Po telefóne dohode na presný deň mi tovar neprišiel.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

objednávku sme Vám odoslali tak, ako sme sa s vami telefonicky dohodli. Na druhý pracovný deň Vám bola obývacia stena doručená.

Preto nerozumieme kde je problém. V sobotu a v nedeľu zásielky nedoručujeme.

Aj napriek neodporúčaniu veríme, že ste s obývacou stenou spokojný.

Prajeme Vám pekný deň. Váš tím z byvajsnami .sk

• Kúpila som kuchynskú linku. Návod k nej bol úplne zlý, preto sme ju podľa neho nemohli zmontovat. Okrem toho mi prišlo o 3 kusy ručiek na dvierka menej tie mi dodatočne na reklamáciu poslali ale všetky sú poškodené, každá má iný priemer diery, čiže každá rúčka by potrebovala iný sroub. Kuchynská linka je veľmi nekvalitná, okrem toho má úplne inú vrchnú skrinku ako som si objednala. Má ju z dvoch dvierok robený, hoci mala mať samostatné skrinky s jednými dvierkami. Maximálne veľká nespokojnosť s nekvalitou, neodporúčam!

Chýbajú konštrukčné diely (dva pánty). Jedná sa o zastaralý dizajn - konštrukciu. Niektoré diely nepoužiteľné. Zadný sololit v skrini bez farebnej úpravy.

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás, že Vám prišiel chybný tovar, no ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme, ale každý problém sme schopní vyriešiť.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie: [email protected], do e-mailu uveďte o aké poškodenie ide, prípadne nám poškodenie odfoťte a vložte do prílohy. O výsledku riešenia Vás budeme informovať.

Sme tu pre Vás, Váš tím z byvajsnami. sk

• Nesprávna farba dodaná po výmene ďalšie sklamanie chyba bočný diel skryne tak ze sa nedá poskladat

Vyhoda

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Aby sme uviedli veci na správnu mieru. Kontaktovali ste nás mailom a informovali nás, že Vám chýba bočný diel. Po pár minútach ste nám telefonovali a oznámili, že bočný diel ste našli a všetko je v poriadku.

Toto Vaše hodnotenie nás žiaľ veľmi mrzí, nakoľko chyba z našej strany nenastala.

Napriek tomu Vám prajeme aby Vám kuchynská linka robila dlhé roky radosť.

Váš tím z byvajsnami .sk

Nekvalitný nábytok, určite neodporúčam.

ďakujeme za Váš názor.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť o ktorej sa sa dozvedáme až z Vášho hodnotenia. Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť odstúpenia od zmluvy a vrátenia tovaru až do 45 dní od prevzatia tovaru.
    Ak máte záujem tovar vrátiť, kontaktuje nás prosím písomne na [email protected]
    Odstúpenie od zmluvy v tejto lehote a dodržanie obchodných podmienok je garanciou vrátenia plnej kúpnej ceny tovaru.

Vami objednaný tovar je v obľube mnohých spokojných zákazníkov o čom nás presviedčajú časté objednávky a kladné spätné väzby. Avšak plne chápeme, že nedokážeme ulahodiť každému zákazníkovi.

• objednala som 2 kusy a dosiel len 1 kus

Reklamacia sa zatial rieši . odpoved stale cakam.

Dobrý deň, p. Bacová mária,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Plne chápeme Vašu nespokojnosť a ospravedlňujeme sa Vám za ňu.

Chýbajúci kus sme Vám doposlali a môžete obe kreslá plnohodnotne využívať.

Veríme, že napriek vzniknutému nedorozumeniu na nás nezanevriete.

tomar mi prišiel poškodený

Dobrý deň, p. Danka,

je nám úprimne ľúto, že Vám prišiel poškodený tovar. Ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme. Každý problém sme schopní vyriešiť a aj pre takéto situácie sme tu pre Vás.

Urobíme všetko preto, aby bola reklamácia vyriešená v čo najkratšom čase k Vašej spokojnosti.

