• dodaná poškodená autobatéria
    • nedostatočné balenie, nedostatočná ochrana pred poškodením počas prepravy
    • neriešenie reklamácie poškodenej autobatérie
    • žiadna komunikácia zo strany predávajúceho, vyhováranie sa na prepravcu
    • kupujúci si má riešiť reklamáciu u prepravnej spoločnosti

Neodporúčam tento obchod v žiadnom prípade, nezvládnuté balenie , preprava, vysoké riziko poškodenia tovaru a potom veľký problém z riešením reklamácie

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Ak zákazník preberie tovar bez výhrad, podpíše prevzatie bez poškodenia a následne sa z paranormálnych dôvodov akumulátor poškodí /???/ je naozaj ťažké poškodenú batériu vymeniť. Objednávka bola vybavená štandardne so všetkými náležitosťami, ako však zákazník s danou autobatériou disponoval, to už ťažko dokázať... Bohužiaľ, aj takéto prípady sa stávajú. Daný problém bol so zákazníkom riešený a to viacnásobnými telefonátmi, len to by si musel zákazník pamätať. Vyhovárať sa na poškodenie počas prepravy a žiadnu komunikáciu je maximálne neprípustné a danú recenziu riešime...

Clovek zavola a zjape po vas ich zamestnanec ze co on s tym ze setko je pisane na stranke proste informacie nic od nich pisane ze maju do 17tej no o 16:30clovek zavola tak vas zdrbe ze on ide domu nwm ale majitel by mal porozmyslat koho zamestna......bateriu mi poslali inu ale zeby zmenili cislo nato aby sa podla nich dalo reklamovat to uz nic proste otrasny obchod

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Zákazník ani po siedmom telefonáte stále nepochopil postup pri uplatnení reklamácie. Sedemkrát vysvetľovať to isté... Zákazník bol zjavne pod vplyvom alkoholu a dezorientovaný. Tým pádom sa ťažko komunikuje... Po zaslaní tovaru na nesprávnu adresu sa čuduje, že daný tovar nedorazil. Keďže sa jedná o internetový obchod, pracovná doba je do 16.00, ale to by musel byť pán svojprávny a prečítať si obchodné podmienky, ktoré sú presne špecifikované. Postup pri uplatnení reklamácie nebol dodržaný, ľahko sa obviňuje náš internetový obchod. Obchodné podmienky sú pre každého rovnaké. Ale to pán nepochopil ani na ôsmy krát. P.S. Recenzia okrem gramatických chýb nemá hlavu ani pätu. Zjavne vplyvom alkoholu...

• Recenze byla smazána kvůli vulgárnímu obsahu.

batériu ktorú som si objednal Bosch ani nemal zavolal mi že či nechcem inú batériu že BGosch robí nekvalitné batérie samozrejme najlepčie sú tie ktoré on mal ale boli len o 5 euro drahšie.Je to špekulant a radím sa takémuto akože podnikatelovi vyhnúť !

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Batéria, ktorú si zákazník objednal, je momentálne vypredaná. Bohužiaľ... O kvalite Bosch však nebolo ani zmienky.... Bola mu navrhnutá alternatíva, s ktorou nesúhlasil. Jednalo sa konkrétne o inú značku, ktorá bola drahšia až o 5 Eur. Špekuloval jedine zákazník, ktorý išiel len po cene. My radíme zákazníkovi zorientovať sa v priestore a čase.

Nie je čo hodnotiť.

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

So zákazníkom bolo komunikované, mal sa ozvať a doriešiť objednávku. Už sa neozval.... Ale námahu na napísanie negatívnej recenzie si dal... ŠKODA. Aj taký je nerozhodnutý zákazník...

• Objednany tovar o ktorom uvadzali ze je skladom nemali a tak som musel objednavku zrusit. Nikdy viac u nich!!!
  • Ponúkajú tovar ktorý nemajú na sklade.

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Zákazník si vybral typ, ktorý v danej dobe na trhu vypadol. Momentálne je naskladnený a predáva sa.

• slabá flexibilita

v ponuke majú tovar skladom ,realita úplne inde

• Nedodanie tovaru a ziadna komunikacia cele zle

Nech si tu ludia nic neobjednavaju!

objednany tovar (oznaceny pri nakupe "na sklade") nemali, ze bude o tyzden az 10 dni a pan mi ponukal inu bateriu, po telefone s "lepsimi" parametrami, nechal som si to poslat do mailu a potom som pozeral ze ponukana nahrada mala horsie parametre

Tovar beol deklarovaný že je skladom, po týždni mi volali že je tovar na ceste ale za cenu vyšiu o 10€ ako bola v eshope.

