• Nábytok bol od spoločnosti mt.nábytok.sk
    • Bol dodaný nekomletný, poškodený a postel, kde majú uvedenú ložnú plochu pre matrac 200x80 cm, je v skutočnosti len 195x80.
    • Takže matrac dlžky 200, ktorý som kúpil mi tam nevojde. Všetko som reklamoval ale z ich strany sa nikto neozval.
    • Od mt.nábytku.sk nikdy viac žiadny nákup.

Dobry den,
    ano naším dodavatelem je i MT-Nabytek. Vaše reklamace bude zcela jistě vyřešena.
    Nábytok-Naj.eu

• komunikácia

neodporúčam nákupy, neochota zo strany obchodníka, žiadna komunikácia, odpovedajú až na dotazy zo strany zákazníka

Reakcia obchodu Nábytok-Naj.eu

Dobrý den, komunikovali jsme s Vám od počátku do poslední chvíle. Nechápu tedy, že píšete, žádná komunikace a hned na to píšete sama že odpovídáme.... Jak jsem Vám již psal, bohužel pokud nám zboží výrobce nedodá do termínu jak má, tak to neovlivníme. Děkuji za pochopení

Nábytok-Naj.eu

Objednal som tovar,ktorý mi mal byť doručený do dvoch týždňov..Dva dni pred doručením tovaru ma kontaktovali,že pre zmenu skladového systému sa objednávka oneskorý..Nevidel som v tom problém,no chcel som vedieť kedy približne tovar dorazí..Na môj mail sa nikto tri týždne neozval a nemohol som sa ani nikomu dovolať..Napísal som ďalší mail,kde som vyjadril svoju nespokojnosť s ich prístupom a zrušil som objednávku..Ešte v ten deň mi volali a sľúbili,že tovar príde v priebehu ďalšieho týždňa s čím som súhlasil..Samozrejme neprišiel a ako odpoveď som dostal,že im ho dodávateľ ešte nedodal a že moja objednávka bude vybavená v priebehu ďalšieho týždňa..Teda som bol ochotný počkať ešte jeden týždeň..Nedočkal som sa,prišiel mi len mail,že moju objednávku rušia na základe mojho mailu kde som žiadal o zrušenie objednávky..Pritom som objednávku po druhý krát ani nezrušil,len som čakal na tovar jak taký pajác..Ale nevadí,pretože by som od daného obchodu po tomto prístupe už nemal záujem..Ak nemali tovar k dispozícií,stačilo dať iba vedieť a rovno objednávku zrušiť a nie ma naťahovať a vymýšľať si rôzne výhovorky alebo sa zamlčiavať..Žiaľ bohu toto je moja nedobrá skúsenosť a preto nemôžem tento eshop odporučiť..Dva mesiace som čakal na nedodanie tovaru..

• objednal som si tovar a prisiel mi iny a nikto nevola co s tym

davat si pozor

Reakcia obchodu Nábytok-Naj.eu

mohu se prosím zeptat kde jste poslal reklamaci? Prosím o kopii emailu reklamace. Situaci ověřím.

Děkuji

Židek

hrozna komunikacia,drza a arogantna !

• -Dostupnosť:8 - 10 dnů ???????????
    • -Splátkový prodej - kalkulačka Home Credit
    • -Dostupnosť:8 - 10 dnů...určite viacej dni ako je písané,treba dopísat na Slovensko-20 dní :-)
    • -zlá komunikacia...Po 8 dnoch sa ozval vaš zamestnanec a oznamil že tovar sa naložil a v popoludnajších hodinach by mohol dorazit ku mne,ale už od vtedy prešli tri dni :-(

-dobry vyber tovaru a pomerne lacný.
    -skusenosti? Ešte neviem posudit.
    -snád ked sa zlepši komunikacia a dodacie lehota tak áno.potom odporučím :-)
    -Legenda pre stav: 17.10.2010 som objednal
    vybavená
    nevybavená
    čiastočne vybavená
    vybavuje sa
    stornované
    ...a stale figuruje že objednavka je nevybavená kontroluje to niekto už by tam mohlo bit ..vybavuje sa..