Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 1 mesiacom

• Skvelé ceny aj komunikácia s obchodom.
    • Chýba mi stránka na FB
    • Ak nie je tovar na sklade, navrhnú alternatívu, ktorá je hneď dostupná
    • žiadna
    • veľký výber postelí v krásnom dizajne a v neštandardných rozmeroch

Veľmi príjemné nakupovanie s rýchlym dodaním. Cena príjemne prekvapila a som rada, že som tento e-shop našla.

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 4 mesiacmi

S obchodom som bola spokojná.

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 3 mesiacmi

Výhody: milý a profesionálny prístup pracovníkov pre styk so zákazníkmi
    tovar, ktorý bol na sklade, som dostala takmer hneď
    Nevýhody: objednala som si dve postele Eureka, bolo by bývalo fajn, keby
    bolo drevo upravené rovnakou intenzitou - jedna posteľ o poznanie
    tmavšia

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 3 mesiacmi

Ústretovosť
    Rýchlosť

doprava 100percent ale kvalita 50percent

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň pani Janka, ďakujeme za Vaše hodnotenie, každý názor si ceníme a boli by sme radi ak nám aj priamo napíšete v čom sa Vám zdala kvalita tovaru len na 50%.Žiadnu informáciu takúto od Vás neevidujeme.Zákazníci sú práve s kvalitou za danú cenu spokojní.Nech Vám posteľ dobre slúži a želáme pekný deň! Tím Nábytku pohoda

Komunikácia so zákazníkom

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, želáme krásny deň! Tím Nábytku pohoda

• Rýchle dodanie
    • Presnosť dovozu
    • Dobrá komunikácia
    • Nekompletnosť tovaru
    • Kvalita tovaru

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň pani Patrícia, ďakujeme za Vaše hodnotenie, ceníme si každý názor zákazníka, len ste nás neinformovali, že by ste mali dodaný nekompletný tovar a horšej kvalite. Ak ste mali akékoľvek problém, stačilo nám napísať alebo zatelefonovať a určite by sme všetko promptne vybavili k Vašej spokojnosti. Želáme krásny deň! Nábytok pohoda

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 4 mesiacmi

• Dlha dodacia doba, vysoke postovne

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň vážená pani zákazníčka, radi by sme sa vyjadrili k dlhej dodacej dobe, cena poštovného je podľa nášho názoru adekvátna (8,50€ po celej SR) ale samozrejme máte právo na Váš názor. Po Vašej objednávke Vám boli zaslané údaje k platbe, lebo Ste si želali platiť vopred na účet. Až po prijatí sumy na náš účet zaradíme objednávku na expedíciu. Ako sme Vás informovali, tak Vám bude tovar privezený s najbližším rozvozu tovaru Vašim smerom našim vozidlom. Ak Vám tovar súril, o čom ste nás neinformovali, mohli Ste nám pokojne napísať alebo zatelefonovať a zaslali by sme Vám tovar okamžite do 24 hod kuriérom. Veríme, že budete s tovarom spokojná. Želáme Vám všetko dobré! Tím Nábytku pohoda

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 4 mesiacmi

• Perfektný obchod-komunikácia,rýchlosť doručenia.
    • Žiadna.

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň. Tešíme sa z Vašej spokojnosti, ešte raz ďakujeme za nákup :-). Tím Nábytku pohoda

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 4 mesiacmi

Rychly dovoz tovaru, výborná komunikácia s predajcom.

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pozitívnu odozvu, veľmi si to vážime a tešíme sa z Vašej spokojnosti :-) Tím Nábytku pohoda

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 4 mesiacmi

Tovar bol vo veľmi kratkom čase dodany.Som veľmi,veľmi spokojna.Odporučam každemu obratit sa na Vás.

Som spokojna

• cena, rychlost
  • nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 8 mesiacmi

• Dobré ceny
    • Pre mňa slušný výber
    • Rýcla komunikácia
    • Dlhá dodacia doba takmer 2x prekračujúca deklarovanú, predajca nevedel presne určiť dodanie (systém "ideme do výroby, uvidíme")
    • Nepresnosť v úchytných skrutkách postele, ktoré boli o 1 cm kratšie ako mali byť (alebo vyvŕtané otvory boli vzdialenejšie), takže sa nedali použiť - musel som kúpiť nové

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň vážený pán zákazník, ďakujeme za Váš príspevok, len by sme radi reagovali na termín dodania, bola Vám ponúknutá hneď po objednaní postele možná alternatíva ( skoro totožná posteľ s malou zmenou dizajnu), ktorú Ste si neželali a chceli Ste si počkať na pôvodne objednanú posteľ aj napriek upozorneniu, že bude trvať výroba dlhšie.Čo sa týka kovania, tak sme Vám po Vašom telefonickom upozornení vysvetlili, že šróby neboli krátke, len ich stačilo montovať iným spôsobom a boli by v poriadku.Mohli Ste nám pokojne zatelefonovať a túto informáciu by sme Vám radi poskytli a nemuseli Ste si kupovať nové šróby.Veríme, že Vám posteľ dobre slúži a želáme Vám všetko len to najlepšie! Tím Nábytku pohoda

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 5 mesiacmi

• Ochota na strane predajcu, rychle dorucenie, nizke ceny.

Skvely obchod, radi vam poradia, urcite vyuzijem sluzby tohto eshopu aj v buducnosti.

• Velmi ochotny
  • nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 6 mesiacmi

Ziadne nevyhody obchodu.Som spokojný s vybavovaním objednávky, rychle dodanie a pomoc pri vykladani tovaru ☺

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 6 mesiacmi

• Mily,ustretovy,sikovny,ochotny...skvely obchod a kvalitne postele,dakujeme

Super,rýchlo,perfektá cena,kvalita.

• nakúpil v obchode Nábytok pohoda pred 7 mesiacmi