• Mimoriadna ochota...
    • Vyborna cena

• veľmi slabý výber výrobkov
    • výrobky majú len s jednou príchuťou - nie je si z čoho vybrať
    • predávajú len pár značiek a aj tie človek vôbec nepozná
    • žiadna komunikácia

To čo je za eshop? Však oni sa vôbec nevedia ozvať. Navyše majú veľmi slabý výber výrobkov a keď si aj človek niečo vyberie, tak majú výrobky len po jednej príchuti, takže ak vám ta príchuť nesedí, tak máte smolu. Zároveň majú len pár značiek, ktoré na pár výnimiek nikto nepozná. Proste celé zle!!! Vôbec neodporúčam!!!

Reakcia obchodu MuscleFactory

Dobrý deň nedá nám nereagovať na vašu veľmi zavádzajúcu recenziu. Eshop je nový a 400 druhov výrobkov je si myslíme dostatočné množstvo aby si človek pohodlne vybral. Značky na eshope sú svetoznáme a potvrdí to každý človek čo sa vyzná. To že práve vy ich nepoznáte neznamená, že ich nepozná nik iný. Spomeniem napríklad Weider, Amix Nutrition, Nutrend, Biotech a mnoho ďalších značiek, ktoré tvoria naše portfólio. Ak sa vám tieto značky zdajú neznáme, tak to nás vážne mrzí a uvítame ak nám napíšete, ktoré značky by ste uprednostnili resp. sú pre vás lepšie/známejšie. Čo sa týka komunikácie, neobdržali sme od vás absolútne žiaden email ani telefonát, preto nevieme o akej komunikácii píšete. Sme nový eshop a preto privítame každú konštruktívnu poznámku/výčitku a budeme sa snažiť všetky nedostatky odstrániť v čo najrýchlejšej dobe.

• Nekomunikuju, nedoruceny tovar

Nneodporucam

odporucal by som kvoli cenam ktore poskytujete