všetko bolo v poriadku

Spokojnosť !

• Top

• Som spokojni rychle dodanie
    • Som velmi spokojni

• L-Carnitin bol zvlhnuty, asi zle uzavretá doza. Musím si ho vysekávat lyžičkou. Ale to predajca nemohol tušiť.

• Tovar skladom
    • Doručenie hneď druhý deň do 24 hodín
    • Potvrdenie objednávky do pár minút
    • Skvelé ceny
    • Lacné poštovné
    • Darček k objednávke :)
    • Tomuto obchodu nemôžem vytknúť nič.

Tovar skladom
    Doručenie hneď druhý deň do 24 hodín
    Potvrdenie objednávky do pár minút
    Skvelé ceny
    Lacné poštovné
    Darček k objednávke potešil :)

Nieje co dodat. jeden den objednane, druhy den uz mam suplementy vo fitku.. skvely servis pani

• cena, siroky sortiment

Obal jedného Z isotonickych nápojov bol deravý a od neho cely obsah tovaru zaprášený a dolepeny

Reakcia obchodu MuscleFactory

Dobrý deň mrzí nás táto situácia a ospravedlňujeme sa. Všetky produkty však pred odoslaním pozorne kontrolujeme. Poškodenie mohlo nastať počas donášky nakoľko a jedná o produkt s veľmi ostrými hranami balenia. Kontaktujte nás mailom a veľmi radi vám vynahradíme škodu. Prajeme pekný deň

Rýchle a bezproblémové doručenie.

Tovar mi bol doruceny hned na druhy den, nezabudli pribalit darcek, 100% spokojnost urcite to nebol posledny nakup u nich :)

• Ochota, ústretovosť

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia
    • Kvalita tovaru

• Rychle dodanie
    • Ochota poradiť
    • Dobry vyber
    • Super ceny

Ja som velmi spokojna ako so sirokou ponukou vyberu tak aj s poradenstvom kedze som si nevedela vybrat medzi dvomi produktmi vyuzila som online chat alebo ako to nazvat co maju na stranke a bolo mi poradene cize super . K tomu este vyborne ceny a rychle dodanie. Hodnotim kladne.

• -Nízke ceny
    • -Nič

Objednavku som urobil v stredu vecer a v piatok do obeda som mal tovar doma, takze som spokojny.
    Vsetko prislo v poriadku.
    Objednavka nad 100€ posta zdarma.
    Odporucam.