• Zlá lokalizácia obchodu. Tovar som si prišla vyzdvihnúť v čase otváracích hodín. V predajni sa svietilo, obchod zavretý. Oznam na dverách žiadny. Telefón nikto nedvíhal. Po 20 minútach som odišla bez tovaru. Vzhľadom na moju skúsenosť a horšiu dostupnost som sa do obchodu nevrátila. Tovar som si zohnala inde.

Dobrý deň, Zuzana,

skutočne nás mrzí, že takáto situácia nastala. Boli sme v tom čase v sklade pre tovar, kde máme trošku horší signál. Chápem, ako to muselo byť pre Vás nepríjemné. Podnikli sme opatrenia, aby sa to už neopakovalo.

Natália, myAustria.sk

Tovar mi bol vymenený,miesto Persilu mi poslali Ariel ,ale na faktúre bol Persil.Neriešila som to,ale viac tam neobjednám.

Dobrý deň, Marta,

ospravedlňujeme sa Vám, že sme pri balení Vašej objednávke spravili chybu.
    Ďakujeme Vám, že ste nás na to upozornili. Dúfame, že aj s Arielom sa Vám perie dobre.

Natália, myAustria.sk

Co som objednal to dom nedostal!
    Dostdl som iny vyrobok

Dobrý deň, Gabriel,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša negatívna skúsenosť nás skutočne mrzí.
    Dúfame však, že ste s pracím práškom a gélom na pranie napriek tomu spokojný.

Natália, myAustria.sk

• Musela som sa sama domahat objednaneho tovaru telefonicky,lebo som nevedela,ci mi tovar poslu alebo nie

Dobrý deň, pani Erika,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vzniknutá situácia nás skutočne mrzí a za spôsobené nepríjemnosti sa Vám veľmi ospravedlňujeme.
    Dodanie Vašej objednávky sa mierne zdržalo kvôli oneskoreniu pri naskladnení tovaru, bola to výnimočná situácia.
    Vždy sa však snažíme, aby boli balíčky posielané expresne a čo najskôr u zákazníkov doma.

Na základe nášho telefonátu som rada, že ste s pracím práškom spokojná :)

• Vyrobky niesu tak kvalitne ako v Rakusku

Mala som moznost zakupit produkty aj v Rakusku a boli uplne ine ako tie co mi dosli,absolutne nevonia pradlo ,a urcite su urcene na vyvoz pretoze na jednom produkte zabudli poriadne prelepit stitok bol v ceskom jazyku som absolutne sklamana myslela som si ze mozem cez internet objednavat a nemusim niekoho pytat co ma cestu.Velmi ma to mrzi kvalita absolutne sa nestotoznuje

Dobrý deň pani Adrianka,

mrzí ma, že nie ste spokojná s tovarom, ktorý ste u nás zakúpili. Tovar chodíme osobne kupovať do Rakúska a do Nemecka a doteraz sme nezaznamenali rozdiely v kvalite výrobkov. V každom prípade ďakujeme za podnet, ktorý preveríme s dodávateľmi tovaru.

Braňo, myAustria.sk

• Nebola mi oznamena smska.

Reakcia obchodu myAustria.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené s nedoručením SMS.
    Ubezpečujeme Vás, že situácia sa v budúcnosti nebude opakovať. Neváhajte nás prosím kedykoľvek v budúcnosti kontaktovať, ak by ste mali otázky ohľadom Vašej objednávky, aby sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti a v čo najkratšom čase.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

Pekný deň,

Veronika
    myAustria.sk

• Neúplné dodanie tovaru.

Objednaný tovar po otvorení balíka nebol kompletný, lebo chýbala loptička.

Dobrý deň Ján,

ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené s chýbajúcou časťou v zásielke.
    Ubezpečujeme Vás, že situácia sa v budúcnosti nebude opakovať vďaka zvýšeným kontrolám na našej strane.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

Želáme krásny deň,

Veronika z tímu myAustria

Všetko OK ale som sklamaná z WC gelmi ENTE.Smrdia ako tie čo sa predávajú pod názvom DUCK.To čo ja poznám z Rakúska na WC to bola prekrásna vôňa.Ale toto?Ďakujem viac nie.

Reakcia obchodu myAustria.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s dodaným tovarom. Produkty DUCK nenakupujeme vôbec a Vami zakúpené produkty na čistenie WC Ente su originálne výrobky určené pre rakúsky trh a nakúpené v Rakúsku.
    V prípade, že nami predaný tovar nie je kvalitatívne na úrovni, ktorú by mal dosahovať, veľmi radi Vám ho vyreklamujeme a nahradíme iným produktom z nášho sortimentu.

• Došla mi poškodená a nekompletná zásielka

Reakcia obchodu myAustria.sk

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Chýbajúci tovar Vám obratom zasielame.