• dobra komunikacia
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nedodaný tovar na čas

Nevýhoda

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Bohužiaľ bol vybraný typ nabíjačky, ktorá sa vypredala... Museli sme čakať na nový tovar... Zákazník bol nekompromisný a čakal atypický typ nabíjačky hneď na druhý deň.... Bohužiaľ v dnešnej dobe sú niektoré dodávky problematické. To zrejme zákazník nepochopil....

• včasnosť dodania

Objednávka bola vybavená excelentne rýchlo.Tovar som mal už na druhý deň.Je to veľmi spoľahlivá firma. Veľmi odporúčam všetkým zákazníkom ktorý majú záujem v tejto firme nakupovať.

• cena.
    • komunikacia.
    • vybavenie.
    • dodanie.
    • nemá.

super jednanie zo strany obchodu,dokonca ponuky o kvalitnejšom tovare.

Nie celkom jednoducho, ale nakoniec úspešne sa mi podarilo preklikať k objednávke. Dosť ťažko sa zisťovala cena doručenia. Po potvrdení a úhrade objednávky som dostal telefonát z predajného miesta, že akmulátory VARTA majú v súčasnosti isté problémy a odporúčal mi o asi necelé 2 € drahšiu a vraj kvalitnejšiu batériu MASTER-SPORT 12 V 45 Ah 480 A 780454802. Výhodnosť tejto zmeny ešte neviem posúdiť.

• Predajca ma telefonicky kontaktoval a oboznámil ma s predošlými recenziami a skúsenosťami s objednanou autobatériou. Na základe jeho odporúčania som zmenil objednávku a dohodli sme sa na inej autobatérii. Nová objednávka mi bola doručená na nasledujúci deň po telefonáte. Na základe uvedených skutočností s týmto obchodom a jeho predajcom hodnotím na 100%

Žiadne.

• Podvod
    • Odporucili nevhodny tovar

Milá zákazníčka,

tovar ktorý ste si objednala Vám bol aj doručený. To že ste po mesiaci zistila že Vám akumulátor nepasuje pre Váš typ auta už bohužiaľ nieje naša chyba. Tovar je možné vrátiť do 14 dni a nie po mesiaci.

Pekný deň

• super ceny
    • profesionálna komunikácia obchodu
    • dostupnosť produktov
    • kvalitné produkty

Maximálna spokojnosť! Skvelý výber v eshope, obchodník bol ochotný pomôcť a poradiť, veľmi rýchle dodanie a kvalitný tovar. Určite tu nakúpim znova.

• Podvodný eShop,klamu podvádzajú a nedoručuje doklad o úhrade a ani záručný list.
    • Nekupovať !!!Klamstvo je ich pracovná Metoda .Prehovaraju o zle objednanej batérii a zašlú najlacnejšiu a najhoršiu !
    • Bezočiva komunikácia ,potrebné bolo oznámenie ministerstvu financií o čudných praktikách eshopu.

V žiadnom prípade nekupovať v tomto e-shope.
    Ohromný pozor na ich telefonicky kontakt z dôvodu prehovárania !

Vážený pán W...

poďme pekne po poriadku a dajme veci na pravú mieru...

1. - Každého zákazníka telefonicky kontaktujeme a overujeme či daný typ akumulátora je vhodný do konkrétneho typu automobilu..
    2. - Na základe tohto overenia sme zistili, že Vami vybraný akumulátor Exide Excell 60Ah nieje vhodný do Kia, keďže ste potreboval akumulátor s kontaktmi, ktoré trčia nad batériou
    3. - Dostal ste na výber z 2 akumulátorov a to Varta Blue JAP P+ 60Ah a Master-sport JAP P+ 60Ah
    4. - 15 minút Vám trvalo kým ste sa rozhodol lebo z Vartou ste nemal dobré skúsenosti a Master-sport mala podľa Vás nízky štartovací prúd
    5. - Rozhodol ste sa pre Master-sport ktorú sme Vám zaslali
    6. - Akumulátor Vám bol doručený spolu so záručným listom a dokladom z e-kasy
    7. - Kontaktoval ste nás, že chcete záručný list a doklad a napísali sme Vám, že všetko máte priložené pri batérii
    8. - Vy ste nám napísal že nič z batérie nebudete rozbaľovať a máme Vám to poslať do emailu
    9. - Po opätovnej komunikácii z našej strany sme Vám opakovane poskytli dané doklady, ale vy ste ho v emaily nevedeli otvoriť a s tým Vám už bohužiaľ pomôcť nevieme
    10. - Ak by sme Vám boli zaslali Vami vybraný akumulátor nepasoval by Vám a potom by ste mal len zbytočné problémy
    11. - S takou bezohľadnou komunikáciou zo strany zákazníka sme sa ešte nestretli
    12. - Odporúčame kontaktovať ministerstvo zdravotníctva

• Príjemný prístup
    • Ochotný predajca
    • Krátka doba dodania

Všetko v pohode.

• Dobrá komunikácia,
    • rýchle dodanie tovaru

Servis TOP!

• rýchle dodanie a poradenie pracovníka pri výbere baterie

• Veľmi profesionálne jednanie
    • Odborná rada od obchodníka
    • Rýchlosť doručenia do 24 hodín
    • So žiadnou som sa nestretol

Tento obchod (eshop) môžem len odporučiť. Objednal som si batériu Varta pričom predajca mi pred expedovaním tovaru zavolal, že na daný typ batérie sú v poslednej dobe sťažnosti a ponúkol mi trošku drahšiu alternatívu s čím som súhlasil. Batéria dorazila na druhý deň, nabitá a pripravená na použitie. Funguje skvele. Týmto by som sa chcel poďakovať aj danému obchodníkovi za radu. ;)

• rýchle dodanie tovaru, spokojnosť s cenou
    • pokojnosť s cenou

• Poradenstvo
    • Profesionalita
    • Dodávka tovaru do 24 hof

Všetko bolo super.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.