• Rýchle doručenie, milá komunikácia

Pri doručení mi zabudli poslať bočnice na posteľ, ale pán kuriér to hneď zitil a boli mi obratom poslané. Takže super prístup. Obchod určite odporúčam.

• Rýchlosť ochota poradenstvo

Vynikajúci prístup pan Ševčíkovej pri riešení objednávky.I keď tovar nemali skladom,zabezpečila ho v rekordnom čase.Milá,optimistická a určite šarantná dáma.Budem služby tejto firmy využívať i dobudúcna.Skvele spojili výborné portfólio,primerané ceny a ukážkové služby..

• Milý a ústretový prístup
    • Dobré ceny

Spokojná s obchodom, komunikáciou, dopravou, kvalitou aj cenou...

• Rýchle spracovanie objednavky , fajn komunikácia..v nedeľu som objednala a vo štvrtok som už tovar mala. Šofér ochotný pomôcť . Posteľ fajn pekne vypracovaná. Ešte som na nej nespala , ale už sa neviem dočkať ;) verím , že bude odolná podľa popisu ;)

V balení chýbala jedna matica , ale sľúbili dodať s ďalším tovarom ,takze spokojnosť ...

• Nakupovanie dobre, stránky prehľadne.
    • Nikde nie je napísaná hmotnosť daného tovaru, na základe ktorého sa určuje doprava.

• Komunikácia
    • Rýchle dodanie veci skladom
    • Možnosť rozdelenia dodania tovaru
    • Estetické chyby

Dobrá komunukácia.
    Objedanala som si posteľ a úložný šuplík. Neprišli krytky na šróby na posteľ a jedna jej noha a časť čela sú mierne poškodené. Šuplík prišiel neskôr a čelo bolo mierne doškriabané.

• Skvelé ceny aj komunikácia s obchodom.
    • Chýba mi stránka na FB
    • Ak nie je tovar na sklade, navrhnú alternatívu, ktorá je hneď dostupná
    • žiadna
    • veľký výber postelí v krásnom dizajne a v neštandardných rozmeroch

Veľmi príjemné nakupovanie s rýchlym dodaním. Cena príjemne prekvapila a som rada, že som tento e-shop našla.

S obchodom som bola spokojná.

Výhody: milý a profesionálny prístup pracovníkov pre styk so zákazníkmi
    tovar, ktorý bol na sklade, som dostala takmer hneď
    Nevýhody: objednala som si dve postele Eureka, bolo by bývalo fajn, keby
    bolo drevo upravené rovnakou intenzitou - jedna posteľ o poznanie
    tmavšia

Ústretovosť
    Rýchlosť

doprava 100percent ale kvalita 50percent

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň pani Janka, ďakujeme za Vaše hodnotenie, každý názor si ceníme a boli by sme radi ak nám aj priamo napíšete v čom sa Vám zdala kvalita tovaru len na 50%.Žiadnu informáciu takúto od Vás neevidujeme.Zákazníci sú práve s kvalitou za danú cenu spokojní.Nech Vám posteľ dobre slúži a želáme pekný deň! Tím Nábytku pohoda

Komunikácia so zákazníkom

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, želáme krásny deň! Tím Nábytku pohoda

• Presnosť dovozu
    • Dobrá komunikácia
    • Nekompletnosť tovaru
    • Kvalita tovaru

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň pani Patrícia, ďakujeme za Vaše hodnotenie, ceníme si každý názor zákazníka, len ste nás neinformovali, že by ste mali dodaný nekompletný tovar a horšej kvalite. Ak ste mali akékoľvek problém, stačilo nám napísať alebo zatelefonovať a určite by sme všetko promptne vybavili k Vašej spokojnosti. Želáme krásny deň! Nábytok pohoda

• Dlha dodacia doba, vysoke postovne

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň vážená pani zákazníčka, radi by sme sa vyjadrili k dlhej dodacej dobe, cena poštovného je podľa nášho názoru adekvátna (8,50€ po celej SR) ale samozrejme máte právo na Váš názor. Po Vašej objednávke Vám boli zaslané údaje k platbe, lebo Ste si želali platiť vopred na účet. Až po prijatí sumy na náš účet zaradíme objednávku na expedíciu. Ako sme Vás informovali, tak Vám bude tovar privezený s najbližším rozvozu tovaru Vašim smerom našim vozidlom. Ak Vám tovar súril, o čom ste nás neinformovali, mohli Ste nám pokojne napísať alebo zatelefonovať a zaslali by sme Vám tovar okamžite do 24 hod kuriérom. Veríme, že budete s tovarom spokojná. Želáme Vám všetko dobré! Tím Nábytku pohoda

• Perfektný obchod-komunikácia,rýchlosť doručenia.
    • Žiadna.

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň. Tešíme sa z Vašej spokojnosti, ešte raz ďakujeme za nákup :-). Tím Nábytku pohoda

Rychly dovoz tovaru, výborná komunikácia s predajcom.

Reakcia obchodu Nábytok pohoda

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pozitívnu odozvu, veľmi si to vážime a tešíme sa z Vašej spokojnosti :-) Tím Nábytku pohoda

Tovar bol vo veľmi kratkom čase dodany.Som veľmi,veľmi spokojna.Odporučam každemu obratit sa na Vás.

Som spokojna

• cena, rychlost