Tovar prišiel rýchlo, perfektne zabalený proti poškodeniu. Som maximálne spokojný. Obchod odporúčam.

• Rychlost
    • Zakaznicky servis

• Spolahlivy obchod

• Veľmi dobrý sortiment a ceny
    • Nic

Som spokojny

Viazanie super a dobrá cena dík

• výborné ceny, dobrá komunikácia, ochota

• Veľmi rýchla dodávka a serioznost

rychle vybavenie objednavky

• Rýchle doručenie objednaného tovaru
    • Výborná cena v akcii

• Dobré ceny
    • Rýchle dodanie tovaru

• Obchod je na dobrej úrovni,kvalita tovaru je veľmi dobrá.Trocha bolo nedorozumenie pri objednávke ,ale obchod pridal darček,čo poteší.

• Bol to môj prvý nákup a veľká spokojnosť, na ďalší deň bola objednávka v poriadku doma...
    • Už som objednal aj ďalšie veci.

• Skúsený a odborný tím ľudí
    • Skvelý eshop
    • Ochota pomôcť
    • Žiadna

Super obchod. Vrelo odporúčam. Skvelý ľudia ochotný pomôcť a poradiť.

• super cena, kupou som usetril +-70 eur
    • rychle zaslanie, rychle dorucenie
    • snad jedina "nevyhoda" bola, ze zasielku eshop zaslal v "recyklovanej" krabici z motobaterii, ktora bola trochu zaprasena. Ale zasa velke plus za eokologiu :-)

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za príjemnú pozitívnu recenziu a snáď prvýkrát aj ohodnotenie balenia zásielok :-). Budeme radi, ak na náš e-shop v prípade potreby opätovne zavítate, na Vašu návštevu sa budeme tešiť.

Všetko v poriadku

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie nášho internetového obchodu a sme radi, že vybavenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv a očakávaní. Budeme sa tešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návštevu.

• Proklientsky pristup
    • Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie
    • Super ceny

Predajcu vrelo odporucam, skvele produkty, skvely pristup, vyhodne ceny a rychle dodanie

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za príjemne pozitívnu recenziu nášho obchodu a zákazníckych služieb. Dúfame a veríme, že s rovnakým pocitom u nás nakupujú aj ďalší zákazníci a budeme radi, ak v prípade potreby opätovne využijete služby práve nášho e-shopu.

• Veľký výber
    • Prehľadný web

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu nášho internetového obchodu a veríme, že prípadná budúca skúsenosť s našimi zákazníckymi službami bude ešte lepšia ako doposiaľ. Budeme sa tešiť, ak na nás e-shop v prípade potreby opätovne zavítate a hodnotenie priebehu nákupu bude 100%-né.

Janka

Rýchle dodanie, super komunikácia,topánky perfektné sedia, presne na mieru a sú krásne, ani na foto tak nevyzerali.

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme za odporúčanie a pozitívnu recenziu, sme radi, že ste s produktom zakúpeným u nás spokojná a v prípade potreby budeme radi, ak na náš e-shop ešte opätovne zavítate. Budeme Vám k dispozícii a tešíme sa na Vás.