Rychle dodanie.

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás
    veľmi dôležitá. Je pre nás potešením počuť, že ste boli spokojný s rýchlym dodaním tovaru.

• Rýchlosť dodania

S pozdravom, nabbi

• Vôbec nedodrzuju lehoty dodania ktoré majú pri tovare

Pre nákup s nabbi som sa rozhodla len pre to ze tam mali napísané že tovar mi bude doručený behom 3 dni od objednania dnes je 7 deň tovar je v nedohľadne...
    Rozhodne od tohto nákupu stránku nabbi obchadzam oblúkom uz len pre to ze zavádzajú zakaznika

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás
    veľmi dôležitá a chceli by sme sa ospravedlniť, že ste nemali pozitívnu skúsenosť.
    Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nejasnosti a chceli by sme Vás ubezpečiť, že
    sa usilujeme dodávať tovar včas a splniť očakávania našich zákazníkov. Bohužiaľ,
    v niektorých prípadoch sa vyskytnú neočakávané prekážky, ktoré vedú
    k oneskoreniu dodania. Vašu spätnú väzbu si veľmi vážime a budeme sa snažiť
    minimalizovať pravdepodobnosť opakovania podobných problémov v budúcnosti.
    S pozdravom, nabbi

• Rychla bezproblemova dodavka - kurier velmi dobra dusa -ochotne pomohol pri vyskladneni dodavky a s usmevom odniesol obidva baliky az do domu DAKUJEM

Rychle dodanie vyborna komunikacia - zrejme to neni obchodnik z BA, TT, NT a podobne. Objednavka prisla na druhy den a neboli ziadne problemy.

Rýchlosť dodania

Ďakujem. Z mojej strany spokojnosť

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby.
    Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.
    S pozdravom, nabbi

Dobrá komunikácia, rýchlosť a spoľahlivosť.

S pozdravom, nabbi

Sedačku ktorú sme objednali je presne ako bola reklamovaná na Vašej stránke, sme veľmi spokojní aj s dovozom veľmi ochotný pán pomohol odniesť až do domu.Perferktný prístup k zákazníkovi.

S pozdravom, nabbi

Žiadny problém , komunikácia na dobrej úrovni .

S pozdravom, nabbi

Super spokojnost zo strany zakaznika

S pozdravom, nabbi

• Rychlá reakcia a dovoz.

S pozdravom, nabbi

Pri jednom stolíku chybaly skrutky,to by bolo ok,ale uložna časť šuplíka pri jednom je vo farbe a pri druhom je biela.

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás
    Situáciu s poškodeným tovarom berieme vážne a budeme sa snažiť zabrániť
    podobným incidentom v budúcnosti.
    Pre riešenie tejto situácie by sme Vás chceli poprosiť aby ste sa obrátili na naše
    zákaznícke centrum a kolegyne z reklamačného oddelenia sa budú snažiť čo
    najrýchlejšie nájsť vhodné riešenie. Poprosíme vyplniť reklamačný formulár na
    našej stránke: https://nabbi.sk/reklamacny-formular
    S pozdravom, nabbi.

Skvelá komunikácia ,tovar v poriadku, všetko v poriadku a rýchle dodanie tovaru,odporúčam.

• Skvělá komunikace.

Dlouhá doba dodání zboží.

veľmi dôležitá. Robíme všetko preto, aby bol náš zákazník spokojný.
    Mrzí nás to, že dodanie tovaru trvá trošku dlhšie, ale pri vytvorení objednávky ste mali predpokladaný termín dodania 29.04.2024.
    S pozdravom, nabbi

Drevotriesky ale veľmi dobre spracovaná, popis inštalacie výborný.len treba robiť presne tak ako je to napísané. A najskôr si všetko naštudovať. Umňa veľká spokojnosť. Ak niečo zase nákupim, chystám sa aj časom nejakú kuchynskú linku tak jedine odvas.

S pozdravom, nabbi

• Prišla mi poškodená sedačka.
    • Reklamáciu mi neuznali.
    • Nikdy nekúpiť nábytok z nabbi.

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás
    Je nám veľmi ľúto, že Vaša reklamácia nebola vyriešená podľa Vašich predstáv.
    Dodávateľ túto reklamáciu prešetril a dospel k záveru, že poškodenie sedačky nebolo spôsobené našou chybou, ale nastalo hrubou manipuláciou s tovarom.

• Včas a v poriadku

Veľmi rýchlo, ďakujem

všetko ok

dlha doba dodania

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás
    Vaša objednávka Vám bude doručená naším šoférom. Cestu Vaším smerom plánujeme v piatok alebo budúci pondelok. O presnom dátume doručenia Vás budeme vopred informovať.