Although the delivery time was delayed by one day, I am satisfied. The delivery status on the web has been constantly updated.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie, budeme radi, ak Vás budeme môcť o našich kvalitách presvedčiť i nabudúce.

• rýchlosť a cena

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie. Vždy nás poteší, keď nám zákazník nechá spätnú väzbu.

• Rozmanitosť tovaru

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za reakciu. Sme radi za každé pozitívne hodnotenie a budeme radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• rýchlosť dodania
    • na druhý deň ráno som obdržal tovar

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

vďaka za zdieľanie pozitívnej skúsenosti s ostatnými nakupujúcimi.

Nech Vám nový výrobok robí radosť :)

Elena, Muziker

• bezproblémové, rýchlo vybavené.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

je skvelé čítať o Vašich pozitívnych skúsenostiach s naším obchodom. Vďaka za recenziu.

Elena, Muziker

celková spokojnosť s kvalitou výrobku a rýchlosťou jeho dodania

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za skvelé hodnotenie a sme radi, že ste si našli čas na odporúčanie nášho eshopu.

Elena, Muziker

• Ako vždy objednanie, dodanie tovaru na výbornú

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

veľmi pekne ďakujeme za toto príjemné hodnotenie, urobilo nám radosť. Snažíme sa pre zákazníkov robiť všetko, čo je v našich silách.

zla komunikacia

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ospravedlňujeme sa Vám za problémy s Vašou objednávkou. Pozrieme sa detailne, kde nastal problém, a zabezpečíme, aby sa taká situácia už v budúcnosti nezopakovala.

Michal - Muziker

Po velmi dlhej dobe mi napisu ze tovar nevedia dodat ..

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ospravedlňujeme sa Vám za problémy s Vašou objednávkou. Bohužiaľ, v tomto prípade sme čakali dlhú dobu na dodanie tovaru od výrobcu, ktorý nám následne oznámil, že sa mu tovar nepodarí dodať. Úprimne nás to mrzí a urobíme všetko preto, aby sa taká situácia už v budúcnosti nezopakovala.

Veríme, že Vaša ďalšia objednávka prebehne v pozitívnejšom svetle.

• Rýchly a bezpečný nakup

Elena, Muziker

• Rýchle dodanie, prehľadné mailové informácie pri každom pohybe zásielky...

Nákup prebehol bez najmenších problémov od samotnej objednávky až po jej doručenie. Bol som informovaný mailom o každom kroku a pohybe zásielky. Tovar bol doručený rýchlo a bez problémov. Rozhodne odporúčam.

Elena, Muziker

6 krát zmenený predbežný termín odoslania. Celkom dosť na to, že opatrenia proti Covid 19 sa zmiernili.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

je nám ľúto, že musíte čakať na svoju objednávku. Úprimne sa Vám za to ospravedlňujeme. Bohužiaľ, dodávateľ tovaru, ktorý ste si objednali, nám viacnásobne posunul dátum jeho dodania. Pozrieme sa detailne, kde nastal problém, a zabezpečíme, aby sa taká situácia už v budúcnosti nezopakovala.

Veríme, že Váš ďalší nákup prebehne v pozitívnejšom svetle.
    Michal - Muziker

• V muzikeri som nenakupoval prvy krat som castym kupujucim a zatial som velmi spokojny Odporucam tento obchod.Dobra komunikacia,rychle dorucenie tovaru nemam ani jedno negativum.100% spokojnost

Elena, Muziker

• Rýchle jednanie pri odstúpení od zmluvy.
    • Bezproblémová možnosť vrátenia.
    • Jasné definový postup, žiadne zbytočne dlhé a komplikované formuláre.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

vďaka za zdieľanie pozitívnej skúsenosti s ostatnými nakupujúcimi.

Nech Vám nový výrobok robí radosť :)

• rýchle doručenie

Perfektne

• dobry vyber
    • velmi rychle dorucenie
    • dobre kamenne predajne
    • nie je mozne pouzit rovnaky uzivatelsky ucet pre CZ a SK stranku

V obchode som nakupoval uz niekolkokrat a vzdy som bol spokojny.

• Rýchlosť dodania

• Ochotný personál