Po telefóne dohode na presný deň mi tovar neprišiel.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

objednávku sme Vám odoslali tak, ako sme sa s vami telefonicky dohodli. Na druhý pracovný deň Vám bola obývacia stena doručená.

Preto nerozumieme kde je problém. V sobotu a v nedeľu zásielky nedoručujeme.

Aj napriek neodporúčaniu veríme, že ste s obývacou stenou spokojný.

Prajeme Vám pekný deň. Váš tím z byvajsnami .sk

• Rychle dodanie, doprava v poriadku, nic neporusene, skvelé ceny

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nábytkom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami.

Veríme, že to nebol posledný nákup u nás:o). Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Osobny odber
    • Rychlost

Dobrý deň p. Mato,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou vybavenia objednávky.

Sme radi, že objednávka bola zrealizovaná k Vašej spokojnosti a veríme, že sme nesklamali tak Vaše očakávania.

Príjemný deň, Váš tím z byvajsnami .sk

• Dlhá dodacia lehota, ale bola som vopred upozornená.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme za Vaše odporúčanie.

Veríme, že sa opäť na nás obrátite a budeme vedieť vašu objednávku vybaviť hneď. Chceme si zaslúžiť 100 % hodnotenie.

Prajeme Vám krásny deň. Váš tím z byvajsnami .sk

Som veľmi spokojná,tovar prišiel v poriadku a v dohodnutom termíne Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme krásne za Vaše odporúčanie, veľmi nás potešilo.

Náš prístup k Vám je vždy profesionálny , pretože chceme byť spoľahlivým partnerom pri kúpe nábytku.

Pekný deň, Váš tím z byvajsnami .sk

Tovar bol dodaný načas a kompletne. So zakúpeným tovarom som spokojná.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme za Vaše motivujúce hodnotenie.

Sme radi, že sme mohli Vašu objednávku vybaviť k Vašej spokojnosti.
    Teší nás, že ste boli s našimi službami a individuálnym prístupom spokojná.

Príjemný deň, Váš tím z byvajsnami .sk

Som veľmi spokojný zo službami a komunikáciou.

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

Vaše odporúčanie je pre nás dôležité, ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod.

Náš prístup je zodpovedný a korektný, v prípade nákupu sa môžete na nás spoľahnúť.

Tešíme sa na ďalší nákup. Váš tím z byvajsnami .sk

• Komunikácia, hneď po objednávke mi volali a chceli si dohodnúť termín doručenia, ktorý by mi vyhovoval
    • Rýchlosť doručenia

Zakúpený produkt prišiel v poriadku. V piatok som ho zakúpila a utorok mi ho doviezol kuriér.

Dobrý deň p. Lenka,

ďakujeme Vám za pekné hodnotenie. Sme radi, že ste boli spokojná s našimi službami a komunikáciou na ktorej si zakladáme.

Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania.

Ďakujeme, za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

• 3dni dodania ešte nedorazil

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme za Vaše odporúčanie.
    na základe našej telefonickej dohody sme Vám objednávku dali 21.11. na odoslanie. Kuriér Vám bude volať pred doručením.

Veríme, že budete s pohovkou spokojná.

Krásny deň, Váš tím z byvajsnami .sk

Obchod mozem len odporucat,dobry vyber aj ceny,tovar bol doruceny ako sľúbili a komunikacia na jednotku, potrebovala som presunúť termin dodania a ochotne to urobili.obchod si ukladam medzi svoje obľúbené

Dobrý deň p. Viera,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

Chceme byť profesionálnym partnerom a preto Vám uprednostňujeme individuálny a ľudský prístup. Vaša skúsenosť je pre nás motiváciou aby sme nepoľavili v našich štandardoch.

Teší nás, že ste s našimi službami ako aj realizáciou objednávky a dodaním spokojný.

Váš tím z byvajsnami .sk

• Veľmi rýchle doručenie (asi 3 dni)
    • Návod na poskladanie bol strašne zmätený a nezrozumiteľný

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Teší nás, že ste bola spokojná s našimi službami, tovar skladom odosielame hneď bez zbytočného zdržiavania.

Váš tím z byvajsnami .sk

• Nesprávne uvedená váha balíka, oveľa ťažší ako uvádzate na stránke pri tomto konkrétnom nábytku.

Dobrý deň, p. H,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Váha tovaru je stanovaná dodávateľom. Veríme našim dlhoročným partnerom, že uvedené technické informácie o produkte sú pravdivé a správne. Samozrejme, Váš podnet preveríme u samotného výrobcu a v prípade potreby informáciu opravíme.
    Veríme, že napriek tomu Vám bude toaletný stolík dlhé roky radosť.

Krásny deň,
    Váš tím z byvajsnami .sk

• nesprávne uvedený termín dodania na stránke

Na stránke je zavádzajúco uvedený termín dodania. Je napísané že dodanie do 3 dní, po urgencii mi bolo oznámené že do 3 dní ešte len vyskaldňujete tovar, a ďalšie dni na prepravu. Ináč komunikácia s obchodom dobrá.

OK

Dobrý deň, p. Stemary,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ktoré nás veľmi teší.
    Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti.

Krásny deň,

kvalita

Dobrý deň, p. Mária,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.

Sme radi, že objednávka bola zrealizovaná k Vašej spokojnosti. Veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania.

Je v pohode všetko

Dobrý deň, p. Adriana kortvelyova,

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu, ktorá je pre nás povzbudením v našej práci.

Teší nás Vaša spokojnosť s realizáciou objednávky ako aj našimi službami.

Váš tím z byvajsnami .sk

• Kúpila som kuchynskú linku. Návod k nej bol úplne zlý, preto sme ju podľa neho nemohli zmontovat. Okrem toho mi prišlo o 3 kusy ručiek na dvierka menej tie mi dodatočne na reklamáciu poslali ale všetky sú poškodené, každá má iný priemer diery, čiže každá rúčka by potrebovala iný sroub. Kuchynská linka je veľmi nekvalitná, okrem toho má úplne inú vrchnú skrinku ako som si objednala. Má ju z dvoch dvierok robený, hoci mala mať samostatné skrinky s jednými dvierkami. Maximálne veľká nespokojnosť s nekvalitou, neodporúčam!

• skvelý výber,rýchle dodanie,100% spokojnosť:-)

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu, ktorá nás teší.

Sme radi, že realizácia objednávky prebehla k Vašej spokojnosti. Veríme, že sme Vám nákup spríjemnili našim individuálnym prístupom a nesklamali sme tak Vaše očakávania

Váš tím z byvajsnami .sk

Prehladna stranka a cenovo dostupny tovar

Reakcia obchodu Nábytok a Interiér

Vaše kladné hodnotenie nás veľmi teší .

Váš tím z byvajsnami .sk

Chýbajú konštrukčné diely (dva pánty). Jedná sa o zastaralý dizajn - konštrukciu. Niektoré diely nepoužiteľné. Zadný sololit v skrini bez farebnej úpravy.

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás, že Vám prišiel chybný tovar, no ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme, ale každý problém sme schopní vyriešiť.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie: [email protected], do e-mailu uveďte o aké poškodenie ide, prípadne nám poškodenie odfoťte a vložte do prílohy. O výsledku riešenia Vás budeme informovať.

Sme tu pre Vás, Váš tím z byvajsnami. sk