• S obchodom som veľmi spokojný, mnoho obchodu ani neprečíta poznámku k objednávke a tento sa to dokonca snažil riešiť, volal mi, písal. Veľká spokojnosť :)

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu nášho obchodu. Každý zákazník je pre nás rovnako dôležitý a vždy sa snažíme vyriešiť akýkoľvek podnet súvisiaci s bezproblémovým vybavením objednávky. Ďakujeme, že ste využili naše služby a tešíme sa na Vašu opätovnú návštevu nášho internetového obchodu.

• Rýchli a spoľahlivý

I

Reakcia obchodu MX SPORT

Ďakujeme Vám za odporúčanie a 100% hodnotenie, sme radi, že všetko prebehlo podľa očakávaní a budeme sa tešiť na Vašu opätovnú návštevu či už internetového obchodu alebo kamennej predajne.

super servis

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu nášho internetového obchodu a 100% hodnotenie. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a veríme, že naše zákaznícke služby ešte niekedy opätovne využijete.

Janka

Prilbu, ktorú som chcel, - moju veľkosť, nemali , pekne ma o tom informovali , ale aj tak mi prišiel mail s popisom ako mám uhradiť tovar ktorý som teda
    " nechcel "
    Taktiež som dostal ponuku na inú helmu ktorú mali v akcii.
    Ale u konkurencie, bola lepšia, cena aj podmienky, tak som samozrejme na to už nereagoval.
    Tak dúfam že toto niekomu pomôže.

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za recenziu. Objednávky sa snažíme vybavovať vždy s dôrazom na spokojnosť zákazníka, v prípade, že objednaný produkt už nie je k dispozícii, pokúšame sa hľadať riešenia. Niekedy je riešením, bohužiaľ, práve aj zrušenie objednávky.
    Veríme a dúfame, že napriek tejto negatívnej skúsenosti ešte na náš e-shop zavítate a Vašu prípadnú objednávku vybavíme tak, aby Vaša spokojnosť bola 100%-ná.

• Rýchlo dorucene

Reakcia obchodu MX SPORT

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu nášho internetového obchodu. Sme radi, že dodanie objednaného produktu prebehlo podľa očakávaní a budeme sa tešiť, ak na náš e-shop opätovne ešte niekedy zavítate.

Janka

Super obchod,jednanie dodanie tovaru na 1-ku!!!!

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za príjemne pozitívnu recenziu nášho e-shopu. Sme radi, že ste s naším zákazníckym servisom boli spokojný na 100% a veríme, že prípadné ďalšie skúsenosti budú opäť len pozitívne.

Janka

• Rýchla reakcia na môj mail pri výmene veľkosti. 100% spokojnosť.

Reakcia obchodu MX SPORT

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť a budeme radi, ak naše služby opätovne využijete.

Cena rýchlost

Promptne vybavene, odporucam

Rýchle vybavenie do 3 dní. Spokojný.

Spokojnost ríchle dodanie tovaru odporúčam.

• Prijemny personal , napomocny k vyberu tovaru...

Objednaný tovar prišiel veľmi rýchlo.Som veľmi spokojný.Dakujem.

• -Rýchlosť dodania
    • - komunikácia

• rychle dodanie
    • skvela zakaznicka podpora

• Ryche vybavenie objednavky,dobre ceny.Obchod som navstivil pred par mesiacmi osobne a mozem len odporucit.Mile a ochotne predavacky,velky vyber tovaru.

• Výborná komunikace
    • Ochotný personál
    • Super ceny

• Komunikacia super.ustretovy.perfektne.

Dodali mi tovar,ktory uz nebol nikde na svete.

• Veľmi ochotní a prijemni ľudia. Vysvetlili, poradili.

• Ochotný personál, rýchle doručenie, úplná spokojnosť . Takto by mali komunikovať všetky prevádzky