Objednávam už druhý krát a objednávka vždy mešká aj keď je to skladom... Moja objednávka bola objednaná 27.07.2021 a aj potvrdená žiaľ dnes je 03.08.2021 a objednávka nebola doručená pritom už v objednávke bola stanovená dodacia lehota 29.07.2021 bola zaplatená online kartou preto nerozumiem to meškanie.

• Dlhé dodanie tovaru

Objednal som si pred týždňom proteín, ešte stále neprišiel. Nabudúce objednám inde.

• Tovar po záruke, ignorancia mailu a telefonátov

Pri objednávke bolo napísané odosielame na druhý deň poslali až po 4 a keďže kuriér to dostal až v piatok ja až v pondelok

• Po tel. rozhovore,že môj objednaný tovar (Mega-Pro nutrition Mega Pro Carnitine 150000 1000 ml príchuť: cherry) nemajú a či mi môže byť doručená iná značka som súhlasila. Pani do telefónu mi povedala,že mi pridajú aj šejker,pýtala som sa či mi bude dodaný Carnitine 150 000 áno bude. Po prevzatí tovaru-nebol dodaný ani šejker a namiesto Carnitine150 000 mi bolo dodané Carnitine120 000 a samozrejme za tú istú cenu. Písala som na e-amilovú adresu a vôbec sa nikto neunúval ani len odpísať.

• nedvíhajú telefóny a zatiaľ ani odpoveď na mail nedorazila.

Do teraz som problém nemala, posledná zásielka ale prišla nekompletná.
    Napísala som mail aj poslala SMS s fotkami pred týždňom. Zatiaľ sa nikto neozval a ani nedorazil chýbajúci tovar. Lubica

zaplatit som zaplatil, ale tovar, napriek tomu ze na webe predajcu bolo pisane : "na sklade, dorucime do 2dni" , stale (temer po dvoch tyzdnoch) nedorazil !!!

Obal jedného Z isotonickych nápojov bol deravý a od neho cely obsah tovaru zaprášený a dolepeny

Reakcia obchodu MuscleFactory

Dobrý deň mrzí nás táto situácia a ospravedlňujeme sa. Všetky produkty však pred odoslaním pozorne kontrolujeme. Poškodenie mohlo nastať počas donášky nakoľko a jedná o produkt s veľmi ostrými hranami balenia. Kontaktujte nás mailom a veľmi radi vám vynahradíme škodu. Prajeme pekný deň

• Nekomunikuju, nedoruceny tovar

Nneodporucam