neozvali. Na otazky v chate ns ich stranke nereaguju.
    Viac cez nich neriesim nic. Toto sa mi este nestalo!!!!

• Telefonický som si overili dostupnosť telefonu
    • Prevod trošku dlho trval ale to nieje chyba eshopu
    • Pribaleny darček potešil

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

Týždeň od objednania a žiadna komunikácia s predajcom. Nemám mobil, nemám peniaze. Včera som odstúpila od zmluvy. Zatiaľ žiadna odozva!

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Už 6 dni čakám a nič.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený zákazník pri Vami vybranom produkte je doba doručenia 6-8 dní.

tovar stale neprisiel, neodpisuju

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážená pani zákazníčka pri Vami vybranom produkte je doba doručenia 6-8 dní. Vami zadaného emailu nám nebol doručený žiadny email.

Podľa tých recenzií čo čítam som mal obavu aj objednať ale nakoniec som objednal z obchodom.Som veľmi spokojný prebehla komunikácia a tovar bol na druhý deň doručený...tie negatívne recenzie beriem tak, že nedá vyhovieť každému zákazníkovi...

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

• Bez komunikácie

• Žiadna komunikácia po zaplatení

Zaplatila som prevodom za tovar, potvrdili, že ze platba bola zrealizovaná, ale od vtedy ani zmienka o budúcom možnom doručení.