• Nábytok bol od spoločnosti mt.nábytok.sk
    • Bol dodaný nekomletný, poškodený a postel, kde majú uvedenú ložnú plochu pre matrac 200x80 cm, je v skutočnosti len 195x80.
    • Takže matrac dlžky 200, ktorý som kúpil mi tam nevojde. Všetko som reklamoval ale z ich strany sa nikto neozval.
    • Od mt.nábytku.sk nikdy viac žiadny nákup.

Dobry den,
    ano naším dodavatelem je i MT-Nabytek. Vaše reklamace bude zcela jistě vyřešena.

• komunikácia

neodporúčam nákupy, neochota zo strany obchodníka, žiadna komunikácia, odpovedajú až na dotazy zo strany zákazníka

Reakcia obchodu Nábytok-Naj.eu

Dobrý den, komunikovali jsme s Vám od počátku do poslední chvíle. Nechápu tedy, že píšete, žádná komunikace a hned na to píšete sama že odpovídáme.... Jak jsem Vám již psal, bohužel pokud nám zboží výrobce nedodá do termínu jak má, tak to neovlivníme. Děkuji za pochopení

Nábytok-Naj.eu

Objednal som tovar,ktorý mi mal byť doručený do dvoch týždňov..Dva dni pred doručením tovaru ma kontaktovali,že pre zmenu skladového systému sa objednávka oneskorý..Nevidel som v tom problém,no chcel som vedieť kedy približne tovar dorazí..Na môj mail sa nikto tri týždne neozval a nemohol som sa ani nikomu dovolať..Napísal som ďalší mail,kde som vyjadril svoju nespokojnosť s ich prístupom a zrušil som objednávku..Ešte v ten deň mi volali a sľúbili,že tovar príde v priebehu ďalšieho týždňa s čím som súhlasil..Samozrejme neprišiel a ako odpoveď som dostal,že im ho dodávateľ ešte nedodal a že moja objednávka bude vybavená v priebehu ďalšieho týždňa..Teda som bol ochotný počkať ešte jeden týždeň..Nedočkal som sa,prišiel mi len mail,že moju objednávku rušia na základe mojho mailu kde som žiadal o zrušenie objednávky..Pritom som objednávku po druhý krát ani nezrušil,len som čakal na tovar jak taký pajác..Ale nevadí,pretože by som od daného obchodu po tomto prístupe už nemal záujem..Ak nemali tovar k dispozícií,stačilo dať iba vedieť a rovno objednávku zrušiť a nie ma naťahovať a vymýšľať si rôzne výhovorky alebo sa zamlčiavať..Žiaľ bohu toto je moja nedobrá skúsenosť a preto nemôžem tento eshop odporučiť..Dva mesiace som čakal na nedodanie tovaru..

• Dobré ceny
    • Dodacia doba

Dobrý

• neviem sa vyjadriť
    • neviem sa vyjadriť

nakupujem prvýkrát preto neviem sa vyjadriť.

Dobrý deň pán Židek, nedá sa mi napísať vám e-mail ani na [email protected] ([email protected]) a ani na [email protected] ([email protected])

Vrátili sa mi oba e-maily s textom : Názov domény v e-mailovej adrese je nesprávny. Skontrolujte e-mailovú adresu.

Môžete mi prosím poslať Vašu aktuálnu e-mailovú adresu?

Ďakujem

Bea

• objednal som si tovar a prisiel mi iny a nikto nevola co s tym

davat si pozor

Reakcia obchodu Nábytok-Naj.eu

mohu se prosím zeptat kde jste poslal reklamaci? Prosím o kopii emailu reklamace. Situaci ověřím.

Děkuji

Židek

• otvárajú si firmu za firmou, nič seriózne z toho nemôže byť

Prečo česká firma EXITERIA a.s. má na Slovensku zriadené 2 internetové obchody s nábytkom? MT nábytok a Nábytok-Naj.eu ? Chcela som si objednať tovar cca za 2 tis. v MT, ale keď som si prečítala to množstvo kritiky, tak radšej som neobjednávala a hľadala a našla som Nábytok-Naj.eu a zrazu prekvapenie - veď to je vlastne MT nábytok pod iným menom.
    Seriózna firma je hrda na svoje meno, takže tento nález ma presvedčil, aby som nič u Vás neobjednávala - dovi , dopo ....

Reakcia obchodu Nábytok-Naj.eu

exiteria má firmu jednu. Exiteria je pouze dodavatelem zboží.

Není to jak píšete.

S pozdravem

Ing. Martin Židek

dobra komunikacia, odporucam

• Rýchlosť dodania
    • V iných obchodoch som botník nenašiel

Tento obchod mal výber, ktorý mi vyhovoval.
    samozrejme, že by som tento obchod odporúčal ostatným
    Áno - kvalita služieb a kvalita tovaru

Komunikácia je skvelá zavaolajú a všetko dohodnú ešte mám tovar v obyvačke vdemonte tak neviem aké to kvalitné bude

• Dodržanie doby dodania

Zakúpil som kvalitný výrobok,takže spokojnosť

• dobré ceny
    • spoľahlivý obchod
    • dobré meno na trhu
    • produkt zodpovedá popisu na internete
    • slabá komunikácia so zákazníkom
    • stôl mi prišiel v jednej časti trochu poškriabaný

objednávala som kancelársky stôl, takže som celkovo spokojná, až na ten malý škrabanec :)

hrozna komunikacia,drza a arogantna !

• prehľadnosť,
    • slušné ceny
    • široký výber
    • pre kúpu rozhodla cena,dovoz a vynáška do bytu
    • super

veľmi pohodlný nákup, široký výber
    náš prvý nákup prebehol bez problémov,
    tovar mal dodaciu lehotu 1-2 týždne, bol nám dodaný do 7 dní. Dodávateľská firma nás kontaktovala telefonicky aj písomne.
    Ak budeme potrebovať nábytok určite budeme nakupovať cez túto stránku.
    Obchod vrelo odporúčame !

Dobrá cena, skvelý tovar podľa obrázka, zrozumiteľný návod montáže, skvelá spolupráca kuriéra, pomohol nám veľké kusy vyniesť až k bytu, vďaka

• Široký sortiment a doprava zdarma
    • Slabá komunikácia

vyborný vyber po objednávke neprišla odpoveď o prijatí objednávky a informatívna lehota dodania

• komunikacia,rychle doručenie

• dobry prehlad o produktoch cez internet
    • zla komunikacia ohladom dodania tovaru a neinformovanie o priebehu dodacej lehoty

keby sa zlepsila informovanost o dodani ododna nakupu az po jeho dorucenie tak je to super
    dakujem

• -nábytok je presne ako na obrázku
    • -dodanie bolo veľmi promptné..aj doručovateľ bol ochotný a taký ako má byť
    • -na každom schode je ešte aj protišmykový pásik, to nevidieť na foto a patrí to iste medzi bezpečnostné plusy u tejto postele
    • -na stránke nie sú zavádzajúce údaje, ale doplnila by som údaj, aký je centimetrový rozdiel medzi spodným a vrchným lôžkom, pretože pre mňa osobne je to podstatný údaj

okrem spomínaného detajlu, obchod vrelo odporúčam :)))