Dodanie trvá celkom dlho. Dúfam ze keď mi príde tovar (ak mi vôbec príde) nebude poškodený.

• V eshope maju napisane, ze bateriu maju skladom a na dalsi den mi pani zavola, ze oni ju vlastne nemaju.

Prvé 2 týždne po objednaní tovaru sa nedialo nič. Až po následnom urgovaní mi telefonicky oznámili, že objednaný typ batérie momentálne nemajú na sklade, ale pošlú mi iný, kompatiblný, za rovnakú cenu.

Prišla mi nenaplnená batéria s pribaleným elektrolytom, avšak s návodom, v ktorom sa píše, že batéria je hneď pripravená na prevádzku (zjavne k úplne inému typu batérie). Požiadal som o zaslanie správneho návodu, avšak reakcie som sa nedočkal.

• Zavadzaju na stránke.
    • Ponúkajú tpvar,ktorý nemajú a potom vám ponúknu tovar iný ale drahší.
    • Je to neférové voči klientom.

Komunikácia obchodu je katastrofa

Objednal som si u nich 2 batérie Varta 100Ah. Predtým som im volal, či ich majú skladom povedali, že im práve prišli. Keď som urobil objednávku cez e-shop, tak mi na ďalší pracovný deň zavolali, že ich nemajú a museli by ich objednať, avšak o 10 eur drahšie, tak som zrušil objednávku. Už je to druhý obchod, čo mi to urobil. Lákajú na nižšie ceny a potom sa vyhovárajú. Takéto nekalé praktiky znižujú dôveryhodnosť obchodu. Objednal som inde, baterky prišli do 24 hodín.

• Nedodaný tovar na čas

Nevýhoda

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Bohužiaľ bol vybraný typ nabíjačky, ktorá sa vypredala... Museli sme čakať na nový tovar... Zákazník bol nekompromisný a čakal atypický typ nabíjačky hneď na druhý deň.... Bohužiaľ v dnešnej dobe sú niektoré dodávky problematické. To zrejme zákazník nepochopil....

• Podvod
    • Odporucili nevhodny tovar

Milá zákazníčka,

tovar ktorý ste si objednala Vám bol aj doručený. To že ste po mesiaci zistila že Vám akumulátor nepasuje pre Váš typ auta už bohužiaľ nieje naša chyba. Tovar je možné vrátiť do 14 dni a nie po mesiaci.

Pekný deň

• Podvodný eShop,klamu podvádzajú a nedoručuje doklad o úhrade a ani záručný list.
    • Nekupovať !!!Klamstvo je ich pracovná Metoda .Prehovaraju o zle objednanej batérii a zašlú najlacnejšiu a najhoršiu !
    • Bezočiva komunikácia ,potrebné bolo oznámenie ministerstvu financií o čudných praktikách eshopu.

V žiadnom prípade nekupovať v tomto e-shope.
    Ohromný pozor na ich telefonicky kontakt z dôvodu prehovárania !

Vážený pán W...

poďme pekne po poriadku a dajme veci na pravú mieru...

1. - Každého zákazníka telefonicky kontaktujeme a overujeme či daný typ akumulátora je vhodný do konkrétneho typu automobilu..
    2. - Na základe tohto overenia sme zistili, že Vami vybraný akumulátor Exide Excell 60Ah nieje vhodný do Kia, keďže ste potreboval akumulátor s kontaktmi, ktoré trčia nad batériou
    3. - Dostal ste na výber z 2 akumulátorov a to Varta Blue JAP P+ 60Ah a Master-sport JAP P+ 60Ah
    4. - 15 minút Vám trvalo kým ste sa rozhodol lebo z Vartou ste nemal dobré skúsenosti a Master-sport mala podľa Vás nízky štartovací prúd
    5. - Rozhodol ste sa pre Master-sport ktorú sme Vám zaslali
    6. - Akumulátor Vám bol doručený spolu so záručným listom a dokladom z e-kasy
    7. - Kontaktoval ste nás, že chcete záručný list a doklad a napísali sme Vám, že všetko máte priložené pri batérii
    8. - Vy ste nám napísal že nič z batérie nebudete rozbaľovať a máme Vám to poslať do emailu
    9. - Po opätovnej komunikácii z našej strany sme Vám opakovane poskytli dané doklady, ale vy ste ho v emaily nevedeli otvoriť a s tým Vám už bohužiaľ pomôcť nevieme
    10. - Ak by sme Vám boli zaslali Vami vybraný akumulátor nepasoval by Vám a potom by ste mal len zbytočné problémy
    11. - S takou bezohľadnou komunikáciou zo strany zákazníka sme sa ešte nestretli
    12. - Odporúčame kontaktovať ministerstvo zdravotníctva