• Dobré ceny
    • Pre mňa slušný výber
    • Rýcla komunikácia
    • Dlhá dodacia doba takmer 2x prekračujúca deklarovanú, predajca nevedel presne určiť dodanie (systém "ideme do výroby, uvidíme")
    • Nepresnosť v úchytných skrutkách postele, ktoré boli o 1 cm kratšie ako mali byť (alebo vyvŕtané otvory boli vzdialenejšie), takže sa nedali použiť - musel som kúpiť nové

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň vážený pán zákazník, ďakujeme za Váš príspevok, len by sme radi reagovali na termín dodania, bola Vám ponúknutá hneď po objednaní postele možná alternatíva ( skoro totožná posteľ s malou zmenou dizajnu), ktorú Ste si neželali a chceli Ste si počkať na pôvodne objednanú posteľ aj napriek upozorneniu, že bude trvať výroba dlhšie.Čo sa týka kovania, tak sme Vám po Vašom telefonickom upozornení vysvetlili, že šróby neboli krátke, len ich stačilo montovať iným spôsobom a boli by v poriadku.Mohli Ste nám pokojne zatelefonovať a túto informáciu by sme Vám radi poskytli a nemuseli Ste si kupovať nové šróby.Veríme, že Vám posteľ dobre slúži a želáme Vám všetko len to najlepšie! Tím Nábytku pohoda

• Ochota na strane predajcu, rychle dorucenie, nizke ceny.

Skvely obchod, radi vam poradia, urcite vyuzijem sluzby tohto eshopu aj v buducnosti.

• Velmi ochotny

Ziadne nevyhody obchodu.Som spokojný s vybavovaním objednávky, rychle dodanie a pomoc pri vykladani tovaru ☺

• Mily,ustretovy,sikovny,ochotny...skvely obchod a kvalitne postele,dakujeme

Super,rýchlo,perfektá cena,kvalita.

• ano

Zavádzajúce informácie v eshope tovar písaní skladom ešte k tomu smajlík a stále je písané skladom tak tovar musia zadať do výroby. Objednávka 26.10.2017 síce je produkt písaní skladom ale musím čakať dva až štyri týždne. Ináč super produkty až na bordel v položkách pri niektorých produktov .

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň vážený pán zákazník, mrzí nás Vaše hodnotenie, pretože Vaša objednávka bola prijatá do nášho systému večer o 19:22 hod a stav skladu sa edituje v daný deň vždy dopoludnia.Potvrdenie o termíne dodania zasielame zákazníkom do 24 hod.Tieto postele na sklade boli keď sme editovali stav na sklade v deň Vašej objednávky ale je to často objednávaný model postele a všetky sa už do večerných hodín rezervovali.Postele máme už pre Vás skladom vyrobené a budú Vám od 14.dní aj dodané.Veríme, že budete s tovarom spokojný.Aj tak ďakujeme za Váš postreh, zoberieme si ho k srdcu a skúsime stav skladových zásob editovať 2x denne.Želáme všetko dobré! Tím Nábytku pohoda

Perfektná komunikácia
    Obchod mi dokonca vyšiel v ústrety a posiela mi tovar do zahranicia.
    Dodacia lehota 2-4 tyzdne - hned po objednavke dali vyrabat nedostupny stol.
    Som velmi spokojna. Urcite odporucam!

• Príjemná komunikácia,
    • ochota pomôcť.

Komunikácia, férovosť a jednanie na rovinu.

• Zatiaľ skvelá komunikácia.

• rýchla komunikácia cez SMS
    • ústretovosť, ochota
    • neprehľadný web, horší dizajn

• Super komunikacia, velmi mila pani majitelka, poradi a stara sa o zakaznika
    • Obchod ma vlastnu dopravu a pan sofer je rozhodne milsi a pohodovejsi ako vacsina kurierov z beznych kurierskych spolocnosti
    • Nabytok je mozne v prioade pochybnosti (a po dohode) pri dovoze skontrolovat a ked nieco nesedi, da sa hned po soferovi poslat naspat

Naozaj klobuk dole pani majitelke, je velmi mila a ustretova. Obchod urcite budem odporucat aj znamym.

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Milá pani zákazníčka, Vaše slová nás celý kolektív Nábytku pohoda veľmi potešili, veríme, že aj ostatní zákazníci budú rovnako spokojní s tovarom aj so službami ako Vy :-). Želáme krásny deň! Tím Nábytku pohoda

celkové hodnotenie OK, ale zabudli navrtať jednu dieru

• veľmi ochotný prístup, rýchle dodanie aj ked písané 2-4 týždne,postel bola doma za 9dní :) o dodaní ma informovali sms
    • posteľ Lena je ozaj perfektná,stabilná a cena veľmi prijateľná

žiadne

Neviem estevohodnotit tovar lebo mi zatial nedosiel

• Vyborna komunikacia a ochota

• Richla dodavka