Váš tím z byvajsnami .sk

• Stolík prišiel poškrabany , chýbali kusy na šrobovanie.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

mrzí nás, že Vám prišiel poškodený tovar, no ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme, ale každý problém sme schopní vyriešiť.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na: [email protected], do e-mailu uveďte o aké poškodenie ide, prípadne nám poškodenie odfoťte a vložte do prílohy.

• Tovar bol skladom
    • K tovaru neboli pribalene všetky montážne skrutky takže nábytok sa nedal zmontovať do dnes nedodane spíme na zemi
    • Na niektorých doskách sa jemne na hranách odliepa dekor
    • Nábytok je z Ukrajiny
    • Skrutky nedodane aj po viacerých urgenciach keďže sú dosť špecifické neviem kde budem zháňať

Dobrý deň, p. Patrik,

mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť.

Tovar dodávame iba originálne zabalený od výroby, do vnútra nevidíme. Na základe Vašej reklamácie budeme informovať výrobcu a poukážeme na chybu so snahou zabezpečiť aby sa do budúcna neopakovala.

Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vyriešiť čo najkratšom čase k Vašej spokojnosti.

Váš tím z byvajsnami .sk

Objednala som si kuchyňu Veronika vo farbe Jaseň zlatý, ale doručená mi bola kuchyňa v bielej farbe! Kuchyňa je určená na chatu, kde mám všetok nábytok v štruktúre dreva a biela kuchyňa sa mi tam vôbec nehodí.

ďakujeme za Vašu správu.

Plne chápeme Vašu nespokojnosť a ospravedlňujeme sa za ňu.

Sme tu práve na to aby sme vyriešili každú nezrovnalosť a zabezpečili spokojnosť každého zákazníka, i Vás.
    Budeme sa snažiť vyriešiť vzniknutú nepríjemnosť v čo najkratšom čase.

Váš tím z byvajsnami .sk

Obchod predáva nekvalitný tovar aspoň čo sa týka toho čo som objednala ja. Stolík do obývačky . Na obrázku vyzerá luxusne aj luxusná cena , pri dodaní som zistila že nie je to z dreva, len obyčajný tvrdý papier oblepený lacnou tapetou, ktorá sa už na rohoch stolíka odlepuje a mame ho asi 3 dni .

ďakujeme za Váš názor.

Len pre upresnenie, Vami objednaný tovar je vyrobený LTD dosky s 3D fóliou. Táto informácia je uvedená pri danom produkte na našej internetovej stránke.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie: [email protected], do e-mailu uveďte o aké poškodenie ide, prípadne nám poškodenie odfoťte a vložte do prílohy. O výsledku riešenia Vás budeme informovať .

• Došiel poškodený tovar, 3 mesiace riešime reklamáciu

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

Aj napriek tejto negatívnej skúsenosti ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Touto cestou by sme sa Vám radi opätovne ospravedlnili za vzniknutú nepríjemnosť. Takéto situácie nás učia a posúvajú vpred aby sa daná situácia už neopakovala.

V každom prípade by sme boli radi, ak by ste prijali naše ospravedlnenie.

Váš tím z byvajsnami .sk

• nekvalitný materiál,chýbala polovica policiek,nebol priložený návod na montaž

Pri komunikácii s obchodom som dostala odpoveď,že oni ten nábytok nevyrábajú,len predávajú,tým pádom sa zbavujú všetkej zodpovednosti...

Dobrý deň, p. Jana,

mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť.
    Montážny návod ako aj montážne príslušenstvo má byť samozrejme súčasťou každého výrobku.

Produkty odosielame originálne zabalené od výrobcu, ak je obal v poriadku, my do vnútra nevidíme, ale každý problém sme schopní vyriešiť.

Zodpovednosti sa absolútne nepozbavujeme, veď sme tu práve na to aby sme vyriešili každú nezrovnalosť a zabezpečili spokojnosť každého zákazníka.

Prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na : [email protected].

