• Rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchle dodanie, dobrá cena

• netlaci ako ma vsetky vam vratim tlaci na bledo a nie vsetko

Reakcia obchodu Multipack.sk

dobrý deň,
    každý korektný zákazník by s problémom najprv kontaktoval naše reklamačné oddelenie a vec by sme hneď riešili k jeho spokojnosti; dokazuje to aj fakt, že sme mali do tejto chvíle 100% spokojných zákazníkov; žiaľ táto pani, ako je vidieť, to nepotrebuje, ale rovno odrádza ostatných od nakupovania, hoci na tieto kvalitné kazety je poskytovaná záruka 10 rokov, a aj preto - teda z dôvodu vysokej kvality - reálne reklamácie ani nemávame; ak vznikne párkrát za rok niečo podobné, takmer všetky prípady vyriešime technickou pomocou hneď na diaľku a ak by sa to nepodarilo, vymeníme kus za kus - to je možno 3 krát do roka; treba dodať, že sme za túto pani zaplatili poplatok za dobierku, keďže nedokázala zaplatiť 3 predošlé objednávky na platbu cez internetbankig ani cez platobnú kartu - dobierku sme jej radšej sami telefonicky navrhli, aby sme jej pomohli aj s jej neúspešným objednávaním, ale zdá sa, že tu asi platí známe "za dobrotu, na žobrotu", čo nás veľmi mrzí :(

tisícom našim korektným zákazníkom ďakujeme za priazeň – ako vždy, sme tu pre Vás,
    zákaznícky servis - Multipack.sk

Tovar mi bol doručený ihneď po ako som objednal.

Rýchle doručenie tovaru

Žiadna

• Výber je široký a cena najlepšia akú som kde našla

• Funkčnosť

Dostali sme všetko čo sľúbili. Darčeky, zľavy, náhradné náplne čo fungujú. Absolútna spokojnosť.

• Obchod nemá chybu.
    • Rýchlosť dodania

• Osobný prístup predajcu k iršeniu objednávky.

Veľmi dobá komunikácia so zákazníkom. Rýchle dodanie tovaru.

vsetko prebehlo na vysokej urovni ako objednavka tovar a dorucenie vsetko bolo o.k

• rýchlosť

• Som spokojný nieje čo vytknúť

• Kompatibilné náplne sú porovnateľné s originálnymi, cena primeraná, so službami obchodu je maximálna spokojnosť

• je to super ,nikam nemusím chodiť a zháňať ,všetko čo si objednám príde rovno ku mne domov.

• Rýchle dodanie, bez problémov
    • Kvalita tonerov
    • Cena vs výkon

Všetko v pohode

Spokojnosť, splnilo sa všetko, čo ponúkali, absolútne bez problémov

Som spokojná s tovarom od Vás, rýchle dodanie , náplne mi vyhovujú, dobrá cena.

bleskové dodanie objednaného tovaru.Kompatibilné náplne do tlačiarne EPSON sú kvalitné,vytlačené fotky sú krásné,som veľmi spokojný s výsledkom.
    Odporúčam aj ostatným!