• V eshope maju napisane, ze bateriu maju skladom a na dalsi den mi pani zavola, ze oni ju vlastne nemaju.

• Rychlé dodanie

• Dostupnosť hľadaného tovaru

• Prijatelne ceny.
    • Komunikacia perfektna hned na druhy den ma kontaktovali .

Prvé 2 týždne po objednaní tovaru sa nedialo nič. Až po následnom urgovaní mi telefonicky oznámili, že objednaný typ batérie momentálne nemajú na sklade, ale pošlú mi iný, kompatiblný, za rovnakú cenu.

Prišla mi nenaplnená batéria s pribaleným elektrolytom, avšak s návodom, v ktorom sa píše, že batéria je hneď pripravená na prevádzku (zjavne k úplne inému typu batérie). Požiadal som o zaslanie správneho návodu, avšak reakcie som sa nedočkal.

• Seriózny pristup, rýchle vybavenie

• Zavadzaju na stránke.
    • Ponúkajú tpvar,ktorý nemajú a potom vám ponúknu tovar iný ale drahší.
    • Je to neférové voči klientom.

vyhoda

• Upozornili ma na vyhodnejsiu kupu ineho ekvivalentneho tovaru

Veľmi rýchle dodanie a komunikácia s predávajúcim

Všetko prebehlo OK.

Spokojny.

• super rýchle dodanie

• Vysoká profesionálna odbornosť a zákaznicky orientovaná kommunikácia.

Komunikácia obchodu je katastrofa

• Veľmi rýchla reakcia na objednávku. Volali mi a chceli sa uistiť, či som na niečo nezabudol a pre istotu si aj telefonicky potvrdili objednávku.

serioznost

• tovar platený formou dobierky a nie vopred

Super

Objednal som si u nich 2 batérie Varta 100Ah. Predtým som im volal, či ich majú skladom povedali, že im práve prišli. Keď som urobil objednávku cez e-shop, tak mi na ďalší pracovný deň zavolali, že ich nemajú a museli by ich objednať, avšak o 10 eur drahšie, tak som zrušil objednávku. Už je to druhý obchod, čo mi to urobil. Lákajú na nižšie ceny a potom sa vyhovárajú. Takéto nekalé praktiky znižujú dôveryhodnosť obchodu. Objednal som inde, baterky prišli do 24 hodín.