Váš tím z byvajsnami .sk

• Nepoznám ani jednu, vlastne ani neviem prečo som si v tomto obchode niečo objednávala.
    • Určite neplaťte platobnou bránou cez kartu on-line. Mne prevod neprešiel. A objednávka by mi nebola doručená ak by som sa o to nezaujímala.
    • Dosť chaos majú vo firme
    • Telefonický operátor mi najprv volal o upresnenie dátumu a času doručenia a ak som volala spätne tak v systéme vraj moja objednávka nie je nahodená.
    • Celé zle

Ceny vysoké ale jediné že OK je tam doprava za 6,90€ po celom Slovensku.
    Inak ja si radšej už výberiem inú firmu.

Dobrý deň, p. Bika,

ďakujeme za Váš názor.

Akonáhle sme mali pripísané finančné prostriedky na našom účte, obratom sme Vám poslali daňový doklad k prijatej platbe. Snažili sme sa s Vami telefonicky skontaktovať a dohodnúť si termín odoslania Vašej objednávky ale neúspešne.
    Do budúcna pri dopytovaní stavu objednávky treba nahlásiť číslo objednávky, tým pádom vieme promptne zareagovať, niekedy sa stane, že po telefóne zle rozumieť a môže vzniknúť podobná nepríjemnosť.

Ostáva nám iba dúfať, že nás nezanevriete a v budúcnosti nám prejavíte opäť Vašu dôveru.

Váš tím z byvajsnami .sk

Absolutne neprofesionalne služby a nekvalitný tovar

Dobrý deň, p. Monika.

ďakujeme za Váš názor.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie spojené s predĺžením termínu. S Vašou objednávkou sme sa oneskorili o 2 pracovne dní.
    Robíme všetko pre to, aby každá objednávka bola vyexpedovaná v čo najkratšom čase.

Vami objednaný tovar je vyrobený z klasickej z lamino dosky, daná informácia je uvedená taktiež pri produkte, ak sa Vám tovar nepáči máte právo vrátiť tovar podľa obchodných podmienok.

Váš tím z byvajsnami .sk

Kedze je to len par kilometrov,doba dodania je dlha

Dobrý deň, p. Beáta,

ďakujeme za Váš názor.

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie spojené s predĺžením termínu.

Veríme, že napriek dodacej lehote ste s obývacou stenou spokojná a bude Vám dlhé roky slúžiť k Vašej spokojnosti.

• Neprišla jedna krabica
    • Pri reklamácii neodpovedajú na email
    • Neodpisujú na online podporu

Strasne to dlho trva. Prosim vylepsite dobu dodania kto ma cas cakat tyzden na jeden stolik.

Dobrý deň, p. Kat,

Ďakujeme za Váš názor.

Na našej internetovej stránke máme uvedené, že pri tovare skladom je expedícia (odovzdanie dopravcovi) do 5-tich pracovných dní od spracovania objednávky. Taktiež ste boli ste o tom informovaná aj pri spracovaní Vašej objednávky.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť aj napriek tomu, že sme Vám dobu dodania splnili.

Váš tím z byvajsnami .sk

• Brala som odvas kuchinsku linku a doski bolirozbite

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

veľmi nás mrzí vzniknutá nepríjemnosť.

Prosím, kontaktujte nás odoslaním mailu na [email protected]

Budeme sa snažiť vyriešiť vzniknutú nepríjemnosť v čo najkratšom čase k Vašej spokojnosti.

Tím bývaj s nami.sk

Po emialových a telefonických urgenciách mi prišli údaje k zaplateniu tovaru. Bolo povedané, že majú nový program, tam je problém. Dúfam, že tovar príde v poriadku. Objednávka bola daná 17.10.2021, dnes 25.10.202 ju ešte nemám.

ďakujeme za Váš názor.

Objednávku ste si síce vytvorili 17.10 ale platbu Vašej objednávky ste vykonali až 22.10.

Už pri potvrdení objednávky ste dostali informáciu, že tovar odosielame priebehu 5 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.

Samozrejme tovar odosielame nepoškodený, originálne zabalený od dodávateľa.
    Veríme, že budete spokojná.

Tím bývaj s nami.sk