• Je to neskutočný obchod.V nedelu 7.1.2017 som so objednal Bosch silvet S5.Celý týždeň sa neozvali-písal som im sms a mail.Volal som na číslo ktoré mali na stránke a stale nič. Až v piatok 12.1 mi napisali mail že Boschku nemajú ale majú obdobnu Mastersport.Tak som suhlasil.Je 16.1 a baterku stale nemam.Takže keď to zhrnieme 7.1 objednaná a 16.1 stále nič.

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

zákazníkovi odporúčame zobudiť sa a zdvíhať telefón.

• Nespoľahlivý e-shop, dodali úplne inú batériu, chýbala faktúra.

V tomto e-shope už nikdy nebudem nakupovať.

je to jedna katastrofa vobec mi nevedia povedat stav objednavky a uz ani neberu mobil len poslu sms.

• Obchod uvádza že má batérie na sklade, skutočnosť je taká že nič nema skladom, platí to u batérií varta a bosch

Tovar mi nebol dodaný a zrušili sme objednávku, lebo obchod nebol schopný dodať batérie

• vyhodna cena, ale tovar nemali... i ked web ukazoval ze je skladom

z mojho pohladu nie je fer voci zakaznikovi ak predajca tovar nema skladom a napriek tomu ho ponuka za najnizsiu cenu, na druhy den vas kontaktuje ze nema tovar skladom ale vie ponuknut iny lepsi a este lacnejsi, alebo ak pockam o den dva dlhsie, tak objednany tovar mi vie zohnat za priplatok 10€ navyse, neviem co si o tom mysliet...

• Deklarovali, že autobatériu majú na sklade. Potvrdili mi objednávku s termínom dodania. Batéria mi nebola doručená, s tým, že ju nemajú na sklade a "kolega" mi zabudol zavolať. Maximálna neserióznosť, neodporúčam tento obchod

...už by som chcel aj jazdiť,keby som vedel,že to bude tak dlho trvať, objednám si v inom obchode.

• Zavadzaju baterie bosch varta vobec nemaju.

Zavadzaju baterie fyzicky vobec nemaju od znacky bosch a varta.

• Pozor na podvodniky!! Inzerovane baterie Varta nemaji a nikdy zrejme ani nemeli. Jen zneuzivaji znacku. Po objednani vam zavolaji, ze nemaji baterii techto parametru a nabidnou vam prakticky stejne parametry... uz vam ale nepovi, ze posilaji baterii neznameho vyrobce, pochybne znacky, misto zarucniho listu dostanete bezcenny car papiru, kde je opet zneuzita znacka Varta...
    • Po telefonicke reklamaci dodaneho zbozi se setkate s aroganci a vysmesnym vysvetlenim, ze jste souhlasili s dodanim jineho zbozi...proste ukazkovy podvod na zakaznika a zneutivani znackoveho vyrobku na klamaviu reklamu. Pripad pro obchodni inspekci jako stvoreny

• Dlhá čakacia doba

Super podvodník. Na stránke udáva že batéria je skladom, tak som objednal. Na druhý deň mi volá že momentálne Vartu 63Ah nemá, tak som chcel 74 Ah. Napokon sa priznal že nemá skladom žiadnu Vartu ani Bosch pretože s nimi nemá dobre skúsenosti a ponúkol mi veľmi kvalitnú Nemeckú batériu pofidernej značky, ktorú ani Nemci nepoznajú.

• Objednávku trvá zrušila,ponúkla niečo iné,neznáma značka a o veľkosti,abysa mi Mestila do vymedzeného priestoru mi informáciu nenapisala. Toto nieje vyhovujúce pre zákazníka. Nebudem. ODPORUCAT

Ako hovoria recenzie, tovar uvedený skladom nemali, nastala zámena tovaru, tovar doručený do 24 hod. bez akéhokoľvek dokladu a faktúry.

• Tovar skladom
    • Nizka cena je dana vyssou cenou za dobierku, osobny odber neponukaju
    • Cena na mieste je vyssia

Bateria prisla takmer uplne vybita, cakal som ze to nebude na 100% ale po pripojeni na nabijacku som bol prekvapeny tou hodnotou ktoru mi ukazala

Výhodné ceny, ale čo z toho, keď ponúkaný tovar ani nemajú na sklade hoci je vedený skladom.

Reakcia obchodu Najlacnejsieautobaterie.eu

Ďakujeme za recenziu... :o( Bohužiaľ pri enormných objednávkach sa stane, že akumulátor je niekedy momentálne nedostupný.Vždy sa však naskladňuje a zákazníkovi sa ponúka vhodná alternatíva.

• Sú to podvodníci. Núkajú tovar akože čo majú skladom ale v skutočnosti ho nemajú. Keď im zavoláte čo sa deje oznámia , že ho nemajú a ani v dohľadnej dobe nebudú mať ale môžem si vybrať inú cenove nevýhodnú noname batériu ktorú majú skladom. Heureka im pri tomto podnikaní výdatne pomáha lebo čítam u nich, že tovar je skladom.